Nejlepší hlášky
<a> Jsem už z tý práce na prášky.
<a> Už chci sakra školu!!!
<b> Já chci delší prázdniny...
<a> Ani náhodou mrdlo by mi.
<b> To mým játrům taky! :D
<a> stýzká se mi :(
<b> styska? :P
<a> ja sem si rikala ze se to pise jinak :D kuju zlati :-*
Komentář: i mistr tesař se někdy utne :D
<a> nic neříkej všechno vim
<b> co víš? já nic nevim
<a> sama dobře víš
<b> nevim
<a> nedělej že nic nevíš
<b> nic nedělám,fakt nevim co nevim...
<Charlie Sheen> Alkohol je jed, kterým člověk potřebuje pár věcí v sobě zabít.
<Elis> Zajisté Charlie, ale to bys netušil, jak je to teď v Čechách účinné.
Komentář: Dosti opožděné
<a> Zuřím...sestra mi polo-vyzkratovala klávesnici či co, takže mi nefunguje pár písmen ( dvojté "v" a "iks" bych ještě přežila, ale kdykoliv chci napsat "s" musím dát "ctrl-v" !!)
<Wiesner> Chudinko, nemůžeš napsat moje příjmení, có?
<a> No co tvoje příjmení? Ale ten SeX !
<a> Potřebuju udělat slohovku na téma "kdo jsme"
<a> Pro skupinu programátorů a grafiků
<b> <head>Jsme jen složité grafické objekty řízené sexuchtivým procesorem D:</head>
<Chris> Hele, nějak mu to trvá. To předčítá celou bibli?
<Noriko> Nebo korán...
<Chris> Korán?
<Noriko> Co já vím jak se těm krámům nadává?
<Chris> Menstruace? :D
<a> člověk by neřek, že Justinu Biebrovi je 16...
<b> počkej vole, jak 16?! dyt když začínal tak mu bylo 13 a to bylo před půl rokem!
<A> Ahoj
<B> Co chces?
<A> Seka se mi to, myslis ze ked odpojim bedny tak to prestane?
<B> Zkus to třeba jo, já mám vyhozenou aji klavesnici a monitor a neseka se to vubec.
<A> Mas vyhozenou klavesnici? Jak pises?
<B> Na touchpadu
<A> Není nahodou tachpad místo myši na notasu?
<B> Cože?
<A> MG se to seká jak cíp!
<B> Co je MG?
<A> Něco jako nadávka
<B> Aha tak... MG už nespamuj a nech me chci si hrát hru ty MG!
<A> Chcu taky parit ale jak mam hrat ked mam lagy jak cip?
<B> Asi tak jak já mám hrát ked me tu spamuje nějakej MG???!!!
<A> Ty jsi připojen i na jinačí chat room? Tu krome nas nikdo nepise!
<B> Ne ty MG jdi do MG!
<Disassembler> <A> přestane se to sekat ked dáš alt+F4
<A> Děkuji hned zkusím :)
-!- <A> has quit
<Disassembler> A ty <B> MG je Me God cele se v AJ řiká omg Oh me God! a co paris?
<B> Jak vís ze jsem byl v parizi? Tady to je drbárna. A jdete do MG!
-!- <B> has quit
Komentář: Typická konverzace ke ktere se připletu denně