Nejlepší hlášky
<katka> jak to robis? furt mas o rok viac...
<turbik> aj o koliesko :)
<lenka> ROOOFLL
<Generl> zdar
<Erzius> no nazdar
<Generl> musim ti povidat že to rogalo je strašný dravec
<Erzius> lolec
<Generl> sem hral sanka a šel sem si koupit zbraně, předtim sem si vytunil auto. vyšel sem ven z obchodu nasednu do auta a slyšim něco jako letadlo a když sem chtěl odjet tak do mě narazil a začalo hořet a vybouchlo. sem ještě stačil vylízt z auta a zrovna vybouchlo
<Erzius> :D
<Generl> strašný
<Erzius> ty vollééééé :D
<Generl> *JOKINGLY*
<Generl> to mě nasralo
<Generl> s novym autem s novejma zbraněma za 10000 litrů
Komentář: kámoš zase hraje gta:sa
<a> nezistoval si to IP nahodou z obdobia minulych prazdnin?
<b> jj vtedy dakedy
<a> lebo to by sedelo to som bol unho ale inak neviem... sak IP jpodla toho kde byvas ne? no a ja som dost daleko od neho
<b> lol
Komentář: chudaci chlapci na aliaske s 255.255.255.255 :D
<PbKlokan> hh už je to tam http://i19.tinypic.com/6f99e6v.jpg
<Regulus> omg
<PbKlokan> co???
<Regulus> nie verzia INTERNET EXPLORERA
<Regulus> NIE IE7 ALE IP6
<PbKlokan> co???
<Regulus> nie IE ale IP
<Regulus> ?
<PbKlokan> co???
<Regulus> loooooooooool
<Regulus> mmt
<PbKlokan> hej o čem to mluvíš
<Regulus> toto ip4 bo má štyri kolonky IP
<Regulus> ipv4
<PbKlokan> já vůbec nevim o čem to mluvíš
<Regulus> mmt
<Regulus> http://i13.tinypic.com/4ldfzuh.jpg
<Regulus> IP addres kolonka
<Regulus> má 4 miesta
<Regulus> preto IPv4
<PbKlokan> jo ty myslíš ipku
<Regulus> jj
<Regulus> IP
<Regulus> nie IE
<Regulus> LOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Komentář: no lol
<CeSest> jo neco tu je... Tell me more
<CeSest> az pojedu pres bar tak ti to vezmu
<Jitushka> mám Tě více poslouchat? :))
<Jitushka> dobrá dobrá... ale mám šichtu až pátek, sobota, neděle... tak mi to tam nech ok
<CeSest> jj
<Jitushka> ha, umim trochu anglicky :))
<CeSest> kde
<CeSest> ?
<Jitushka> co kde? :)) přeložila jsem to,cos mi napsal anglicky :))
<CeSest> no moc ne...
<CeSest> "Tell me more" je ten jazykovej program a ty ho asi doopravdy potrebujes
Komentář: je nějaký komentář potřeba?
<b> čaou ... jak se jmenujou ty malinký fantasy knížečky co sis kupoval?
<a> nevim
<b> normální takovýto jak toho bylo strašně moc a strašně malinký
<a> zkus to priblizit
<b> +++++++++++++++
<b> mačkám plus a nic
<a> jasne chapu :D
Komentář: ale vůbec mi to nepomohlo :))
<a> Já na cukru kupují jen Kuř teď jsem zjistil :D
<b> LooooL
Komentář: Psat z mobilu s T9 se nevyplácí :))
<wiki_dr.5> co pouzivas jako nahrazku iq?
<wiki_dr.5> icq
<wiki_dr.5> teda
Komentář: Používal qipko ;)
<Beezer> tet sem se vysral z podoby
<koumes> kdo jste?
<Beezer> nevim
<a> znáš dračí doupě???
<b> jenom sem slyšel :D
<a> hmm
<b> a to je internetová hra??? nebo jak
<b> hej
<b> a kolik to máš??? nemůžu najít download
<a> čeho? :D
<b> dračího doupěte
<a> :D:D:D
<b> co je???
Komentář: prostě DrD