Nejlepší hlášky
<a> Hele nevíš, jak poznat Roma?
<b> vypada jako cikan?
<a> :-D
Komentář: diskuse o diskriminaci
<a> Vždycky jsem chtěla být mladá, krásná, bohatá a vznešená pincezna .. :)) A čum co ze tě ted´ vyrostlo
Komentář: Koment k fotce na FB
<ElJohny> Už jsem si vybral psa. Magdě se určitě taky bude líbit :-D
<sKYfox> to si děláš prdel! živého?
<ElJohny> Alespoň prvních pár let živého, no :-D
<sKYfox> to je síla
<ElJohny> Ale klid. Jen vybral. Pořizovat ho pár let nebudu :-D
<sKYfox> :-D no jen aby, jak jí ho ukážeš tak se jí bude líbit a hned si ho bude chtít vzít a pomazlit se s ním
<sKYfox> (schválně jak to pochopíš) ;-)
<ElJohny> Ani mi nemluv. Nemám s ním chvilku pro sebe :D
Komentář: puberťáci...
<a> cakaj hladam mp3
<b> ja mp5, musel som ju dat pod postel ale nieje tam...
<b> a od kalacha nviem kde mam naboje
Komentář: Ale nieje tam....
<a> Tak mě ti táta docela setřel
<b> Povídej :)
<a> Tak jsme seděli u televize a on povídá: "Tak jsem se koukal na Jupiter a paráda"
<a> Já: "Jupiter? To neznám, kdy ho dávali?"
<a> On: "To je planeta, víš?"...
Komentář: si koupil novej dalekohled...
<a> Dneska má svátek Zdislava :D
<b> no a?
<a> Jak někdo tohle může tomu dítěti udělat? :D
<b> njn, ten malej bastard se narodil neplánovaně :D
<a> ty vole právě jsem viděl za oknem komára jak chce dovnitř
<b> a to měl jako čepici, šálu a palčáky ?
Komentář: rozhovor v listopadu a venkovní teplota asi 0°C
01:12:35 <A> zdarec sory ze budim hele jak bys postupoval kdybys v nocnim spoji zapomel batoh s notasem?????
Komentář: Vyplatí se být expert přes hromadnou dopravu.....
<a> Komu uletělo růžové tričko ? :D máme ho na balkoně :D
<b> Já to tentokrát nejsem, ale bílá podkolenka na volejbal se mi ztratila :-D
<a> Já mám dvě ti jednu pujčím ;)
<admin> <a> BAN do 30.7. důvod: ...
<admin> <a> BAN prodloužen do 5.7. protože se zatím nadostavil na server
Komentář: ok....jak jsem se mohl dostavit když mám Ban? :D