Nejlepší hlášky

* on is away: je mi blbe :-!
<ona> co deláš
<on> premyslim
<ona> nad cim?
<on> jestli si mam strcit prsty do krku...

Komentář: proste me bylo blbe noo :D

<a> prší...
<a> bude mokro...
<a> bude tak mokro že se to mokro utopí...

Komentář: úvaha nad odpoledním deštěm...

<a> no počkej, to není jedno a totéž
<b> neno.
<a> koukam, ze jsi fakt najebany :-D
<b> ujj
<a> tak já se Tě zeptám později :-)
<b> éi

Komentář: ...alkohol :)

<a> mám hlad a veceru dela mama... zas je opila to bude neco nedosmaženýho nebo syrovýho :D
<b> jaj to se ti povedlo :D to bych dala na lamera :D
<a> proč?
<b> prej to zas bude něco nedosmazenyho nebo syrovyho :D
<b> *sirovýho když už :D
<a> sýr, SYROVÝ, usychat ty seš lama :-D
<a> ted je to lamer.cz

Komentář: ach ta čeština :D

<sonita> mozem sa ta neico spytat?
<MaVal> ano?
<sonita> ze
<Maval> nie
<Maval> na to ani nemysli
<sonita> aha
<sonita> tak nic

<kingpin> boha to jebat celý internet explorer
<kingpin> asi to vymazem s kompu
<majco> ved mas firefox
<kingpin> sak ale nece sa my na to klikat :D
<kingpin> taký nezvyk :D

Komentář: To je dôvod...

<a> no, hele, ty holky jsou nějaký bi, ne?
<b> no, jsou bim bam bim bam, protože to po mě chtěla Lucka taky
<a> ty vole, ROFL :D

Komentář: Neskutečné :-D

<Britney> půjdu spát
<Nicky> warum?
<Britney> nemám ráda němčinu.
<Nicky> proč?
<Britney> Je blbá... Co je to "warum"?
<Nicky> proč...

Komentář: i to se stává

<a> Anjelik môj???
<b> eeeee
<a> tha ty jaky romantik
<a> aj masturbujes pri tej pesnicke?
<b> j nad tvojou fotkou
<a> nozes ale nestriekaj na nu! az po svadbe!
<b> uz mas na tej fotke v ustach dierku :D
<a> LOL XD
<a> toto dam na lamera
<b> heh neschvalia

Komentář: hmmm romanticky to chlapec...

<Professional> hele co je defragmenatce?

Komentář: žák čtvrtého ročníku CNX

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.