Nejlepší hlášky
* on is away: je mi blbe :-!
<ona> co deláš
<on> premyslim
<ona> nad cim?
<on> jestli si mam strcit prsty do krku...
Komentář: proste me bylo blbe noo :D
<a> prší...
<a> bude mokro...
<a> bude tak mokro že se to mokro utopí...
Komentář: úvaha nad odpoledním deštěm...
<a> no počkej, to není jedno a totéž
<b> neno.
<a> koukam, ze jsi fakt najebany :-D
<b> ujj
<a> tak já se Tě zeptám později :-)
<b> éi
Komentář: ...alkohol :)
<a> mám hlad a veceru dela mama... zas je opila to bude neco nedosmaženýho nebo syrovýho :D
<b> jaj to se ti povedlo :D to bych dala na lamera :D
<a> proč?
<b> prej to zas bude něco nedosmazenyho nebo syrovyho :D
<b> *sirovýho když už :D
<a> sýr, SYROVÝ, usychat ty seš lama :-D
<a> ted je to lamer.cz
Komentář: ach ta čeština :D
<sonita> mozem sa ta neico spytat?
<MaVal> ano?
<sonita> ze
<Maval> nie
<Maval> na to ani nemysli
<sonita> aha
<sonita> tak nic
<kingpin> boha to jebat celý internet explorer
<kingpin> asi to vymazem s kompu
<majco> ved mas firefox
<kingpin> sak ale nece sa my na to klikat :D
<kingpin> taký nezvyk :D
Komentář: To je dôvod...
<a> no, hele, ty holky jsou nějaký bi, ne?
<b> no, jsou bim bam bim bam, protože to po mě chtěla Lucka taky
<a> ty vole, ROFL :D
Komentář: Neskutečné :-D
<Britney> půjdu spát
<Nicky> warum?
<Britney> nemám ráda němčinu.
<Nicky> proč?
<Britney> Je blbá... Co je to "warum"?
<Nicky> proč...
Komentář: i to se stává
<a> Anjelik môj???
<b> eeeee
<a> tha ty jaky romantik
<a> aj masturbujes pri tej pesnicke?
<b> j nad tvojou fotkou
<a> nozes ale nestriekaj na nu! az po svadbe!
<b> uz mas na tej fotke v ustach dierku :D
<a> LOL XD
<a> toto dam na lamera
<b> heh neschvalia
Komentář: hmmm romanticky to chlapec...
<Professional> hele co je defragmenatce?
Komentář: žák čtvrtého ročníku CNX