Nejlepší hlášky
<Agent1> Hej.
<Agent1> Som dal.
<Agent1> A ani 290 nevytiahne.
<Agent1> Teraz tam je Cisco.
<Agent2> Hmm.
<Droby> Cisco?
<Agent2> Nemáš prehodené káble ?
<Droby> vy ste z kosic
<Droby> Cisco je kamosov striko
<Agent1> Šibe ti?
<Agent2> Čo ?
<Agent1> Šak by som to ani nespustil.
<Agent1> Aký strýko?
<Droby> ako to dam spät?
<Droby> ten Štart
<Agent1> Ako môže byť spoločnosť vyrábajúca asesóry strýko?
<Droby> help me
<Agent2> Akože to som nepochopil.
<Agent2> Mi vysvetli toho strýka.
<Agent1> A kto tu je z Košíc?
<Agent2> A prečo by sme mali byť z Košíc.
<Agent1> Môj bratranec žije pri Košiciach.
<Agent1> Ale inak neviem.
<Droby> ja som z kosic... a kamosov striko sa vsade vola Cisco
<Droby> napr. v hre WoW...
<Droby> CS
<Droby> ...
<Droby> SKYPE
<Agent2> Och, Bože!
<Droby> lol
<Agent2> Droby, ty si exemplár.
<Agent2> Takého treba hľadať.
Komentář: Aj vy máte strýka Cisca?
<Informatik> Smrt vsem Matematikum
<Maturant> :o)
<Informatik> Ty se nesmej, co vlastne si?
<Informatik> ty budes nejakej Ekonom ne?
<Maturant> ja budu zamestnanec technickych sluzeb
<Informatik> to jsem chtel napsat prve, ale pak jsem si rek ze sam jsem dost blbej, tak nebudu nikoho urazet :P
<Maturant> smejde .)
<ilgir> hm... já jsem se dnes celý den mořil s modelem do školy...
<Vals> jakým modelem?
<ilgir> letní příbytek pro kameníky v lomu Alcazar u Berounky
<Vals> maringotku na ně :-D
Komentář: Architektura...
<a> Co robis?
<a> ja hustim matiku :)
<b> ja hustim mahjong :P
<a> ty uz vsetko vies?
<a> u teba klasika
<b> no ani nie
<a> hej jasne jak ta poznam tak to mas cele v hlave
<b> no momentalne to mam cele v prdeli
Komentář: vikend pred pisomkou
<Jack™> hej kua ja se nudim, jedu tavit hlinik cus
<P4WLYK> ROFL
Komentář: to sou záliby...
<mOYd> a kolik je soucet vnejsich uhlu? :P
<[nE]Prc3k`> nwm... ale wnitrnioch 180
<[nE]Prc3k`> pockek... wnejsi nejsou ne?
Komentář: rikal, ze ho bavi matika ...
<a> aspon si jednu z nich zbalil ?
<b> ee
<b> nac
<a> co naco? ci uz mas daku inu ?
<b> ee netreba tha len prachy na babu treba minat
<b> si radsej kupim dac poradne
<a> hehe, flasu slivky nie ?
<b> jou jou
<b> teraz v chladnicke tri flasky sa chladia
Komentář: nechcem babu, radsej si kupim novu grafiku :)
<a> tak jak to bude?
<b> mno nevim, leda ze bychom te nechali spat an chodbe :P
<a> mne to bude jedno, budu stejne na srac :P
<a> ale rano se naseru...
<a> :P
Komentář: resili sme noclehy po chlastacce ;)
<Terezka> Cavte tu vseci... je to tu celkom zaujimavy chat ... som zvedava ci mi v nejakej blizkej dobe niekto odpise na moj prispevok, bo este poriadne neviem ako to tu chodi. Tak vas tu este vsetkych pozdravujem!!
<Terezka> P.S. Pisete tu same haluze...pa
Komentář: ;o)
<Aniy> hmm akurat tu so segrou uvazujem ze keby sfilmovali MOR HO! ta este lepsie jak 300 XD
<Jack_BUNPOU2> mor ho
<Aniy> ta jak chel cisar si podmanit slovakov a 300 slovakom pozabijalo miliony rimavnov ale padli nakonec XD
<Daeglin> Aniy: bude 300 v.2 co bude o tom istom len ine zbrane budu mat typci hlavny geroj nebude Leonidas ale Matej a bude kricat THIIIS IS DETVAAAAAA
<Aniy> lol
<Daeglin> pripadne este alternativy ze THIS IS TATRAAAAAA alebo THIS IS DUNAAAAAAAJ