Nejlepší hlášky

<a> co vies o mojom albume na unisteri
<b> nic, preco?
<b> mas album?
<a> lebo mi tam niekto vytvoril album, a bol to niekto kto mal pristup k mojmu PC
<b> ja nie
<b> tvoje pc som nevidel straaasne dlho moj
<b> co tam boli za fotky?
<a> ale vies heslo a mail preto spadas do mnoziny podozrivych
<a> nabuchani chlapi a hole ciciny
<b> :]]

Komentář: nudne vecere na intrakoch

<Kočkolapač> aku priponu mam dat tym titulkam aby smi sli???
<Kuko> nwm :D
<Kočkolapač> w8 skusim :D
<Kočkolapač> hovno aj tak to nejde

Komentář: :D :D

<a> co to je kyber punk?
<b> to je punk v pocitaci

<a> mam na sklade 15 006 deci semena nemas zaujem?
<b> to uz nieje semeno
<b> ale vykreatinovany prasok tekuty
<b> by si to pustil do zenskej
<b> tak porodi biceps
<b> a nie decko

Komentář: co dodat :)

<Nightwish> je moje
<Canker> ne je moje
<Lici> Hej canker ty si ten canker co zvedl curakem dva trabanty?

Komentář: takhle se zastavi hadka o zenskou

<Gogo> prej na akci vyříme nějaký nudle či co spolu
<Míra> hej, tak to bude žrádlo, že se z toho poserou ]:->
<Míra> teda, chci říct, dáme si záležet

<ona> hey mě je za pět dní 15 :D
<on> Dobrý :D Jak to letí :D
<ona> :D hey už mi není 10 ;)
<on> jasný už nejsme dětičky honící se za šňůrama :D
<ona> ty ses někdy honil za šňůrama?
<on> Dávám příklad né? :D ;)

Komentář: Dodnes nechápem co tim myslel :))

<a> budeš teda ještě něco dopisovat na ten blog?
<b> dnes tam neco soupnu :))
<a> to ti přeju, ale co s tím blogem?

<a> Bafiki baf!
<b> jujky
<b> AŽ SE MI ZAPNUL CAPSLOCK

Komentář: nejvyšší stádium leknutí :D

<a> Ten Calibre mi přelouská všechno kromě Bible, uz sem zkusil nekolik verzi a na Bibli se dycky hryzne poradi nekdo?
<b> Proč to nefunguje?
<a> Nevim... prostě se zasekne a přemejšlí.
<c> Jak dlouho ho mas?
<a> Asi 9 let, proc?
<d> Už uvažuje o nebi...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.