Nejlepší hlášky
<nemo> to vis ja jsem manipulator, chtel bych byt diktatorem 21. stoleti
<Hanicka> ME BYS DOSTAL OKAMZITE
<nemo> a do postele to nefungovalo
<a> Zdaar.. dneska si měl bejt ve škole.. zase sme z <c> nemohli... :D
<b> čus.. ??
<a> Normálně nudná literatura jako vždy a <c> si tak nějak v klidu seděl a poslouchal hudbu a najednou se ho zeptala učitelka co to je alegorie.. chvíli na sebe tak koukali než pochopil že to asi je na něj, potom suveréně vyndal sluchátka z uší, usmál se a začal přednášet příznaky alergie :)) kdybys viděl ten jeho výraz.... xD
<b> to je deb*l :D
Komentář: normální hodina ... :o)
<a> Právě mi AVG poslal: Platnost Vašeho antiviru AVG vyprší 15.06.2113. Neváhejte a prodlužte vaši licenci ihned :D
<b> :) pěkný
Komentář: Než se začnete ptát: antivir byl bonus k novému NTB koupeného 15.6.2012 s tím, že platnost vyprší za 1 rok.
<kuba> ahodj lydi
<admin> nazdar
<kuba> mužu bejt moderátor?
-!- kuba was kicked from #MCforum by admin reason: your IQ is too low for use of this forum. Please will increase your IQ.
<a> a co s <d>?stale chce ten minecraft?
<b> vole to neni normalne,ten debil ma s tym otravuje cely den
<c> aky som ti ja debil?!?
<b> nie ty,ty debil
<A> Tak různě.. kurva, mam ušzíplej kus zubu..
<B> cos dělala?
<A> spravovala kšandy
<B> co??
<A> takovejt ten konec, ten připínák..zubama..
<B> proč zubama..
<B> mam husí kuži
<A> protože jsem nechtěla jít pro kleště.. z čeho?
<B> debile z tebe
<A> dík, to si nezasloužim...D
<B> jako co? :D4
<A> Tu husí kůži.. zas tolik to nebolelo.. jen mě sere ten kus zubu
<B> kterej ?
<A> ten ulomenej vole :DDD
<B> nekecej ale KTEREJ
<A> :DDDDD Přední
<B> mužeš mi říct jak rozličim přední a zadní zuby?
<B> seš kůň nebo co?
<A> :DDDD takovej ten velkej vepředu já nevim, jak se jmenuje..
<B> tesák
<B> nebo já nevim
<B> prostě ten šéf
Komentář: I mezi zubama máme Šéfa!
<c> Kdo si myslí, že škola je vězení, je tupec
<b> no tak vezeni sice neni ale z 90% je zcela k nicemu, aspon ZS a SS. Protoze jak bylo dokazano biflovani faktu mozek skoro nijak netrenuje (jenom strednedobou pamet), je potreba rozvijet inteligenci coz se v cr nedeje
<a> tak zkus vynechat základní vzdělání svejch dětí, třeba budou chytřejší
<a> já nechápu co na mě všem vadí
<b> no mi třeba vadí že se furt urážíš
<a> to sis posral!!!
<ona> hmm
<ona> takže se už zase nebavíme?
<on> bavime
<on> ale o cem
<ona> tak promiň, no, sem úplně blbá, nic nechápu a jsem nejhorší, jen do mě
<on> kdyz neco napisu ja je to spatne a kdyz neco napises ty je to spatne resesni je bud nepsat nebo psat ale ne spatne...preference?
-!- ona has quit
<on> hmm to nevypada slibne...
Komentář: 40let zenaty v 18