Nejlepší hlášky
<a> Kdo sakra nazýval v Qt identifikátory stylem item1, tab3, split2 ...?
<b> No nejhorší je, že komentáře tomu moc nepomáhají :D
<a> Chtěl jsem udělat ten druhý panel funkční a nejde to.
<a> Je to identifikátorové peklo.
<b> Všechny ID přepsat, co?
<a> Jsou tam identifikátory typu... neco, text5, anim1, anim2...
<c> Se omlouvám, hned to přepíšu :D
Komentář: Týmový projekt FIT VUT
<a> chalani ... vy ste mi strašne blízki ... vám to môžem povedať
<b> no daj ...
<a> ja sa fakt už musím naučiť ten objektový návrh
Komentář: no čakal som nieco osobnejšie :-D
08:30:00 <a> Práve u nás boli svedkovia Jehovovi a pýtali sa, či máme bibliu..
08:31:00 <b> Čo je na tom zaujímavého? Veď v našom vchode sú častejšie ako na tom ich sabate.-
11:30:00 <a> Nemal som im hovoriť, že tú bibliu nemám..
11:32:00 <b> Prečo?
11:33:00 <a> Práve mi ju priniesli.. Aj s mesačným predplatným "Prebuďte sa!"
<a> aby te rakovina hnala az do pivovaru
<b> ne ne, do lihovaru
<a> to ne...
<a> to by uz bylo moc za odmenu
Komentář: jak poslat kámoše k šípku
<N€mesis> dobry jidlo, studeny piti, co vic si muzu prat?!
<Anca> teplou postel
<N€mesis> holku a abych mel v pohode nohu... ale tak nejak to preziju i bez toho
<Anca> nožka se uzdraví... holka nejde... pohoda
<N€mesis> nenajde
<Anca> google najde všechno
Komentář: jednou takhle vecer
<on> kdy priletis sem do prahy?
<on> za sestrou nebo za kým že to sem jezdíte do olomouce
<ona> v cervenci
<on> a to jezdíte přes prahu?
<ona> jj tam je letiste
Komentář: boze boze :D
<a> Cauko :D Nechci čo sa mi už druhý krát za život stalo :D
<b> Čo také???
<a> Vieš ako máme na škole tých "IT" učiteľov :D?
<b> Jasne viem... :D dosť LOLCI :D
<a> No tak sedíme na API a bola zastupovaná :D a učiteľka si dačo písala (Slovinárka) a zrazu že "Je tu niaky super, dobrý hacker?", a vieš všedci hneď namňa ukázali :D :D šak to poznáš...
<b> a čo potrebovala zmeniť zase klávesnicu? xD
<a> ROFL :D čosi lepšie... :D že "Ako napíšem "ô"???" :D :D :D akože mal som dosť... :D začal som sa tam smiať :D :D a ona ma vyhodila z triedy a celú informatiku som mal neospravedlnenú :D
<b> OMG SPS PB :D :D sa nediv... :D
Komentář: njn SPŠ Pov. Bystrica :D :D
<a> hej mám si vzít to červené nebo to bíle tričko?
<b> No hej a jak jsem tam přišla tak mi ten cip řekl, že jsem blbá chápeš to?
<a> ne... jaké si mám vzít to tričko?...
<b> on je prostě uplný idiot ne... se s ním rozejdu a šmitec...
<a> doprdele tak jaké...
<b> vem si ty džíny..
<a> si kráva... :D lol
Komentář: tady vidíte jak mě kamarádka poslouchá :D
<on> jo v pohode sem zmrzly z venku potrebuju se zahrat nejak
<ona> Tak na to je nejlepší láska
<on> nejvetsi teplo je třením...
<ona> Jo, jenže to je děsně namáhavý... To já když potřebuju zahřát, vzpomenu si na Sheriffa (kamarád), a hned je mi teplíčko
<on> on je teplý?
Komentář: yrovna seděl vedle ní...