Nejlepší hlášky

<a> Kopněte toho vola někdo.
<b> nenabíhej si...

<a> najdi mi zatial nejaky dobry diel simpsonovcov
<b> na wowku dam roll od 1-19 a potom 1-24 a uvidim co pojdeme pozerat
<b> 5. seria
<b> 16. diel
<b> Homer miluje flanderse

<a> Dneska jsem jen spam koš a jako první zprávu vidím "Ochrana mailů před spamy" otevřu to a tam "Nechcete již dostávat desítky e-mailů denně plných virů a různých otravných reklam a nabídek? Pak je tu pro vás SPAMFighter, bližžší info naleznete na stránkách www.blablabla " :DD
<b> lol

Komentář: ..

<Romcek> nwm ted mam obdobi kdy se po holkach moc neshanim
<Romcek> to byly jine obdobi ?D
<Romcek> kazdy tyden s jinou v posteli
<Romcek> a to si nedelam prdel ikdyz kdyz se na to ohlednu nejsem na to pisny
<Romcek> *pysny :D
<Mates> aha...
<Romcek> strasne sem se kurvyl
<Romcek> no ale uz je to pryc a ted si hledam nejakou hodnou a inteligentni devku
<Romcek> *divku :D :D

<ona> je tu nekto odborník v oblasti dvdečiek
<on> Podla toho v akej oblasti
<ona> že je nejaký rozdiel medzi DviX a XviD?

Komentář: blondynka xD

<a> a pletl jsem pomlázku
<b> ou
<b> já bavila vajíčka...
<a> bavila? loooooool
<b> barvila

Komentář: deprese z nadcházejících velikonoc

<sunkopes> no ujo, teda VSETKO NAJLEPSIE KU TVOJIM POSLEDNYM NASTIM TI ZELAM ZO SRDCA. NECH SA TI SPLNIA NAJTAJNEJSIE TUZBY A NECH NAJDES LASKU, KTORA TA BUDE LUBIT VIACEJ JAK SEBA. SOM S TEBOU A VZDY BUDEM
-!- sunkopes is away: Nevedel som, že mi budeš tak veľmi chýbať :-*
<Tommik> diki moc kamo
<Tommik> inac ten status tam vyzera divne
<Tommik> pod tym
<sunkopes> co ako?
<Tommik> NECH NAJDES LASKU, KTORA TA BUDE LUBIT VIACEJ JAK SEBA. SOM S TEBOU A VZDY BUDEM
-!- sunkopes is away: Nevedel som, že mi budeš tak veľmi chýbať :-*
<sunkopes> *rofl* DPC KUAAAA
<sunkopes> ja ne som GAY

Komentář: neviem neviem ;)

<Flek> kuuurva :D
<Flek> kde se to da koupit? *IN LOVE*
<Flek> (odkaz na hodne hezkou holku... :D)
<Manik> nooo u nas ve tride :D
<Flek> fajne :D
<Flek> ses celkem klikar no... :D
<Manik> eh?
<Manik> co?
<Flek> takovou slecnu mit ve tride... :D
<Flek> ja mam ve tride samy debily... :D
<Manik> tak to ses celkem klikar xD

Komentář: Manik fakt umi cloveka povzbudit... :D

<a> Vole proc kdyz reknu vodarna vsichni mysli na huleni, vodarna je vodni chlazeni v PC, kazdy spravny g33k to vi

Komentář: Krutý to svět... :)

<a> já jel na horáku po povoskovaném povrchu a celkem to šlo
<b> na jakým?
<a> v obchodě máme navoskovanou zem :-D
<b> jo povoskovaném :D
<b> já to nečetla :D
<b> to vypadalo jako cizí slovo :D

Komentář: dlouhý cizí slova nečtu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.