Nejlepší hlášky

<traper> njn...máš doma svářečku?
<SUK> nemam.... teda aspon o ni nevim...
<traper> Tak ji zkus najít nebo si ji sežeň
<SUK> na co?
<traper> Abys to opravil
<traper> ten plot
<SUK> a kuva ja sem fakt neco rozbil :-/ ja sam to opravit nedokazu ale pokud sem neco fakt rozflakal tak rekni kolik me to bude stat a prachy snad nejak sezenu
<traper> V pohoo, neboj, ...nooo trošku si upadl na branku a prorazil si pletivo:-D V poho, už je to skoro spravený:-D

Komentář: Silvestrovske oslavy...

<a> class RadioButtons : public Gtk::Window { public: RadioButtons(); protected: Gtk::RadioButton m_rb1, m_rb2, m_rb3; }; RadioButtons::RadioButtons() : m_rb1("button1"), m_rb2("button2"), m_rb3("button3") { Gtk::RadioButton::Group group = m_rb1.get_group(); m_rb2.set_group(group); m_rb3.set_group(group); }
<b> prestan s tym php

Komentář: ...

<a> tak des tam zejtra?
<b> asi jo
<a> a mas to teda?
<b> ne cely
<a> co ti chybiu?
<b> dost veci
<a> treba?
<b> no ty stranky
<a> jaky?
<a> kolik?
<b> no jako vyplne
<a> myslis obsah?
<b> jj
<a> a kolik?
<b> jako kolik toho mam ?
<a> ne, kolik toho nemas
<b> mrte
<b> ja nevim kolik toho nakonec bude

<a> Ahojky jsi tu?
<a> potrebovala bych poradit
<a> pradeda potrebuje koupit notas, tak od 15 - 20 tisic

Komentář: One Laptop Per Důchodce!

<Tarin_Pyco> prej si neco, pada okoun..

<budulinek> nejsem diskant kdyz se mi libej simple plan?
<xejo> podivej se do kalhot
<budulinek> s takovym klackem nemuzu bejt diskant

<Pinky> cechmanek tipnul cigaro
<Pinky> a uz je v brane
<Pinky> 2:0
<Axiss> Drzime Rusy v zamku na vlastni polovine.
<Axiss> Chybely milimetry, ale bylo jich hodne.
<Axiss> S kym hrajeme zitra? :D
<Axiss> 10 vterin, ted se neco stane.
<Axiss> Klesla 2+2 minuty, tak uz opravdu prehani. Korupce.
<Axiss> Tak a je konec. Vymena postupu do semifinale za tichy souhlas s radarem, stalo to za to.

Komentář: CZExRUS a zapálení fanoušci ...

<frankie> syn, ack, fin, rst, psh a .. inac asi nic.
<sepro> AHA, to ja poznam svk, rus, fin, swe, czk, can, usa, sui

<stuna2> all: kto hodi rec cez webkameru?

Komentář: :D

<badloop> hej ty maturujes zejtra co .. to jemoc
<b> :)))
<b> hej di nekam miku
<badloop> xD
<badloop> ses naucenej ? :))
<b> to je fakt moc otazka "hej ty maturujes zejtra co"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.