Nejlepší hlášky

<a> hele kolik máš na zejtra peněz?
<b> neptej se, já to nechci vědět
<a> ty si vul :D

<a> di dopiče s PC :-D
<b> ale ta este nejsem tak zmagerenej jako jeden znamej se ho ucitelka na neco ptala a on ji rekl ze taky newi kde je stormwind :-)
<a> LOL
<b> ale nekdy mam sto chuti zařvat na ucitelku kdyz pise zelenou kridou na tabuli at nespammuje guild chat :-)
<a> LOOOOOOOOOOOOL
<b> :-)
<b> jak ja to delam ? me se vsici tlemi :-D
<a> tim že furt meleš o WoW :-D
<b> a co cem jinym se mam bavit?
<b> o tom jak je we skole?
<a> nevim
<a> treba
<a> ale z WoW uz je mi blbě :D
<b> me ne
<b> dokud nebude tier 6 set tak budu hrat
<a> ???
<b> a az budu mit tech 30k armor
<a> VOE ZASE WOW
<b> ale uz asi vim jak hrat wow bez wow
<b> http://wow.herniweb.cz/index.php?open=gameinfo-tcg
<a> DI DO ŘITI S WOW
<b> ne do ofiku
<a> omg drž už hubu
<b> wow
<b> wow
<b> WOOOOW

Komentář: blázen do WoW :-D

<a> jaj zase mi neodepisuje... :(
<b> tak tu asi neni...
<a> to by mu ale davno naskocilo "away"... jaaaaj stala se ze me stihacka... jdu se zakopat :-D
<b> jj bez... mej se :))
<b> proc ses jeste furt online? :-P
<a> ja uz tu davno nejsem... je tu moje bloudici duse... hleda spasu a odpusteni :)))

<a> Cokoli co se pouziva mene nez dvacet let akademici povazuji za hricku prirody nehodnou pozornosti.
<a> Pokud to ovsem neni nedeterministicky paralelni funkcionalni jazyk, pak to povazuji za hricku prirody, ktera je zajimava.
<b> Hm, to je jeden z důvodů proč ze mne nikdy nebude akademik :)
<a> No jo. Ze me zase nikdy nebude drsnej hacker, co po nocich zere u kompu pizzu primo z krabice a stahuje pritom warez.
<b> Ta pizza by mi nevadila, i na warez bych si zvykla, prestoze mam jen mlhavou predstavu, co to vlastne je, ale byt dobrovolne vzhuru v noci, to neskousnu.
<a> A drsnej h4x0r vstavajici v sedm rano, to je proste trapne.

<a> jakou to ma barvu? myslim ten excel
<b> normální
<b> mám verzi 2003 pro bussines
<b> professional edition
<a> ae to mi je jedno,ale jestli to ma zelenou barvu ta složka
<b> ikonka je zelený x
<a> aha
<a> a nejsou to tabulky?
<b> sou :)
<a> ježiš to maš řict hned ja neznam odborny nazvy

<Sunny.Lady> my sme nemali v prcáku biolu
<Sunny.Lady> *prváku :D

<Indigo> cest blbecku
<Feldy> čus hovne
<Feldy> picham ti holku
<Feldy> a kdo je ted blbeček

Komentář: lol :)

<a> já ko*ot... sedí mi na monitoru moucha a já jí chtěl kurzorem odstranit do koše

<a> čau kreténe
<a> otevři word a ulož mi tyhle adresy
<a> http://www.***.cz
<a> díky
<b> vyser si voko

Komentář: sourozenci...

21:17 <Elinka> momentík
21:18 <Mikysek> jj
21:25 <Elinka> sem tady
21:25 <Mikysek> tak brzo?
21:25 <Elinka> promin

Komentář: Od té doby se se mnou nebaví :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.