Nejlepší hlášky

<vslezakova> coze? co mam ted delat?
<Shaidarol> nic, asi se smirit s tim, ze vypis nebude
<vslezakova> takze to znamena, ze jim to nedojde?
<Shaidarol> dojde, ale tobe nedojde vypis!
<vslezakova> jo ahaaaaa, a dojde jim cela sms?
<Shaidarol> cela
<vslezakova> aspon to
<Shaidarol> jediny, co bude jinak, bude ten vypis... chnapem?
<vslezakova> takze jim to dojde, ale me nedojde vypis?
<Shaidarol> ano!
<vslezakova> takze jim to treba uz doslo?
<Shaidarol> jo!
<vslezakova> super... musis mit semnou trpelivost, vis?

Komentář: Uff...

<ona> Klikneš mi na myšku? :)

<Micro> Neviem, ale na jedno by som skocil. :)
<Micro> Ak najdem partaka.
<dnarej> zuf?
<Micro> Tak ten sa tam urcite objavi, staci iba sync-nut. :D
<Micro> No, tak prave som ho zasithol, ze odchadzaju na bar, takze sync dobry. :D
<dnarej> takze IGMP funguje :)
<dnarej> Internet Gambrinus Management Protocol

<Dare_devil> btw
<Dare_devil> lol
<Dare_devil> koukam video na youtube a tam views: 1024
<Dare_devil> a ja ze jej kake pjekne okrouhle cislo
<Dare_devil> :D :D :D
<Bloodankh> profesionalni degenerac :D
<Bloodankh> profesijni
<Bloodankh> :D

Komentář: ten typek uz vyhral zopar soutezi :)

<a> tak ty vole... zrovna ted, ale fakt ted sem to vyresil. mel sem zaplou firewall a neslo se mi pripojit na FTP. takze dobry... pohoda
<b> co máš za firewall že je tak debilní a nepovolí port 20 a 21 v osmibitovém režimu FTP klientovy na FTP server pomocí FTP protokolu?
<a> no... windows
<b> áááha

<a> ty na tu školu hezky sereš
<b> bara je ve škole
<a> a jéjej :o) omlouvám se

Komentář: stane se :o))

<a> a vem si hodne penez, vozerem se :-D
<b> jak cip
<b> patek je jen jednou tejdne

<a> Jsem si po sto letech pustila Linkiny co jsem poslouchala v pátý třídě...
<a> A asi si půjdtu pustit TATU :D
<b> Nekrofilie...
<a> Chceš říct... nostalgie? :D :D

<czybpho> co je utf8? to je neco jak sk8? :D

<Lyda> mám puštěnou hudbu a tancuju
<Replik> A u toho píšeš na klávesnici. Gratuluju k výkonu :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.