Nejlepší hlášky
<a> mas kocku?
<a> jako zvire
<a> D:
<b> nemám nemám rád mačky
<a> parada
<a> znas nekoho kdo ma kocku?
<a> btw to sem cetl, mrte lol :D
<b> nene
<a> vezmi chilli a vodu kapni trochu vody do mleteho paliveho chilli vznikne pasta
<a> dej ji na prst
<a> a natri to kocce na prdel
<a> :D
<a> uvidis ten joke
<b> :D :D
<a> nejdriv ji to zacne palit na riti
<a> tak si to slezne
<a> slejzne
<a> a pak teprv uvidis psycho
Komentář: milovník koček
<a> uz si to raz posral omg!
<a> poslal*
<b> posral? :D
Komentář: ICQ o lameri
<5o> ako ide elektrodynamika?
<fotonka> prehlasila som sa o tyzden
<5o> loooooser
<5o> aj ja by som sa, keby som mohol...
<fotonka> :)
Komentář: priprava na skusku
<a> alooha
<b> vitaj gaju
<a> vykuř měě prosiiim
<b> natahni ho ke mne
<a> uz ho strkam ho do USB
<b> mas 2.0?
<a> jistě
<b> v tom pripade uz se sem blizi
Komentář: nj stane se
<b> servus
<a> nečum
<b> na tebe ne ty nádhero :D
<a> ještě bys záviděl
<b> Jo, kdo vi co ^_^
<a> no já vím [d(0_0)b]
<b> ze by tohle? ( . )( . )
<a> a znáš tohle? (__.__)
<b> Jo, to vidim kazdej den na WC
<a> fuuj, nechtěl bych ..
Komentář: oh šhit... blee (_._)
<exoomer> ides mix?
<sonnyker> jj
<exoomer> 195.84.85.125 3784
<sonnyker> (po 10 minutach) mne ten CS server nejde!
Komentář: IP na ventrilo nejde aj na CS?
<on> mas doma wokna nebo tučňáky?
<ona> clovece wokna
<on> chudero
<ona> ale bez w
<ona> :-)
Komentář: icq...
<Kuba> tak teda dve veci mi nejdou do kupy
<Kuba> necinna 8 hodin
<Kuba> a zprava
<Kuba> uzivatel je docasne pryc
Komentář: ona uz je takova
<a> if( Field(Field("LEWIS_BC$.STOCK_NO")) > "13000" And Field(Field("LEWIS_BC$.STOCK_NO")) < "13900" ) then
value=Field("LEWIS_BC$.WIDTH") +" x " +Field("LEWIS_BC$.LENGTH") + " cm"
else
Value = " _ "
end if
<a> tohle nefungovalo, tak se to ted pokusim upravit. Jen abys vedel. co musi resit elektroenergetik s praktickou znalosti pojistek ve firme, kterea opravuje tiskarny.
Komentář: problemy s excelem
<nostur> komu to delal pheepha ?
<nostur> teda
<nostur> lol
<modrak> spis kdo mu to delal ne :D ?
<nostur> kdo to delal fifovi
<nostur> nejakej znamej ?
<modrak> fifovy to delam ja
<modrak> na zachodech pravidelne
<nostur> a sakra
<nostur> lol
<nostur> to psp
<modrak> nevim, to se ho zeptej :D