Nejlepší hlášky

<a> hmmm,jedem z hospody,tak jsem tak lezel v kufru (protoze nebylo misto)
<a> a delame vtipy,ze nas zastavi cajti atd.
<a> najednou slysim jak ti dva predemnou ztichli a vidim blikat modry :-/
<a> prej : "pan ridici prosim doklady..............." Martin vysel ven
<a> a ja na kamose (spolujezdec) aby mi otevrel kufr,ze vyjdu ven aby z toho nebyl problem,ze jsem v kufru :D
<a> slysel jsem odpoved,ze mne uvidi,tak rikam,ze neuvidi,ze vylezu kufrem zezadu
<a> po chvilce otevira kufr a ja lezu zpod deky a kabatu ven a vidim,ze oni stali za nama :D :D ty jejich ksichty,tak ty si budu pamatovat :D

Komentář: Renault clio a cesta z hospody+kontrola :-/

<a> Hele nevíte někdo jak se aktivujou cheaty ??
<b> Zmáčkni ALT + F4
<a> Disconnect from server...

<a> zase si po nejake dobe zapnu Jamaican SKA
<a> najednou mi skype vyhodi hlasku
<a> "Posloucháte vysoce kvalitní zvuk"

Komentář: http://www.youtube.com/watch?v=QWgsIMY_Vfs

<a> kdyz si naisntaluju SP2 na visty, zvysi mi to ve hre FPS?

<kamos-doktor> tak teda zejtra přijď a já se podívám na tu tvojí stěrbinu
<ona> prosim?
<kamos-doktor> *dutinu

<3oy> checkuj moji posledni aktivitu na FB
<3oy> vsichni si delaj ty kvízy, jak jsou jejich jmena sexy
<3oy> a nikomu nedochazi ze jde hlavne o delku
<Juni> prej délku :D
<Juni> ale čeho? XD

Komentář: Délka jména, nikoliv přirození samozřejmě :)

<a> dívala sem sa na shrekoledu a matka byla jemně vyvedená z míry
<b> šrekoleda?
<a> áno
<b> šrekoleda?
<a> áno
<b> šrekoleda?
<a> áno
<b> co je to ksakru šrekoleda?

Komentář: No nic moc, žejo... jen... proč reagujou všichni na Shreka tak podrážděně? Dyť byly Váánoce!

<a> bude narocnej vecer
<b> jak to?
<a> no alkoloholicky urcite
<a> a moje jatro dostane taky zahul
<b> + plíce
<a> + bunky v mozku
<b> + zabiješ budoucí potomky
<b> + problém tech kteri nekouri...
<a> pravda
<b> + cisnice... krecove zily od noseni piv
<a> :-D
<a> + v nekterych pripadech technicke sluzby Ltm
<b> toto jsou všechno následky naseho alkoholismu

Komentář: a je jich vic

<a> mám problém, vychází mi z matiky 3
<b> já taky, vychází mi koule ....
<a> vážně? s tím půjde něco udělat, jaké tam máš známky?
<b> Známky? Já se bavím o tom že si musím koupit větší trenky!
<a> :D :D

<a> stáhni si album Asia XXX, je to super
<b> Jsem na druhý stránce a pořád tu kapelu nevidím. Vím, čím to asi bude...

Komentář: "XXX" = album britské skupiny Asia

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.