Nejlepší hlášky
<a> co vies o mojom albume na unisteri
<b> nic, preco?
<b> mas album?
<a> lebo mi tam niekto vytvoril album, a bol to niekto kto mal pristup k mojmu PC
<b> ja nie
<b> tvoje pc som nevidel straaasne dlho moj
<b> co tam boli za fotky?
<a> ale vies heslo a mail preto spadas do mnoziny podozrivych
<a> nabuchani chlapi a hole ciciny
<b> :]]
Komentář: nudne vecere na intrakoch
<Kočkolapač> aku priponu mam dat tym titulkam aby smi sli???
<Kuko> nwm :D
<Kočkolapač> w8 skusim :D
<Kočkolapač> hovno aj tak to nejde
Komentář: :D :D
<a> mam na sklade 15 006 deci semena nemas zaujem?
<b> to uz nieje semeno
<b> ale vykreatinovany prasok tekuty
<b> by si to pustil do zenskej
<b> tak porodi biceps
<b> a nie decko
Komentář: co dodat :)
<Nightwish> je moje
<Canker> ne je moje
<Lici> Hej canker ty si ten canker co zvedl curakem dva trabanty?
Komentář: takhle se zastavi hadka o zenskou
<Gogo> prej na akci vyříme nějaký nudle či co spolu
<Míra> hej, tak to bude žrádlo, že se z toho poserou ]:->
<Míra> teda, chci říct, dáme si záležet
<ona> hey mě je za pět dní 15 :D
<on> Dobrý :D Jak to letí :D
<ona> :D hey už mi není 10 ;)
<on> jasný už nejsme dětičky honící se za šňůrama :D
<ona> ty ses někdy honil za šňůrama?
<on> Dávám příklad né? :D ;)
Komentář: Dodnes nechápem co tim myslel :))
<a> budeš teda ještě něco dopisovat na ten blog?
<b> dnes tam neco soupnu :))
<a> to ti přeju, ale co s tím blogem?
<a> Bafiki baf!
<b> jujky
<b> AŽ SE MI ZAPNUL CAPSLOCK
Komentář: nejvyšší stádium leknutí :D
<a> Ten Calibre mi přelouská všechno kromě Bible, uz sem zkusil nekolik verzi a na Bibli se dycky hryzne poradi nekdo?
<b> Proč to nefunguje?
<a> Nevim... prostě se zasekne a přemejšlí.
<c> Jak dlouho ho mas?
<a> Asi 9 let, proc?
<d> Už uvažuje o nebi...