Nejlepší hlášky
<a> uf, už jsem to radši zastavil...těch několik tisíc kombinací mně fakt stačilo a hlavně ještě chvíli a můžu si na CPU uvařit oběd :D ...asi se to nějak porouchalo :))
<b> tomu sa hovori zavarit stroj vdaka nespravne naprogramovanemu programu... a tiez trochu vdaka teorii chaosu :D
<b> to su svine tie motyle, co? :D
<a> motyli?
<b> nojo... to je teoria chaosu, nepoznas?
<a> "Říká se, že něco tak malého, jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku vyvolat tajfun na polovině světa. - Teorie Chaosu"
<b> no tak mi teraz povedz, ci nie su motyle svine :D
<a> jsem ti mel dneska v metru podivnej zazitek ...
<a> jel jsem z ms, stal ve svem oblibenem zadnim rohu u dveri a pristoupila nejaka slecna
<a> takova mensi, rovne, hnede, upravene vlasy, spise myska
<a> postavila se vedle mne, asi nekde na namesti miru si zacla pod zadkem popotahovat jeany
<b> no a?
<a> no a zhruba od jiriho z podebrad si zacala levou rukou hladit leve stehno
<b> fakt?
<b> a co dal?
<a> jj
<a> no pritom na me obcas koukla v odrazu dveri na druhe strane
<a> nebo spise mojim smerem
<b> hm a kolik ji tak bylo?
<a> malinko, tak 16/17
<b> ty jo
<b> a co s tim provedl?
<a> akorat ze mne to zaclo pomerne zahy vzrusovat
<a> ehm
<b> no to verim
<b> udelal si ocni kontakt, aby si vedel jestli to bylo fakt na Tebe?
<b> staci se na ni usmat a jestli neprestane de to dobre :-)
<a> tak jsem ji zacal ignorovat a zavrel oci az do skalky, kde jsem rychle zmizel
<b> no to bylo fakt chytry don juane ;-)
08:00 <xxx> Pic, za pů hdiny sraz na hřišti, pojedem si skočit na ty dirty..
08:02 <HurvajsZ> zdary, jo jo budu tam!!
08:05 <xxx> Ok, bye
08:06 <HurvajsZ> cs
16:12 <HurvajsZ> Zdary, v kolik že se mělo ject?...měly bysme vyject abysme to ztihli za světla doject domů
19:08 <xxx> Si děláš p*del ty retarde!! Sraz byl v půl 9 ráno a ty mí píšeš v 7 večer jestly to platí a že bysme měli ject!!!
Komentář: Malý zpoždění....
<a> tak sama třeba vyraž na nakupy..:-):-)
<b> není za co, mám poslední tři stovky a z těch si musím koupit mp3ku, náušnice a sluchátka k mobilu :D:D
<a> :-D:. tak doufam že to maš ve formatu Honzík Amos Komenskej (200) a dvě Anežky (2*50):-D.. aby se ti rozmnožili:-D.. jinak nevim jak ti to bude stačit:-D
<a> čus, nevíš jak se jmenuje takováta písnička? - papapa pa pa papatadada dada pam padadada. :D
<b> myslis http://www.youtube.com/******* ??
<a> jo tyvole :D to je vona
<medy75> Si jde dat zase nejaky ty kliky kdyz ho Milanek dneska tak naladil :)...
<wock> Ou Medy, ty už jíš i dveře??
<medy75> Yop i s futrama :-P
<wock> Futra chápu, ale ty kliky bych asi nestrávil.. ;-)
<medy75> To protoze si měkejš :-D
<wock> No jo, já vim - holky mi to řikaj pořád.. :-D :-D
<kozzi> Pak máš aspoň z prdele kliku ne?
Komentář: jo, mám tam kliku jak od blázince :)
<Jurry> ja bych to mozna aji videl na tymy po 2 a nakej turnajek
<Jakš> ja bych sel do 3
<Jurry> zalezi kolik nas tam bude
<Jakš> vis jak dva borci + baba
<Jurry> marky bych vykopal na prochazku, narazil sud a rozjel turnaj :D
<Jakš> vyreseno
Komentář: nohec
<a> mluvi z cesty clovek... ne snad?
<b> xD
<a> true/false... smiley nic neznamena
<a> nenese zadnou uzitecnou hodnotu... (to ze se tlemis neni v tomto pripade uzitecna hodnota)
<slípka> aha to ja mam furt o co slo?
<jursmi> nechci o tom mluvit...
<slípka> jj tak jj jaknutit neci ces ja te
<jursmi> Česky neumíš? :-(
<slípka> jj ale lip anglicky podle vysvedceni teda
Komentář: Jak tak na to koukám, měli by s výukou Českého jazyka přitvrdit :-(