Nejlepší hlášky

<a> asi jsem alkoholik :(
<b> :D Jak to?
<a> no jsem nemocný tak jsem zůstal doma a není co dělat jen tak ležím v posteli a přemýšlím že to co jsem dnes ušetřil za autobus je bez 2 korun jedno pivo. :)
<b> :D

<Martin> Co bys řekl, kdyby se na tebe holka podívala se slovy "Tady je ta díra malá, ale já mám svou díru na tekutiny velkou." ?
<Nikola Klimek> Podíval bych se co pije a zeptal se: "Co ráda válíš na jazýčku, s tou (např.) kofolou??"
<Martin> A kdyby přitom seděla vedle tebe na posteli a pila vodu z kohoutku a přitom překreslovala stonky rostlin z učebnice biologie?

<a> Zdravim.
-!- b has quit
<a> To bylo hnusny...

<Lolo> dokůřím, navleču si trencle, vymáčknu jebáka a možu valit balit..
<rox> Ty jdeš chlastat? A beze mě? Styď se! :-(
<Lolo> ne..! ty cype, jdu do práce, vydělávat, makat a fachčit..v pátek normálka.. potřebuju hrachy na Vánoce v peněžence mám tak akorát kondom ze střední...
<rox> Ty jsi démon. Tak se bav já jdu chlastat. :-D
<Lolo> a to si říkáš kamarád..??????? tak si na mě vzpomeň a pusť za mě šmouly...
<rox> Jak pán řekl. Gargamela? Neboóóój po 7 pívech si na tebe vzpomenu.
<Lolo> ták po 7. ranní si budu já možná tak zpávat---> "Když jsem šel z Hradišťa"...!
<rox> Po 7. budu já možná tak zpívat do hajzlu.
<Lolo> tož jak jinak.. hej vymačkáno kuva, ale ten můj jebák na prostředku čela je fakt cool a velice sexy.. no nic valím...
<rox> Tak se měj princezno. :-D
<Lolo> coooo..?? proč princezno..???? :D
<rox> Se zlatou hvězdou na čele!
<Lolo> :D mluví z tebe závist..!!
<rox> Ne cibule! Sežral jsem 5 utopenců a funím jak ježek po porodu!Taková obyčejná večeře.
<Lolo> :D:D:D ty vole to já na večeři měl 3 cigára se zelenou paštikou...
<rox> Zelenou?
<Lolo> ne-e paštiku...

<a> na netu je onlajn matrika ale maji tam jenom urcitou oblast jeste to neni cele ale pokud ziskaji nejake dotace z eu tak to prevedou do onlajn podoby
<b> jj matrika... seti narodi decko, oskenujes ho a posles to mejlem :D a nikam nemusis chodit

Komentář: technika jde ku předu...

<zakaznik> cau pocuj by som potreboval nieco preco nejde moj server kamosom
<zakaznik> nejde im najst
<podpora> zdravim, IP?
<zakaznik> ano
<zakaznik> nejde im najst

Komentář: gamehosting

<a> co si mám obléct na trachtu?
<b> nevim
<a> můžu vzít košili rifle a černé boty? jdu jenom na tu trachtu...
<b> jo
<a> a co bílé tenisky? :D
<b> ano a vdově popřej všechno nejlepší :D

<a> hej ta Jana to je žena! asi do ni pujdu
<b> Cože?!
<a> jejda Lucinko, milačku promin to nebylo tobě

Komentář: <b> přitelkyně - bývala

<a> tak dnes jsem ji pozval na rande
<b> pak napiš jak to dopadlo
<a> už to proběhlo
<b> jo? a co? Povídej přeháněj
<a> dala mi příklady za domácí úkol :-(
<b> počkej! O kom mluvíš?

<a> mam nakou chytrou lampicku
<a> asi vi ze se chci jit umejt
<a> tak sama zhasla

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.