Nejlepší hlášky
<Tado> sakrys nemuzes mi napsat ze mi pises?
<Tado> jsem to prehlid
Komentář: mno jo no
<ona> ale ted me neco napadlo, s komplem.... dneska jsme byla u babicky na vesnici, vhala sme si notas, nejel mi net... to je proto, ze tam asi neni wifi..., ze? nebo se tam musi neco nastavit
<on> no předpokládám, že babička nemá zavedenej internet ;-)
<ona> ne :-)
<ona> no ja sem mela vzdky zafixovany to, ze kdyz s tim nekam pudju, tak to pojede, treba v saline :-)
<a> ted mi to zrovna viplo
<b> vyplo si chtel rict ne?
<a> jo
<b> jako tvrdy y mam na mysli
<a> tohle ja neresim
<b> hmmm, to bys mel
<a> a proc kdyz jsou prázdniny?
<b> :-) aha
Komentář: Dobrý zdůvodnění...
<a> Se máš, ta je hodně luxusní
<b> Jo a nadržená na <b>
<a> Závidím ti, no...
<b> Však neboj, za chvíli ti taky příjde nějaká pěkná s roztáhnutýma nohama.
<b> A se sladkým klitorisem. Jen si to představ
<b> No ale teď jdu srát.
<a> Ty tak všechno posereš!!!
Komentář: Kámoš k nezaplacení
<Wayen> :D ja jdu ted z hospody trosku namrdany :D
<Johny> se stava... mas jako PDA, ze mi ted pises
<Wayen> tys napsal prvni :D
<Johny> wim... ale tys napsal ze ted des z hospody
<Johny> bud mas sakra dlouhy prsty nebo PDA
<Andrej> nezadrtime nieco?
<Marek> za 5 minut
<Andrej> ok
<Marek> kua zajtra mam 2 skusky :-}}}
<Andrej> a kua :-)
<Andrej> sa asi ides ucit, co? :-)
<Marek> nie, iba by som nerad drtil dlhsie ako do 2... vies ako ranne vstavanie :-}
Komentář: Ach ta vysoka... to je zivot
<a> prosim dej nam vsemocny google, at net nas jiz nikdy nespadne, at pocitace nase poruch maji co nejmene a my sve e-lasky si uzivat muzeme... a necht nase poute plne hledani vzdy najdou ty spravne stranky v nichz cil se ukryva :D
<b> :D :D genialni, jeste by to chtelo nejaky zvolani nebo ukonceni... jako ej amen tak neco takovyho
<a> Prosím dej nám všemocný Google, ať net náš již nikdy nespadne, ať počítače naše poruch co nejméně mají a my své e-lásky si užívat můžeme. Nechť naše poutě plné hledání vždy najdou ty správné stránky, v nichž cíl se ukrývá. Google je všemocný, Google je náš!
<b> :D :D ty si fakt dobrej
<b> si fakt zalopzis sektu
<a> ze by? :D
<b> :D no potencial mas dobrej
<b> ted to chce jeste logo sekty...
<b> vzhled a umisteni chramu
<b> a ritualni obeti... budem obetovavat soubory :D
<a> logo nam da primo velky google a chram bude slozenej ze samych "o" :D
<b> a nejaky posvatny pokrm... a mesic kdy vyhalsime souborovy pust...
Komentář: Googlismus
<a> probudila jsem se v půl druhý ráno v posteli, namalovaná, oblečená, s vědomím, že na zítřejší zkoušku neumím ani hovno a na cestu domů nemám sbaleno...
<a> moje reakce
<a> hm... zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
Komentář: Studentský život...
<Oskar> JSI TU?
<.unknown> jop
<Oskar> HEJ JA PISU VE WORD PADU NE A MI TO NECO NAPSALO A JA JSEM DAL ZAVRIT A TED MAM ZAPLE VELKE PISMO A NEMAM ANI ZAPLY CAPS A KDYZ CHCU NAPSAT HACEK PISE MI TO CISLA
<.unknown> zkus restartovat pc
<Oskar> AHA JO KDYZ TU PISU UZ ASI PULHODINY TEXT
<.unknown> si to uloz
<Oskar> K
<Oskar> AHA NO TA PICA NEJDE ANI RESTARTOVAT
<.unknown> tak to restartuj tlacitkem na skrini
<.unknown> nebo to vytahni ze zasuvky
<Oskar> jo uz to jde
<a> hele pojď se ožrat po ICQ
<b> jo jasně já budu pít a ty budeš ožralej
Komentář: :)