Nejlepší hlášky

<a> Jsi tak trochu játrovka... :)
<b> coze jsem? :)
<a> Játrovka. Mám to hláskovat?
<b> to je pastika ne?
<a> Nerozebírej to zase tak důkladně :P
<b> jsem tak trochu pastika? =-O
<a> LOL :-D

Komentář: stejne to nechapu...

<tigrica> niekto na intelektualny pokec?
<b> a o com by mal byt ten intelektualny pokec o takej neskorej hodine?
<tigrica> o com len chces.
<b> tak teda kolko mas rokov? aby som nahodou nenahodil nejaku nevhodnu temu :D
<tigrica> tolko kolko len chces.
<b> a ked sa ta opytam odkial si, tak mi odpovies odkial len chcem?
<tigrica> a odkial chces?
<b> heh, fakt intelektualny pokec... dobru noc...
<tigrica> paaaaaaaaaaaaa!

Komentář: intelekt jak svina

<Hustey> omg, lidi nevite, jak stahnu ten internet? fakt uz nevim, hlasi mi to, ze na disku neni dost mista a mam vlozit novou disketu LOL

Komentář: internet je na 2 CD bez porna :D

<Armin> dear users, FUGAZ has just entered hub! I wanna see your hands up in the air!!!
<Zuzanka> ja ruky hore nedam, som v skole a nic neviem tak ziadne hlasenie sa

Komentář: Armin je bot na DC hube

<a> proc mas ICQ 5.1, rikal sem ti ze mas pouzivat tu mirandu?
-!- b has quit
<a> pak se divis ze ti to pada

Komentář: rock stable

<Wen-homam4> no nic, lamy, jdu zase parit ty homam :D uz me to sere, musim najit nejakou kampan, kterou budu schopna dohrat :D :D :D
<Lucisnik1588> :D
<Lucisnik1588> tutorial? :D
<Wen-homam4> hm, ten leda no :D

Komentář: Runescape irc

<Faridek> chce se mi spat :))
<Faridek> co stim? :)
<frank234> Faridek: v takovych situacich si obvykle clovek lehne a usne :)

Komentář: lide.cz

<a> Q: Co je webspell?
<b> redakcni system
<a> ok tak v tom pripade
<a> Q: Co je redakcny system?

Komentář: b: webspell

<a> mě nejde zvuk
<b> jakto?
<a> nevim
<b> tak to všechno zkontroluj ne? hlasitost, kabely..
<a> repraky sou vyplý hlasitist na plný pecky

<0ldR4t> ebo mam 900 mb fotek
<Magika> smaz
<0ldR4t> pak to chcu sloucit ale neni kde
<Magika> co neni kde
<Magika> sendspace.com
<0ldR4t> ale ne
<0ldR4t> mam volne 30 mb
<0ldR4t> fotky maji 900 mn
<0ldR4t> ale nemuzu je dat do avi bo neni kde
<Magika> sednspace.com
<0ldR4t> omg
<0ldR4t> ja viim
<0ldR4t> a co s tim
<0ldR4t> youtube.com
<0ldR4t> youtube.com
<0ldR4t> zabawa co pico

Komentář: Když se dva nepochopí

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.