Nejlepší hlášky
<A> Nazdar nepoznáš nejaký vtip?
<B> 01101100012
Komentář: Black binary joke
<a> Letos nejsou žádný zajímavý tábory, jenom blbosti typu Shrek, Asterix a Obelix, nějakej Poseidón..
<b> Dokonce tu je i tábor podle Expozitury
<c> Hunger Games tábor by nebyl?
<a> Jak krásné je žit bez oken :)
<b> Bez oken ? Nikdy ! Byla by tma…
<a> od toho nám svítí na zadní straně jablko
Komentář: MacBook
<ona> a jak se jinak máš ty zrůdičko...? :P
<on> zrudíčka se má dobře.. ..akorat jak se říká nemá do čeho píchnout..!
<ona> TAK TO MÁŠ TEDA blbý :D :D
<on> a jak se má Pražská guma..? :P
<ona> dobře :) ale ted je tu bouřka jak hovado, tak se guma bojí :D
<on> guma sse bát nemusí...guma nevodí.. :D :D
<a> Zdar , nasel jsem super stranku
<a> jmenuje se gogle, rika ti to neco ?
<a> muzes hledat veci a tak , akorat doufam ze ten gogle maji aji mimo ostravu ...
<já> víš vole co je vůbec linux když si takovej profík???
<pepa> jo to je windows na programování!!
<já> :D :D
Komentář: linux=programovací windows
<a> hehe:) google reklamy opět válí :)
-!- b has quit
<a> sosam z netu filmy a vedle reklamy..
<a> ,,Víte kdy zemřete?,,...
<a> pod tim ,,S O2 Internet ADSL. . . .můžete stahovat filmy, hry....,,
-!- b has joined
<b> Co si chtěl, ten podělanej net od O2 zase blbne :/
-!- b has quit
<c> Google prý vytváří umělou inteligenci :) asi na tom něco bude
Komentář: pak že člověk potřebuje kyslík :D
<raxas> brejlaty holky vypadaji mnohem inteligentnejsi nez ty obycejny
<tilya> tak tak
<tilya> v zavislosti na sklech a obrouckach INT +3 az +10
<raxas> presne
<hrubi> a co teprv ty facials :p
<raxas> no to teprve lze rozpoznat zasadni nevyhody kontaktnich cocek
<a> chci jít spát
<b> tak jdi
<a> nemůžu
<b> proč?
<a> mám ve dvě antibiotika
<a> neumim totiž počítat do osmi :D
<a> a myslela sem si že to vyjde na půlnoc nebo tak já nevim :D ale ve dvě je to pitomý no :D
Komentář: čas: 0:26 - studentka humanitního oboru :D
<a> Ahoj. Prosim, poradte mi. Stahnul jsem si nekolik filmu, ktere jsou ve formatu avi. Potreboval bych je prevest do formatu divx. Nevite, jaky program na to pouzit?
<b> google
<a> To nechapu
<b> použij google
<a> to je nějaký program? ja znám jen ten vyhledávač
Komentář: lide.cz místnost PC