Nejlepší hlášky

<A> Nazdar nepoznáš nejaký vtip?
<B> 01101100012

Komentář: Black binary joke

<a> Letos nejsou žádný zajímavý tábory, jenom blbosti typu Shrek, Asterix a Obelix, nějakej Poseidón..
<b> Dokonce tu je i tábor podle Expozitury
<c> Hunger Games tábor by nebyl?

<a> Jak krásné je žit bez oken :)
<b> Bez oken ? Nikdy ! Byla by tma…
<a> od toho nám svítí na zadní straně jablko

Komentář: MacBook

<ona> a jak se jinak máš ty zrůdičko...? :P
<on> zrudíčka se má dobře.. ..akorat jak se říká nemá do čeho píchnout..!
<ona> TAK TO MÁŠ TEDA blbý :D :D
<on> a jak se má Pražská guma..? :P
<ona> dobře :) ale ted je tu bouřka jak hovado, tak se guma bojí :D
<on> guma sse bát nemusí...guma nevodí.. :D :D

<a> Zdar , nasel jsem super stranku
<a> jmenuje se gogle, rika ti to neco ?
<a> muzes hledat veci a tak , akorat doufam ze ten gogle maji aji mimo ostravu ...

<> víš vole co je vůbec linux když si takovej profík???
<pepa> jo to je windows na programování!!
<> :D :D

Komentář: linux=programovací windows

<a> hehe:) google reklamy opět válí :)
-!- b has quit
<a> sosam z netu filmy a vedle reklamy..
<a> ,,Víte kdy zemřete?,,...
<a> pod tim ,,S O2 Internet ADSL. . . .můžete stahovat filmy, hry....,,
-!- b has joined
<b> Co si chtěl, ten podělanej net od O2 zase blbne :/
-!- b has quit
<c> Google prý vytváří umělou inteligenci :) asi na tom něco bude

Komentář: pak že člověk potřebuje kyslík :D

<raxas> brejlaty holky vypadaji mnohem inteligentnejsi nez ty obycejny
<tilya> tak tak
<tilya> v zavislosti na sklech a obrouckach INT +3 az +10
<raxas> presne
<hrubi> a co teprv ty facials :p
<raxas> no to teprve lze rozpoznat zasadni nevyhody kontaktnich cocek

<a> chci jít spát
<b> tak jdi
<a> nemůžu
<b> proč?
<a> mám ve dvě antibiotika
<a> neumim totiž počítat do osmi :D
<a> a myslela sem si že to vyjde na půlnoc nebo tak já nevim :D ale ve dvě je to pitomý no :D

Komentář: čas: 0:26 - studentka humanitního oboru :D

<a> Ahoj. Prosim, poradte mi. Stahnul jsem si nekolik filmu, ktere jsou ve formatu avi. Potreboval bych je prevest do formatu divx. Nevite, jaky program na to pouzit?
<b> google
<a> To nechapu
<b> použij google
<a> to je nějaký program? ja znám jen ten vyhledávač

Komentář: lide.cz místnost PC

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.