Nejlepší hlášky

<a> Jsem už z tý práce na prášky.
<a> Už chci sakra školu!!!
<b> Já chci delší prázdniny...
<a> Ani náhodou mrdlo by mi.
<b> To mým játrům taky! :D

<a> njn vydělávat si chce každý
<b> co každý VŠICHNI!!

<a> stýzká se mi :(
<b> styska? :P
<a> ja sem si rikala ze se to pise jinak :D kuju zlati :-*

Komentář: i mistr tesař se někdy utne :D

<a> nic neříkej všechno vim
<b> co víš? já nic nevim
<a> sama dobře víš
<b> nevim
<a> nedělej že nic nevíš
<b> nic nedělám,fakt nevim co nevim...

<Charlie Sheen> Alkohol je jed, kterým člověk potřebuje pár věcí v sobě zabít.
<Elis> Zajisté Charlie, ale to bys netušil, jak je to teď v Čechách účinné.

Komentář: Dosti opožděné

<a> Zuřím...sestra mi polo-vyzkratovala klávesnici či co, takže mi nefunguje pár písmen ( dvojté "v" a "iks" bych ještě přežila, ale kdykoliv chci napsat "s" musím dát "ctrl-v" !!)
<Wiesner> Chudinko, nemůžeš napsat moje příjmení, có?
<a> No co tvoje příjmení? Ale ten SeX !

<a> Potřebuju udělat slohovku na téma "kdo jsme"
<a> Pro skupinu programátorů a grafiků
<b> <head>Jsme jen složité grafické objekty řízené sexuchtivým procesorem D:</head>

<Chris> Hele, nějak mu to trvá. To předčítá celou bibli?
<Noriko> Nebo korán...
<Chris> Korán?
<Noriko> Co já vím jak se těm krámům nadává?
<Chris> Menstruace? :D

<a> člověk by neřek, že Justinu Biebrovi je 16...
<b> počkej vole, jak 16?! dyt když začínal tak mu bylo 13 a to bylo před půl rokem!

<A> Ahoj
<B> Co chces?
<A> Seka se mi to, myslis ze ked odpojim bedny tak to prestane?
<B> Zkus to třeba jo, já mám vyhozenou aji klavesnici a monitor a neseka se to vubec.
<A> Mas vyhozenou klavesnici? Jak pises?
<B> Na touchpadu
<A> Není nahodou tachpad místo myši na notasu?
<B> Cože?
<A> MG se to seká jak cíp!
<B> Co je MG?
<A> Něco jako nadávka
<B> Aha tak... MG už nespamuj a nech me chci si hrát hru ty MG!
<A> Chcu taky parit ale jak mam hrat ked mam lagy jak cip?
<B> Asi tak jak já mám hrát ked me tu spamuje nějakej MG???!!!
<A> Ty jsi připojen i na jinačí chat room? Tu krome nas nikdo nepise!
<B> Ne ty MG jdi do MG!
<Disassembler> <A> přestane se to sekat ked dáš alt+F4
<A> Děkuji hned zkusím :)
-!- <A> has quit
<Disassembler> A ty <B> MG je Me God cele se v AJ řiká omg Oh me God! a co paris?
<B> Jak vís ze jsem byl v parizi? Tady to je drbárna. A jdete do MG!
-!- <B> has quit

Komentář: Typická konverzace ke ktere se připletu denně

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.