Nejlepší hlášky
<vslezakova> coze? co mam ted delat?
<Shaidarol> nic, asi se smirit s tim, ze vypis nebude
<vslezakova> takze to znamena, ze jim to nedojde?
<Shaidarol> dojde, ale tobe nedojde vypis!
<vslezakova> jo ahaaaaa, a dojde jim cela sms?
<Shaidarol> cela
<vslezakova> aspon to
<Shaidarol> jediny, co bude jinak, bude ten vypis... chnapem?
<vslezakova> takze jim to dojde, ale me nedojde vypis?
<Shaidarol> ano!
<vslezakova> takze jim to treba uz doslo?
<Shaidarol> jo!
<vslezakova> super... musis mit semnou trpelivost, vis?
Komentář: Uff...
<Micro> Neviem, ale na jedno by som skocil. :)
<Micro> Ak najdem partaka.
<dnarej> zuf?
<Micro> Tak ten sa tam urcite objavi, staci iba sync-nut. :D
<Micro> No, tak prave som ho zasithol, ze odchadzaju na bar, takze sync dobry. :D
<dnarej> takze IGMP funguje :)
<dnarej> Internet Gambrinus Management Protocol
<Dare_devil> btw
<Dare_devil> lol
<Dare_devil> koukam video na youtube a tam views: 1024
<Dare_devil> a ja ze jej kake pjekne okrouhle cislo
<Dare_devil> :D :D :D
<Bloodankh> profesionalni degenerac :D
<Bloodankh> profesijni
<Bloodankh> :D
Komentář: ten typek uz vyhral zopar soutezi :)
<a> tak ty vole... zrovna ted, ale fakt ted sem to vyresil. mel sem zaplou firewall a neslo se mi pripojit na FTP. takze dobry... pohoda
<b> co máš za firewall že je tak debilní a nepovolí port 20 a 21 v osmibitovém režimu FTP klientovy na FTP server pomocí FTP protokolu?
<a> no... windows
<b> áááha
<a> ty na tu školu hezky sereš
<b> bara je ve škole
<a> a jéjej :o) omlouvám se
Komentář: stane se :o))
<a> a vem si hodne penez, vozerem se :-D
<b> jak cip
<b> patek je jen jednou tejdne
<a> Jsem si po sto letech pustila Linkiny co jsem poslouchala v pátý třídě...
<a> A asi si půjdtu pustit TATU :D
<b> Nekrofilie...
<a> Chceš říct... nostalgie? :D :D
<Lyda> mám puštěnou hudbu a tancuju
<Replik> A u toho píšeš na klávesnici. Gratuluju k výkonu :-D