Nejlepší hlášky
<a> Neuvěříš co se mi dneska stalo na IVT :DDD
<b> copak?
<a> No, nudil sem se, tak sem prostě mastil šachy. Učitel mezitim prošel druhou stranou kolem lavic, tak, že sem ho neviděl a došel až ke mě.
<b> To nemusí bejt takovej problém
<a> Blbec řekl: Střelcem na E5 ...
<a> Věděli jste, že čísla na konci nicku většinou znamenají rok narození?
<b> Zajímavý...
-!- borec29 has joined the room
<a> No...
<a> ženský jsou jako koření...Bez nich to je nemastný, neslaný. Ale s nima to člověk může dost jednoduše přehnat.
<b> nějaký holky sou jako hnusná podravka do polívky....některý sou ostrý jako chilli....prostě jednou najdeš ten svu grill mix co ti chutná a bude to ok
Komentář: Večerní meditace dvou spolužáků
<a> Tak jdu dělat vánoční úklid
<a> Vyházím bordel, vyčistím registry a nakonec to defragmentuju
<a> aneb ajťák uklízí
<b> já teď půl hodiny čistil kuřecí srdíčka
<b> na co kuře potřebuje v srdci tak kurevsky velkou trubku to by mě teda fakt zajímalo :D
<kamarád> se cení.. jde ti jen o kvalitní sex :-D
<já> hmmm to taky ne :D i kdyz samozrejme jde nedilnou soucasti vztahu
<kamarád> hlavní :-D, byla by si s ním kdyby to neuměl??
<já> no, byla a snazila bych se ho to naucit...ale kdyby to neslo tak bych to asi nevydrzela moc dlouho, i kdyz kdo vi :)
<kamarád> :-D
<já> to neni vtipny! :D
<kamarád> taky si myslím :-D
<já> hm a co bys ty delal se zenskou ktera je pako v posteli? :D
<kamarád> nechal ji uvařit uklidit a poslal domu :-D
Komentář: Dnešní ranní rozhovor s kamarádem z Moravy :D
<a> tě prozvoním, nebrat!
<a> jinak zabít
<b> nevim kde mam foun
<b> sakra nestih sem to zvednout :D
<a> a zvonilo ti to?
<b> ne vole zaclo to tu litat :D:D
<a> buuuu
<a> nehon furt :D
<a> posles mi ten email?
<b> haha
<b> je to zdravé, a podporuje to tvoření spermatu čímž se zvyšuje pravděpodobnost
<b> že budu plodný... ty snad nechceš děti?
<a> hezkyyyy
<a> takhle okecanou onanii sem uz dlouho neslysela :D
<J> Brý ránko.. hlava mě bólí.. :-/
<M> Ser na hlavu, běž chlastat :-D
<J> :D už se stalo...
<M> však opakování matka moudrosti... ;-)
<J> to jo, ale bez peněz už do hospody nelez :D
<M> tak jako bez práce nejsou koláče... :-D
<a> zdar, kde se momentalne nalezas?
<b> na posteli
<b> ve vlastním pokoji
<a> mesto:-D
<b> rodné
<a> herdek, nevyhejbej se odpovedi a rekni nazev:-P
<a> hele jak se píše ing jako cele? inženýr?
<b> ing??? int snad ne?
<a> ing trotlíku. titul :D
<b> jo takle :-DDD
<a> deformace jaxvině...
<b> jj napsal jsi to dobre. :-D
Komentář: aneb když si informatik s informatikem rozumí :)