Nejlepší hlášky
<a> Ahoj, dneska haluz v škole :).
<b> cau, co sa stalo?
<a> No matikárka zaperlila na spolužiačku: Darmo Andrea, komu niet rady, tak sa z lesa ozýva
<b> :D ta teda perfektne skomolila prislovia :P
<a> hej tyvole to musi bejt humus
<a> vis ze mrdka chutna podle toho co jsi sezral?
<b> jj
<b> vim to
<a> tak mi prijde nechutny ze to holka polyka, co dybych zral hovna?
Komentář: ;)))
<ona> Ahoj, je tu někdo, kdo umí položit lino?
<on> kdy a kolik metrů?
<ona> nejlíp zítra... kuchyň a předsíň
<a> Říkal jsem ti o tom programu na vytváření složek?
<b> jo
<a> jsem ho pustil kámošovi na PC dal jsem 100000 minutu to chroupalo a pak spadnul průzkumník
<b> bych tě zabil
<a> ale to je v pohodě když to chtěl odstranit padal mu průzkumník tak jsem mu poradil alespon wrar to označil a dal delete
<a> docela jsem se divil že prázdné složky mají 450Mb :D nicméňě půl hodiny neodpovídal průzkumník a hodinu to odstranovalo
<b> to je slušnej poměr 1:90 bych tě asi zamázl na místě...
<a> btw. už si otvíral ten program na změněnu tapety podle připojený wifi?
<b> právě teď
<a> sakra...
<b> ty si
<!> <a> has quit
<b> děláš prdel?!!
Komentář: důvěřuj ale prověřuj
<a> Tak co poslední zvonění? Za co jsi byl? :)
<b> Za holku, na zombíka nebyly věci... :/ :D
<a> A jak se to povedlo? O.o :D
<b> Asi takhle: "Slečno, vy jdete za co?" nebo "Ty vole? To je fakt kluk?!
<a> xD To néé... Fakt?
<b> Moc se nesměj, spolužáci uznali že jsem nejhezčí holka ve třídě :D :D :D
Komentář: Někteří uznali že neznat mě, tak to nepoznají.... Asi se přestanu holit... :D
<ҒмiҒ_Happy> Ředitelka nám dala nám napsat domácí něco. Dala nám text básničky hrabala a napiste k nemu neco jak chcete (basnnicku, esej atd....
<ҒмiҒ_Happy> no a dneska jsme brali dadaismus
<ҒмiҒ_Happy> ty roztrihali noviny dali je libovolne na papir
<ҒмiҒ_Happy> a udelal z toho basnicku
<ҒмiҒ_Happy> takovou formu udelam za 5 minut done :D
<ҒмiҒ_Happy> rikala basnicku, esej, recenzi, prostě cokoliv.
<ҒмiҒ_Happy> tak ja dadaismus
<S1mon> ale jak to souvisi s hrabalem kdyz udelas z novin?
<ҒмiҒ_Happy> rozstriham postřižiny :D
<A> Hmm. Tak Česká pojišťovna mě dnes opravdu naštvala. "Jednou z podmínek daňové uznatelnosti o daních z příjmů je, aby smlouva byla sjednána nejméně do 60-ti let klienta. Vy tuto podmínku nesplňujete, smlouvu máte uzavřenu pouze na pojistnou dobu 210-ti let. Máte ale možnost si smlouvu přepracovat, prodloužit pojistnou dobu.
<B> Nemaj tam chybu?
<A> Maj!
<B> Chybí jim tam nula ne?!
<A> Jo já si říkala že na těch 210 let dojedu.
Komentář: Nesmrtelnost je těžce předvídatelná
15:35:35 <a> to knight of the old republic ma taky dobrej multiplayer ne?
15:35:48 <b> tak o tom nic nevim
15:35:56 <a> tak to si asi pletu s jedi academy
15:35:56 <b> to si asi pletes s jedi academy
15:36:01 <a> jo :D
15:36:01 <b> jo :D