Nejlepší hlášky

<a> jakto ze niesi na icq ?
<b> bo me tam furt lovej nejaky rusky si asi myslej ze sem bohatej :D:D

<a> Ty voe to je jak kdyby si chtěl zabít starou tim, že jí hodíš do vany toustovač...
<a> 'prostě blbá náhoda no...' :-)

<on> já tě samou láskou sežeru až tě uvidím :-)
<ona> co by si pak ale ze mě měl, kdyby si mě sežral?
<on> bolesti břicha XD

<Dzamby> píčo sem skoro oslep
<LuKMaisteR> lol jakto ?
<Dzamby> já debil si koupil tu velkou milku a chtěl sem jí trošku rozehřát páč je tvrdá :D i s tim obalem sem jí strčil do mikrovlnky a koukal co se bude dít aby se mi totál nerozteklä a kvůli tomu obalu to začlo bomby jiskřit a hořet xDDDDD
<LuKMaister> ty kare to nevis ze obaly nemuzes dat do mikrovlnky ? :D
<Dzamby> tam to napsaný neni :D

Komentář: Vaříme s Džambym...

10:23:24 <a> Zdar tak z tebe je teď slaměná vdova co?
10:23:30 <b> Cuz, no dalo by se to tak říct
10:23:32 <a> Nezajdem dneska odpoledne s <c> na drink?
10:23:35 <b> Sorry ale jdu opečovávat mého miláčka
10:23:37 <a> To by se <d> mohl pěkně naštvat kdyby mu někdo poslal jistou sms co?
10:25:15 <b> Ty seš magor...du s Kikinou na stříhání!
10:25:18 <a> Upss....to sem tu smsku asi neměl posílat...

Komentář: ...nakonec to dopadlo dobře jen <d> to špatně rozdejchával...=oDDD

<Lykan> Říkal jsem ti kolik postav bylo v prvním díle?
<zikkybitch> Asi řikal ale já to vypustil...
<Lykan> kolik si myslíš?
<zikkybitch> 5435431574121056311546416343
<Lykan> No jo, je vidět, že bys myslet neměl
<Lykan> 92, to je dost co?
<zikkybitch> No vidíš byl jsem blízko.. Jo je to dost...
<Lykan> Čůrák od prdele je blízko, ale u těhle dvou čísel bych si nebyl jistej.

Komentář: o knize

<nickY> chce se ti nekam dneska ?
<Bajča> jo do postele
<nickY> tak tam s tebou nepujdu . . ja myslel treba se projit

Komentář: proste kamaradi xD

<Zayl> ja sem byl u zubare
<Zayl> dobre ja ze?
<Dawe> hafo xD
<Dawe> vypadla ti čelist? xD
<Zayl> nn
<Zayl> matka me tam dokopala
<Zayl> ale mel sem vsechno vporadku
<Dawe> aji zuby?

<a> stastny novy rok vsetkym!
<b> dufajme ze tento rok bude lepsi ako 2009, nechceme aby si bola znovu tehotna
<a> odteraz ta oficialne nenavidim
<b> ou..to malo byt tajomstvo?
<a> ano

<Dixx> Nevíš čim to, že se mi automaticky začal rebootovat Windows uprostřed rozdělaný práce? 0_o
<Hyksos1> Možná to bude škodolibostí na cizí lidi...
<Dixx> No tak to by se ti musel rebootovat každejch 13 sekund :D
<Hyksos1> ????

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.