Nejlepší hlášky

<Petan> pico si mel videt
<Petan> ty woe, jsme meli HV
<Petan> a kamosi tam donesli Pecko :D
<Petan> a my mame takovou mladou ucitelku
<M!ke> ROFL :D :D
<Petan> to pečko se jmenovalo purytan :D
<Petan> a oni ze je to Sindibad
<M!ke> a?
<Petan> pustili to takova mrdacka :D
<Petan> ucitelka hledala ovladac od televizte pico :D
<Petan> nemohla najit :D
<M!ke> heh :D
<Petan> pak to chvila jelo ale nasla ho kurWa :D
<M!ke> :D :D :D :D :D :D LOOOOOOOL :D

Komentář: ICQ...

<ona> tyjo ja ho mam ve skrince a zejtra nejdu do skoly tak si rekni Ance at ti ho vynda jo?
<on> jansý no... Anča mi ho vyndá :-[

Komentář: tady je videt na co ty kluci myslej

<jocho> tyjo mam na ICQ online 3 z asi 120 kontaktu
<jocho> pardon ze 130ti
<Perconty> jou jou... tak ja mam... 4 ze 121
<Perconty> navic sem na hajzlu a seru
<Perconty> at zije Wi-fi
<jocho> si na hajzlu s notesem?
<jocho> lol

<JohNy NoOdle> rikal sem ti uz abys nehulil?
<mukis> ne
<JohNy NoOdle> xD
<JohNy NoOdle> nehul
<mukis> :D

<Beast> hmmm... co bych dal za par dni... aspon mit ten pocit ze sem schopnej mit holku ktera me rozumi...
<Beast> nekdo komu reknu jak me sere matka, jak sem neco zkurvil, popovidame si...
<Beast> kamaradi dobry... ale zacne te to srat
<Mejla> hele ted odbocim... mam prob. mam papirky a nemam tabak... da se kourit caj???
<Beast> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

<a> posli obrazek rekni kam ho chces da t a ja ho tam uploudnu
<b> kolik px?
<a> ten prostredni 88x88
<b> no
<b> dal?
<a> 2 postranni 320 sirka 88 vyska:)
<a> ten celej horni je slozenej ze 3
<a> ok?
<b> ok
<a> malej prostredni a dva vetsi po strnack
<a> *stranach
<a> podle rozmeru co sem ti poslal
<c> už sem sehnal sluchátka
<a> sikula
<c> já vim:)
<c> reknete nekdo neco
<b> a
<a> b
<a> ob
<a> pro comfort
<c> řikám řekněte
<a> my ale nevolame
<a> mi jen multichatujem
<b> ;)
<c> hoši...
<a> holky
<b> dohromady to je kolik na sirku?
<a> 320+320+88
<b> a to je kolik?
<a> kurwa nevim
<b> pocitej
<a> skoncilo uceni
<a> muj mozek de do lihu
<c> a co
<a> 320+320+88
<b> 320+320+88
<c> 728
<b> paneboze
<b> sem mel vybranou tu tvoji icq slozku a kychnul sem si a hnul sem s mysi a ono se to nekam presunulo
<b> ach jo
<a> lol :D

<Jury> Pod historii mas textove pole, tam napises prezdivku a kliknes na "Pripojit"
<Petrunka> dobře, tka já to zkusím po druhý
<Petrunka> a před sebuo mám jenom bílo
<Jury> co mas za prohlizec?
<Petrunka> mozilu
<Jury> firefox?
<Petrunka> jj
<Jury> 1.5 nebo 2.0?
<Petrunka> nevím
<Jury> vypada to jako normalni okno, nebo je to takove kulate?
<Petrunka> vypadá jako zeměkoule

Komentář: měl jsem na mysli skin... :))

<Damned> lol manson ce angelinu jolie
<oziris> mno... tak nech sa laskavo postavi do radu
<Damned> co ak ma daku temnu VIP stupenku
<oziris> on moze mat tak akurat HIV od svojho gitaristu :)

Komentář: no coment :D

<Vladdek> jsem slyšel kvuli nám se koná domovní schůze:D
<SHUTR> to jako fakt??
<Vladdek> jj nekdo si myslí že se v jeho sklepě schází fetáci
<SHUTR> kurva :D
<Vladdek> řikala činčila
<SHUTR> jaj, budu mit bordel jak cyp hej
<Vladdek> nebudeš
<Vladdek> na to se nepřijde
<SHUTR> ne, jak je tam nas koberec
<Vladdek> :D
<SHUTR> a matka mi vzala klice
<SHUTR> stary, to bude tezke :D
<Vladdek> :-D
<SHUTR> a nejaky bordel velky??
<SHUTR> zijisti to zitra
<Vladdek> ok
<SHUTR> dik :D
<SHUTR> vlada mame novou cajku :D
<SHUTR> sasa ma tez sklep
<SHUTR> a o hydrantu se nevi? :D
<Vladdek> jakem hydrantu???
<SHUTR> ten hasicak
<Vladdek> asi ne
<SHUTR> doufam, se dyz tak slozime :D
<Vladdek> no :D

Komentář: S kamosem jsme si udelali potajnu cajku ve sklepe, plno svicek, tabaku atd.

<a> btw nedame?
<b> co to je btw?
<a> by the way jen tak mimochodem
<b> co to je?
<a> to je zkratka
<a> jen tak mimochodem
<b> zkratka ceho?
<a> by the way
<b> no? A co to je?
<b> by the way = jen tak mimochodem
<b> proste jestli nezaparime Unreal Tournament

Komentář: sladke zacatky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.