Nejlepší hlášky

<on> tak to byl dnešní klimax
<ona> co to je?
<on> jako vrchol
<ona> aha, napadly mě jenom tampóny
<on> tampóny jsou Kotex, abys věděla xD
<ona> omg

Komentář: A pak že je chlapům náš svět cizí :D

<a> Kámoš na KickBox přeci jenom chodil, když se ho zeptám, třeba by vám hodinu dal.
<a> Popřípadě se pak složit a dát mu za to nějaký prachy
<a> Myslim za ten KB, ne za sex.
<a> .... ten by měl být samozřejmě zdarma a z lásky.

<a> tak alespon nekdo je zodpovedny
<b> kdo?
<a> no ty jsi byl schopen prijit do prace. Ja bych na ten notebook dychnul a z windows 7 by byly visty

<TheCuntDestroyer> Neuveríš! Dnes sa tak prechádzam Lidlom a tipni, čo predávajú! 12 kondómov za 3€!
<Zoidberg> Hh. :D Na čo by komu bolo 12 kondómov v jednom balení preboha? :D
<TheCuntDestroyer> Netuším. :D Asi rodinné balenie.

<a> chlapi, neviete ako hrala Kometa proti Plzni?
<b> Plzen vyhrala 6:1
<a> Co? Ved ked som odchadzal z hospody, tak bolo 4:3
<b> Aha, tak to som asi pozeral iny futbal...

Komentář: Kometa je Brnensky hokejovy klub

<a> jet domu místo 11 minut 90 minut ?? Fakt zážitek ... :X
<b> já hodinu a pul taky dobrý :D
<c> ‎90 minut je hodina a půl :D

Komentář: počty s časem :D

<on> Tak co jsi varila? :)
<ona> pórková polívka, květák na mozeček, bramborová kaše, okurkovej salát, květáková placičky...všichni živí! ;)
<on> Sama zelenina.. Samej kvetak..
<on> Ale jo, super, jsi sikovna ;)
<ona> já vim!
<on> A skromna! :D

<a> jak bylo venku?
<b> -8
<a> jenom?

Komentář: po vikendovych mrazech :-P

<a> A jak se máš?
<b> No, nic moc. Nemůžu mluvit a mám migrénu
<a> Achjo lásko, to mě mrzí
<b> No to nemusí, zas neumírám
<a> No ještě aby jo, to bych tě asi uškrtila!
<b> Je fajn vědět, že kdybych umíral tak by jsi mě dodělala
<b> Něco takového si přeje každý chlap
<a> :D moje logika no

<a> Cetl sem Frystacke listy. Psali o soutezi zakladnich skol kde si decka zalozi firmu, navrhnou management atd. Po celorepublikovem finale byli na prvnich 3 mistech ti od nas. To nejlepsi ale teprve prijde: jedni jakoze zalozili pivovar. Pak aj s byvalym reditelem co porad uci chemii, to pivo aj ve skole uvarili. On byl vzdycky alkoholik, kamos rikal ze k nemu chodil do chemickeho krouzku a jednou aj delali slivovicu
<b> konecne povolani konickem

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.