Nejlepší hlášky
<a> jak se jmenuje ta pisnicka?
<b> si delas prdel?
<a> ne
<b> dyt to tam je napsany
<b> Theme from Rocky - James Last
<b> Theme from Rocky - James Last
<b> Theme from Rocky - James Last
<b> Theme from Rocky - James Last
<a> Theme from Rocky - James Last?
Komentář: DMNCE je mocna!
<a> ty si apologize?
<miso> nie preco
<a> tak
<miso> vco
<miso> ha ha ha ha ha ha ha a a
<a> ?
<a> no, vonkajsiu aj vnutornu IP mate rovnaku a obaja mate aj win XP a jeho heslo je tvoj rok narodenia, je fyzicky nemozne aby ste boli dvaja za jednym PC a jeho heslo je tvoj rok narodenia :-D cudna zhoda nahod
<miso> ja ta udam
<ja> preco? :D
<miso> ako to vies
<ja> to sa da zistit
<miso> ako povec
Komentář: kamos co ma vsade rovnake heslo a robi rovnake gramaticke chyby :) staci mat trosku stastia
<Pinto> no diky musim srat caw zatal... hned som tu
<Emer> sak seres kazdych 10 min
<Pinto> aspon vidis jak ma zivot tresce :D
Komentář: trebalo mu pit :D
<PoiloG> prečo sa komu zdá podložka 21 * 25 malá?!
<reon> neviem
<reon> maju velke monitory :D
<feky> no ta mozno kus fun to je ale...
<feky> neni to proste fps
<(SK)SaNestaraj> no fps mam tak 60
<(SK)SaNestaraj> ale niekedy klasne na 20...
<feky> ne fps ako fps
<feky> teda ne ako frame per second
<feky> :D
<feky> ale ako first person shooter lol :D
Komentář: fps a fps :D
<a> omg este ze mam notebook lebo normal compu strihlo, to vidno ze tam je XP normalne sa nacitava potom resetne, potom nacitava zase resetne... a ja som lenivy vstat a vypnut ho :D tak na to hladim uz od desiatej
<Ken> caw
<Glog> nie som gm
<Ken> newa
<Ken> ide wow server na verzii 2.12???
<Glog> NIE SOM GM TI HOVORIM KURVA
<Glog> NEVIEM!
<Ken> kurva jaze take neco vis
<Glog> uz 50 ludi mi pise omfg
<Ken> a realm mi posles pls
<Glog> kolko krat it mam povedat
<Glog> ze NEVIEM
<Glog> boze
<Glog> nehram wow uz rok
<Ken> RUVA
<Ken> KURVA
<Ken> KURVA
<Ken> KURVA
<Glog> ano...
<Ken> ALE REALM VIS??
<Glog> aj ja mam take pocity
<Glog> NEVIEM!!!
<Glog> a chod do pice
<Ken> KURVA
<Ken> KURVA
<Ken> PICA
<Glog> dakujem
<Ken> CAW
<Glog> papa
Komentář: tak som sa nasral...
<a> a :-) tak ted nevim, jestli se mam uz bat dopredu :-D
<b> bu bu bu :D
<a> :-D ale cert dela blblblb
<a> teda jako chapes jak dela cert ze jo :D
<b> LOL
Komentář: a vy víte jak dělá čert?
<a> chcem poslat taku galuz
<b> aku galuz??? :/
<a> b@azet.sk?
<b> jj
<a> ale ma to 19 MB
<b> omg neeee
<b> to co je my to zaplni celu xhranku
<b> daj link na nete odkial si to zohnal ty lol
<a> uz to ma 46percent
<b> omg
<a> 57
<a> pomaly ale isto
<a> :D
<a> oooo este chvilu...
<a> a bude 99 percent a napise ze chojte do pice tak asi rozbijem monitor
<b> :D lol tak to nemas uploadovat...
<a> ze co keby nahodou
<a> este kustik...
<a> pooood
<a> jooo
<a> no uz iba 1 palicka
<a> kurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
<a> ja to jebem
<a> prekrocena max. velkost suboru
<a> ceki skusim ti poslat link ak najdem
<b> :D:D:D roooofl
Komentář: Tak ti treba... :D
<a> a teraz, oktober o 74% lacnejsi!!!
<a> subject: Undeliverable mail: October 74% OFF
<b> sakra, a ja som za oktober platil plnu cenu
<a> :-)
<b> ale kto by si oktober kupoval teraz, ked polovica z neho je uz v tahu? <a> sak prave a iba so 74% zlavou...
<b> a ked si kupis november dnes, tak december dostanes zadarmo k tomu, len bez vianoc a silvestra
<a> tak to v ziadnom pripade
Komentář: bez vianoc a silvestra ?!