Nejlepší hlášky

<a> Idem pozrieť nejaký kufor na muzikera.
<b> Choď pozrieť a ja ti vyrobím.
<a> Jasné, a bude vypadať ako truhla.
<b> JJ, a bude vážiť 60 kg aj s gitarou.
<a> A budem si k tomu musieť kúpiť auto, aby som to mohol prenášať.
<b> Hovno auto... PEKNE NA CHRBÁT A MAKÁME!!!

<MaRaS> no jo ale musíš mít anténu která příjmá WiFi signál
<Bára Š.> ne nemusis

Komentář: nemusí být

<a> hm ja su taky ve druhaku...
<a> po druhe
<b> jaktoze jsi znovu ve druhaku? delas informatiku ci co?
<a> lol

Komentář: Je to nejake proflakle

<on> pravděpodobně děláš ještěněco jiného než, že koukáš jak ti nepíšu co?
<ona> no premyslim a nutim se vytahnout sesit...
<on> tak to tě nebudu rušit
<ona> ne, ne... jak se znam, tak ho stejne nevytahnu
<on> to já bych ho vytáhnul hned
<ona> vazne?
<ona> jezis... ja proste nejsem nikdy schopna se donutit ucit....
<ona> nesnasim uceni...
<on> nemyslel jsem sešit
<ona> aha...

Komentář: Ach ta naivita

<a> taky tě tak boly hlava
<a> jak mě?
<b> ne me bolí levý ucho na pravé noze

<a> praha je zasraný puritánský město >:o koupit tady šprcky je skoro neresitelnej problem
<b> co? :D
<a> jsem vcera byl ve trech obchodech...
<a> jsem malem skapal
<a> nakonec v tescu :-D
<a> jsem si řek: "Nebudu si trapně kupovat ještě jiný věci, jako abych to zamaskoval"
<a> pak jsem čekal ve frontě přímo u kasy s těma šprckama 10 minut... měnily se pokladní :-D já se málem posral
<a> a ještě ta pokladní měla nějaký kecy, tak jsem jí, už fakt nasranej, poslal do prdele a řek, ať mi to kurva už namarkuje
<b> co to je šprcka?
<a> kondom vole
<b> co to je kondom?
<a> zkurvená praha, zkurvená pokladní
<a> :-D si děláš prdel, co?
<a> bo tam sedí sestra :-D
<b> ne vážně, rikali nam to ve škole ale nikdy sem nevedel jak se to používá jen to kluci nafukovali
<a> :-D takže sestra...

<a> som z toho velmi nestastna
<b> ukaz mi jednu stastnu osobu...
<a> ty
<b> (rofl) Ja mam dost daleko do stastia. To skor budu vo vatikane automaty na kondomy jak ja budem stastny.

<a> Jakej je prikaz na new auth?
<b> /msg Q hello mail@mail.cz mail@mail.cz
<a> to nejde..
<b> cos napsal?
<a> /msg Q hello adam@adam@seznam.cz adam@adam@seznam.cz

Komentář: Doufám že pochopí i nezasvěcení ;)

<Davo> omg to je deformacia
<Davo> snazil som sa myskou odtlacit sprej ktory som mal pred monitorom a zavadzal mi :D

Komentář: dopad IT @ dnesna mladez :)

<a> Ahoj, hele co si udělat malej test?
<b> Pokud po mě nebudeš chtít něco z matiky, tak okey :)
<a> Ne, neboj. Je to mnohem lehčí. Takže jaký máš auto?
<b> No červený :)
<a> Jakej máš počítač?
<b> Červenej :D
<a> Máš úchylku na červenou barvu?
<b> Nee :D je to moje oblíbený barva.
<a> Fajn, poslední otázka. Jakou máš kabelku?
<b> Prada. Miluju jí!! :D
<a> Přesně jak jsem si myslel :D

Komentář: Aneb co je pro ně důležité :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.