Nejlepší hlášky
<a> Idem pozrieť nejaký kufor na muzikera.
<b> Choď pozrieť a ja ti vyrobím.
<a> Jasné, a bude vypadať ako truhla.
<b> JJ, a bude vážiť 60 kg aj s gitarou.
<a> A budem si k tomu musieť kúpiť auto, aby som to mohol prenášať.
<b> Hovno auto... PEKNE NA CHRBÁT A MAKÁME!!!
<MaRaS> no jo ale musíš mít anténu která příjmá WiFi signál
<Bára Š.> ne nemusis
Komentář: nemusí být
<a> hm ja su taky ve druhaku...
<a> po druhe
<b> jaktoze jsi znovu ve druhaku? delas informatiku ci co?
<a> lol
Komentář: Je to nejake proflakle
<on> pravděpodobně děláš ještěněco jiného než, že koukáš jak ti nepíšu co?
<ona> no premyslim a nutim se vytahnout sesit...
<on> tak to tě nebudu rušit
<ona> ne, ne... jak se znam, tak ho stejne nevytahnu
<on> to já bych ho vytáhnul hned
<ona> vazne?
<ona> jezis... ja proste nejsem nikdy schopna se donutit ucit....
<ona> nesnasim uceni...
<on> nemyslel jsem sešit
<ona> aha...
Komentář: Ach ta naivita
<a> taky tě tak boly hlava
<a> jak mě?
<b> ne me bolí levý ucho na pravé noze
<a> praha je zasraný puritánský město >:o koupit tady šprcky je skoro neresitelnej problem
<b> co? :D
<a> jsem vcera byl ve trech obchodech...
<a> jsem malem skapal
<a> nakonec v tescu :-D
<a> jsem si řek: "Nebudu si trapně kupovat ještě jiný věci, jako abych to zamaskoval"
<a> pak jsem čekal ve frontě přímo u kasy s těma šprckama 10 minut... měnily se pokladní :-D já se málem posral
<a> a ještě ta pokladní měla nějaký kecy, tak jsem jí, už fakt nasranej, poslal do prdele a řek, ať mi to kurva už namarkuje
<b> co to je šprcka?
<a> kondom vole
<b> co to je kondom?
<a> zkurvená praha, zkurvená pokladní
<a> :-D si děláš prdel, co?
<a> bo tam sedí sestra :-D
<b> ne vážně, rikali nam to ve škole ale nikdy sem nevedel jak se to používá jen to kluci nafukovali
<a> :-D takže sestra...
<a> som z toho velmi nestastna
<b> ukaz mi jednu stastnu osobu...
<a> ty
<b> (rofl) Ja mam dost daleko do stastia. To skor budu vo vatikane automaty na kondomy jak ja budem stastny.
<a> Jakej je prikaz na new auth?
<b> /msg Q hello mail@mail.cz mail@mail.cz
<a> to nejde..
<b> cos napsal?
<a> /msg Q hello adam@adam@seznam.cz adam@adam@seznam.cz
Komentář: Doufám že pochopí i nezasvěcení ;)
<Davo> omg to je deformacia
<Davo> snazil som sa myskou odtlacit sprej ktory som mal pred monitorom a zavadzal mi :D
Komentář: dopad IT @ dnesna mladez :)
<a> Ahoj, hele co si udělat malej test?
<b> Pokud po mě nebudeš chtít něco z matiky, tak okey :)
<a> Ne, neboj. Je to mnohem lehčí. Takže jaký máš auto?
<b> No červený :)
<a> Jakej máš počítač?
<b> Červenej :D
<a> Máš úchylku na červenou barvu?
<b> Nee :D je to moje oblíbený barva.
<a> Fajn, poslední otázka. Jakou máš kabelku?
<b> Prada. Miluju jí!! :D
<a> Přesně jak jsem si myslel :D
Komentář: Aneb co je pro ně důležité :D