Nejlepší hlášky
<a> jak ja su dojebany..je ot spravne
<b> ot je spatne :)
<b> jsi jako unevaney, ano?
<a> to je cele spatne
<b> jo
<b> oj
<a> goj
<b> jog?
<a> picuja
<a> picuty
<a> picivsichni
<b> picaty?
<a> judo
<b> oduj
<a> buco
<b> co to meles?
<b> jsi v poradku?
<a> okolo hradce
<b> meleš v zahrádce?
<b> zijes?
Komentář: Páteční odpoledne v práci...
<a> kurva
<a> ja si prejel nohu koleckovou zidli
<a> tou na ktere sedim
<a> au
Komentář: a existuje vůbec řidičák na židli?:)
<Beyblade> muj monitor samotnej vazi 20KG
<MIK*> lol mam lcd?
<Beyblade> ja CRT
<MIK*> co to je?
<MIK*> to je neco jak televize?
<Beyblade> ani ne
<MIK*> ale neni to lcd?
<MIK*> nejakej jinej typ?
Komentář: icq debata o monitorech
<Paja|CsI> co to je Jabber?
<Jarda> to taky nevim
<Thang|SLP> jaber je hustarna
Komentář: ...
<kámoška> Víš jak říkají maminky dětem, že musí vylézt z vany, když mají varhánky na prstech?
<já> no...?
<kámoška> Zajímalo by mě, jestli platí něco podobnýho i o masturbaci :D
<a> proč my ta telekineze nejde? :(
<b> asi máš slabou mysl
<a> tim chceš říct že jsem blbej?
<a> nerob zo mna uplne blbu!
<b> ok necham to na tebe :D
Komentář: rozhovor chalan a baba :D
<vylizme.com> nechce si někdo zaprcat s hezkou barbie????blond 90 60 90?dnes hned ted!?foto v profilu:-) PIŠTE VZKAZY
<atoyot> vyliž mě?... není třeba, seš viditelně vylízaná už od přírody...
Komentář: chat lide.cz
<a> flashback hláška: "Ty vole, Jiras, koumals ty její fotky, jak vypadala dřív? Takový emo ty vole, ta musela mít patku i na pí*e"