Nejlepší hlášky
<OndraSter> dobre, na notas bych si nedal linux .. Linux je na NTB troska, NTB je potreba mit porad funkcni :D
<Anonymous_> davam to na lamera
<majkro> jj dej :)
<majkro> dik za pomoc :D
<Anonymous_> uz se stalo
<Anonymous_> a ted si z toho vsici na #soom delaji prdel
Komentář: #soom - no.2
<a> znáš toho rappera ktery se jmenuje Bacil ne?:D
<b> jj
<a> no a ten typek co ho vozí na koncerty se jmenuje Bacilonosič:D
<b> :D:D:D
<a> poprvé jsem zkusil tvojí strategii, neučil jsem se na zkoušku ani sekundu, a místo toho jsem šel chlastat a hlavně se hodil do pohody, pak tam jdu a dam to
<a> ještě s kocovinou :-D
<b> nejvetsi pohoda to kdo neudelal, jako by nestudoval:)))) dobre ty moc:)))
<a> Největší prdel je že mě na konci ještě pochválil jak jsem se na to hezky připravil :D
Komentář: zkouška na VŠ
<a> jo a prisla mi ta knizka o prokrastinaci
<a> potom si ji prectu
Komentář: uprostřed konverzace...
<a> ty máš furt nnějakej problém
<b> Já vím, ta to nemůžu No... Já mám v mobilu šiku mámy kvůli datum.. Ona má staryho mobila takže když potřebuju net, přendám šiku, jenže mamka zase potřebuje budík takže ty šiky pak musím vyměnit a hlavně na to nezapomenout
<b> Simku
<b> Mobilní oprava
<b> Aa mělo to být debilni oprava ale budiž
<a> Co se stane, kdyz se ptas dvou matematiku, aby ti pomohli s prikladem?
<b> Zkrati se?
Komentář: Aneb, kdo se moc pta...
<já> si dám quake možná
<ona> tady se někdo má ://
<já> ;ě;ě;ě;ě;ě;ě;ěě;
<ona> ?
<já> to sou přišery z painkillera
<já> můžeš střílet aby ses nenudila :)
<ona> pif pif pif
<ona> :D
<ona> a sem mrtvá
<já> ______________
<ona> hrjem dál :D
<ona> pif paf
<já> loading
Komentář: Painkiller pro starší PC
<a> Měl by ses oholit, uvědom si, že mám kůži jak miminko...
<b> Bylas u čalouníka?
<a> mamka minule zahviezdila :D
<a> prej: co je to na tom monitoru?
<a> to je snad nejaka skvrna!
<a> potom si nasadila bryle a zjistila ze je to kurzor :D