Nejlepší hlášky
<Martin> uz mam endiaron je to krasa dal sem si rovnou 2 ... ach konecne mne netece voda z toho otvoru vzadu....
<Marian> jaka voda???
<Martin> no sracka
<Marian> bože
<Martin> bylo to zdrcujici..
<Marian> nechci to vedet
<Marian> nenenne
<Martin> byl to takovy zvuk... jako zbbllll bllll blluuu cvacht.. no fujjjj
<Marian> hajzle!
<Martin> a ta barva ta byla jak kdybys rozmackal stary banan,,, takovy ten hnedy vis??
<Marian> ja te zabiju
<Marian> ja obedvam ty kretene!!!
<Martin> uz si obedval??
<Martin> aha.. dobrou chut...
<Marian> zkrate posranej
Komentář: normální ráno
<V@lč@> no tak zatim se mej, kdyztak me ve skole ukazes toho tveho trpaslika?
Komentář: Kreslili sme trpaslíky na besídku
<a> potrebujem pomoooc!! Prosim poradte mi ako sa hackuje!!plls potrebujem to vedet mam aj ten program len stem vedet ako sa s nim narabaa!!RP RP RP!!
<Johan> zdar, co velikonoce? nebudu se moc rozepisovat jelikoz sem celkem navatej tak jenom vyrid tatovi vse nejlepsi k svatku od Pistoru a uzivej zivota and be lubricated like a fox....!!!:-P
<Johan> :-DBeer.
<fura> dnes ma tata svatek?
<Johan> No je Dusana?
<fura> ja nevim prave
<fura> jestli je dusana tak ma svatek tata no
<Johan> To vis ze jo
<fura> kurva spim :-D
<Johan> you motofoko!! :-D
<fura> dik ale dik dik
<Johan> nemas zac, ja ti zas napisu az bude mit nekgo od vas svatek
<fura> :DDDDDDDDDDDD
<a> A co velikonoce???
<b> nic!
<a> U nás se maluje.
<b> U nás se na to sere.
<a> Taky tu je bordel jako v tanku!!!
<a> Právě rozkopali podlahu a vysekali díry na kabeli a za hoďku tu je malíř! :-)
<b> Tak to je wostrý!
<a> Tak takhle se u más malujou velikonoce, když malovat, tak pořádně!!!
Komentář: Klasický velikonoce
<AlAkAzAm> videls? http://www.xxxxxxx.xxx/xxx/
<AlAkAzAm> husty vcelku :D
<HopeM> fakt husty.. uchyle
<HopeM> kua hnusna stranka
<HopeM> de do favorite xD
Komentář: lol xD
<a> boli ma rit
<b> vyser sa
<a> ale iba povrch rite, ne cela rit
<b> :D
<a> ty drevo, teraz mi uz aj treba srat jak si to spomenul
<b> :D:D:D:D:D
<Langy> ale strasne ma sere ze nemam po kom ist
<Langy> to je tak...o hovne
<BuBu=Smiley> mozes ist po mne na zachod
Komentář: vecne hladanie holky
<a> joo ted posloucham ewu farnou :D
<b> :D
<a> ewa farna tu 13ku bych roztrh
<b> to je sracka :D
<a> :D
<b> coze :D
<a> by kvicela
<b> fakt se to tak jmenuje?
<a> co
<b> ta skladba
<a> ne
<a> mels me vubec rad pico :D
<b> Eva Farna-Třináctku bych roztrhl.mp3 :DDD
<a> :DDD
Komentář: sismarja fuj :D
<Arch_Mage> někdy si přeju, aby rl byl jako wow, hospody by byly jako instance a když bych někam chtěl jít, tak bych jen poslal smsku kámošům ať mně přivolaji meeting stonem, takhle musim jak pako dálku na vlak a pak se kodrcat tou vlečkou
Komentář: už mu to leze na mozek