Nejlepší hlášky
<a> co co? si nemůžu ukrojit koláč?:-D
<b> ne, pokud nemam nic ja, tak ty musis trpet se mnou:-D
<a> no nenecham... mam pravo to vediet
<b> a ja mam zas pravo na pravo mat pravo :D .....
<a> no nemas pravo na pravo pravo na pravo mat pravo mam len ja :D
<b> ale prevziat mi neopravnene pravo na pravo mat pravo je pravne nepripustne :D
<a> lenze s pravneho hladiska na pravo mat pravo je pravne zakazane aby pravo na pravo mat pravo bolo pravne pridelne nikomu kto pravo na pravo nema....
<b> z technickeho hladiska je relevantne, ze nasa hodnota inteligencie v danych casovych usekoch spada do kategorie podpriemernej, co odborne môzeme prezentovat, ze nam jebe....n_n
<a> čau, že dneska učitel v Zeměpise...no a právě na popud zpěváka z U2 Bona se domluvili představitelé G8, že se setkají v Irsku...se tam teda všichni sjeli...
Komentář: sjeli x sjeli
<on> miláčku když přestanu kouřit,tak ale ty nepřestaneš že ne?
<ona> toho se rozhodně bát nemusíš ...
<a> Jak jsi oslavil osmnáctiny?
<b> Joo paráda, nový hadry, prachy a poprví jsem se napil..
<b> ..legálně..
<Zdeněk> cau
<Claudie> my se známe ?
<Zdeněk> jj
<Claudie> a odkud?
<Zdeněk> ze svitav
<Claudie> já tě neznám
<Zdeněk> ja sem zdeněk
<Claudie> to je sice hezký ale já tě neznám
<Zdeněk> jj... :)
<a> xD sem málem přišel o život
<b> no to je jasné, že málem, jinak bys nepsal
<a> sem si hral se zapalovacem a depiloval sem si celou levou cast paveho lytka
<b> tak eště druhou nohu a můžeš nosit sukně
<a> sem se učil zapalovat takovým pěkný zapalovačem, jak od Jamese Bonda a najedou to zacalo prskat u kotniku a vybehlo to skoro az ke koleni
<b> popaleniny 156. stupně?
<a> právě že to vůbec nebolelo, nechápu co na tom ženské mají, je to úplně v poho, jen to trošku smrdí...
<b> tranvestita v deseti dnech xD
Komentář: kámoš se takhle učí na písemky
<a> vypráví <b>:,,Kámo v noci jsem šel domů, a všiml jsem si týpka jak domotává cigáro pod lampou, když zapálil zapalovač ta zasr*ná lampa nad ním zhasla. Zastavil jsem se, a kouknuli jsme se na sebe, pak sundal palec ze zapalovače a ta poje*aná lampa se zase rozsvítila! V tu chvíli na mě koukal s takovým překvapeným výrazem jako ještě nikdo. Pak zařval ,,Sbohem mudlové" a zdrhnul.
Komentář: Mě se tohle nestalo, a těžko říct zda je to pravda, možná to někdo z vás od nějakého američana na twitteru četl.
<a> ze jej to napisem a prve co je ze to napise tebe
<b> no ako... ze to napise mne, to chapem :) je to zena, teda funguje ako access point, informacie nou prechadzaju dalej... a co je horsie, obsahuje aj neobmedzenu vnutornu pamat, takze sa kazda jedna informacia ulozi podla jednoducheho principu: Negativne informacie dostanu vysoky priority level, zatial co informacie pozitivne dostanu low-level priority... To aby bolo optimalizovane vyhladavanie podla potreby
Day changed to 24 Dec 2008
<a> Ahoj, asi nemáš nějaký zkušenosti se session fixation co? Jde mi jen o to, jak moc by bylo bezpečné, aby se pravomoce ukládali do sessions a mohli jsme ulevit databázi, samozřejmě by se ty čísla asi musela nějak zahashovat, aby to odradilo nováčky... :-[
<b> s tim di dneska do (__.__)
<b> jo šťastný a veselí :-)
Komentář: někteří jsou až moc závislí a nebo si nevšimlu co je za den :D