Nejlepší hlášky

<a> uf, už jsem to radši zastavil...těch několik tisíc kombinací mně fakt stačilo a hlavně ještě chvíli a můžu si na CPU uvařit oběd :D ...asi se to nějak porouchalo :))
<b> tomu sa hovori zavarit stroj vdaka nespravne naprogramovanemu programu... a tiez trochu vdaka teorii chaosu :D
<b> to su svine tie motyle, co? :D
<a> motyli?
<b> nojo... to je teoria chaosu, nepoznas?
<a> "Říká se, že něco tak malého, jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku vyvolat tajfun na polovině světa. - Teorie Chaosu"
<b> no tak mi teraz povedz, ci nie su motyle svine :D

<a> jsem ti mel dneska v metru podivnej zazitek ...
<a> jel jsem z ms, stal ve svem oblibenem zadnim rohu u dveri a pristoupila nejaka slecna
<a> takova mensi, rovne, hnede, upravene vlasy, spise myska
<a> postavila se vedle mne, asi nekde na namesti miru si zacla pod zadkem popotahovat jeany
<b> no a?
<a> no a zhruba od jiriho z podebrad si zacala levou rukou hladit leve stehno
<b> fakt?
<b> a co dal?
<a> jj
<a> no pritom na me obcas koukla v odrazu dveri na druhe strane
<a> nebo spise mojim smerem
<b> hm a kolik ji tak bylo?
<a> malinko, tak 16/17
<b> ty jo
<b> a co s tim provedl?
<a> akorat ze mne to zaclo pomerne zahy vzrusovat
<a> ehm
<b> no to verim
<b> udelal si ocni kontakt, aby si vedel jestli to bylo fakt na Tebe?
<b> staci se na ni usmat a jestli neprestane de to dobre :-)
<a> tak jsem ji zacal ignorovat a zavrel oci az do skalky, kde jsem rychle zmizel
<b> no to bylo fakt chytry don juane ;-)

08:00 <xxx> Pic, za pů hdiny sraz na hřišti, pojedem si skočit na ty dirty..
08:02 <HurvajsZ> zdary, jo jo budu tam!!
08:05 <xxx> Ok, bye
08:06 <HurvajsZ> cs
16:12 <HurvajsZ> Zdary, v kolik že se mělo ject?...měly bysme vyject abysme to ztihli za světla doject domů
19:08 <xxx> Si děláš p*del ty retarde!! Sraz byl v půl 9 ráno a ty mí píšeš v 7 večer jestly to platí a že bysme měli ject!!!

Komentář: Malý zpoždění....

<a> tak sama třeba vyraž na nakupy..:-):-)
<b> není za co, mám poslední tři stovky a z těch si musím koupit mp3ku, náušnice a sluchátka k mobilu :D:D
<a> :-D:. tak doufam že to maš ve formatu Honzík Amos Komenskej (200) a dvě Anežky (2*50):-D.. aby se ti rozmnožili:-D.. jinak nevim jak ti to bude stačit:-D

<a> čus, nevíš jak se jmenuje takováta písnička? - papapa pa pa papatadada dada pam padadada. :D
<b> myslis http://www.youtube.com/******* ??
<a> jo tyvole :D to je vona

<a> mas holku?
<b> ty si debil :D

<medy75> Si jde dat zase nejaky ty kliky kdyz ho Milanek dneska tak naladil :)...
<wock> Ou Medy, ty už jíš i dveře??
<medy75> Yop i s futrama :-P
<wock> Futra chápu, ale ty kliky bych asi nestrávil.. ;-)
<medy75> To protoze si měkejš :-D
<wock> No jo, já vim - holky mi to řikaj pořád.. :-D :-D
<kozzi> Pak máš aspoň z prdele kliku ne?

Komentář: jo, mám tam kliku jak od blázince :)

<Jurry> ja bych to mozna aji videl na tymy po 2 a nakej turnajek
<Jakš> ja bych sel do 3
<Jurry> zalezi kolik nas tam bude
<Jakš> vis jak dva borci + baba
<Jurry> marky bych vykopal na prochazku, narazil sud a rozjel turnaj :D
<Jakš> vyreseno

Komentář: nohec

<a> mluvi z cesty clovek... ne snad?
<b> xD
<a> true/false... smiley nic neznamena
<a> nenese zadnou uzitecnou hodnotu... (to ze se tlemis neni v tomto pripade uzitecna hodnota)

<slípka> aha to ja mam furt o co slo?
<jursmi> nechci o tom mluvit...
<slípka> jj tak jj jaknutit neci ces ja te
<jursmi> Česky neumíš? :-(
<slípka> jj ale lip anglicky podle vysvedceni teda

Komentář: Jak tak na to koukám, měli by s výukou Českého jazyka přitvrdit :-(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.