Nejlepší hlášky
<Jitka> tak to jsi dobrý, žes to dokoukal... já na to neměla nervy :-)
<Al Anastasia> :-)) si zvykni na japonskou kinematografii :-) az na ten pribeh good
<Jitka> až na ten příběh good? :-D
<Jitka> ten příběh je docela ale zásadní... nemyslíš? ;-)
<Al Anastasia> jak do jake miry :-) zalezi na co chces koukat
<Al Anastasia> porno taky nema zadny extra pribeh a vsichni na to koukaji :-P
<Jitka> :-D
<Jitka> řekla bych, že zrovna porno má kategorii samo o sobě jedinečnou... :-D
<Al Anastasia> tak vidis... az na pribeh dobry :-)
Komentář: proste kinematografie ;-)
<sranda> lancek je imho k.h. macha...romantik basnik... a zustane nepochopen
<sranda> :D
<Nakha> Konec basniku na PK
<sranda> konec lankca na pk :D
-!- Lancek was kicked by sranda [Testing... Worked. (222)]
Komentář: ...
<half> Kdyz jeste neco najdes, tak mi to naps. Ja uz lezim bo sem mezi dvema 24kama :)
<marty> to jdi do prdele kamo!! ja se tady morim se zkurvenyma algoritmama a ty tam jdes sukat dve kundy.....
<marty> To se nekdo ma no :/ LOL
<half> tak to sme si nerozumeli :)
<half> delam na letisti a mame 24 hodinnove sluzby :D rano sem skoncil a zitra rano zas zacinam :/
<marty> Jo takhle ty vole.....
Komentář: Vecerni diskuze pri reseni uloh z ALG
<a> tak a ted, vazne... prijdes?
<a> rad te tam uvidim
<b> jakej sraz?
<a> 4. 3. v americanu
<b> ok, prenesu se v case o 4 tydny nazpet a prijdu :D
<a> no vidis to:D
<a> tak druha moznost 4. 3. haleluja
<b> super :D
<b> a ona je druha moznost zase o 4 tydny nazpatek
<b> co tam mas dal... neco realnejsiho prosim :D
<b> neco co teprve bude :D
<a> lol, nic, jsem idiot... takze... 4. dubna?
<b> ne, to nemam cas... volno mam jen ted v sobotu :) svete div se... ono je v sobotu 4. 4. :))
<a> ale sraz je 3. 4. delaj mi problemy cisla, jak koukam :D
<b> zacinam se bat, aby sedel aspon ten rok...
Komentář: Domluvte se pak na necem...
<Stimpi21> som odpisal ze ked nechcu peniaze ta teoreticky mozu
<elwis> ved mozu ked maju co
<Stimpi21> ked maju co co?
<elwis> ta ked maju svoje tak mozu ci?
<Stimpi21> ale co svoje?
<elwis> jak co svoje
<Stimpi21> ta ja neviem, ty si s tym zacal
<elwis> s cim?
<a> umis nejakou jinou rec nez cestinu?
<b> no umim anglicky... :D
<a> protoze mne nejaky vtipny hoch ci divenka poslala totle
<a> Îðàëüíûé ñåêñ sexvalentin(òî÷êà)ru 26516
<b> no tak si ho vubec nepridavej je to vir!!!
<a> ups
Komentář: Blondýnka která se ráda seznamuje... :-D
<a> tohle bude děs...
<b> Na co myslíš?
<a> Pátek je 13tého a já mám v sobotu narozeniny.
<b> tak to ti k nim snad raději ani nic nedám.
Komentář: Lidská vynalézavost nemá mezí...
<a> May I lay with you?
<a> *play
<b> no lay urcite ne :D
<a> jj taky mi to doslo :)
<a> kdo to vubec pise ty scenare?
<b> opice co prijely omylem s bananama
Komentář: O filmu Útok z hlubin
<Samo> vies co mam napisane v ospravedlnenke?
<tomase027> no davaj :D
<Samo> "denna liecba infuziami"
<Samo> az do piatku
<Samo> clovek niekedy az zasne, ze ako je chory a ani o tom nevie
Komentář: nechce sa nam do skoly... nechce