Nejlepší hlášky
<a> uz jsem ti rikal jak sem uvaril 2 infra brany
<b> nn cos tam pustil??? 24 volt
<a> to bylo pred par tydny pripojil jsem infra branu a cumim proc to nejede a vonto umrel pres noc trandak (minulou noc byl jeste fit) tak ho vymenim a pripojim pranu a vse je ok, ale ejhel ta kurva drat vyjela s dirky nepajiveho pole a dotkla se zemi zakouřilo zapraskalo a byl konec, za pět minut znova nenasralo by tě to? mě jo tak jsem udělal novej plošnak dal tam rezistor k diodě a mam po problemu, snad
<a> a tohle je ze vcerejska
<a> ja jsem smolař jak prase na co chytnu to se mi zkurvi, a když už se mi něco povede tak pak se mi rozesere celeh den jako ted v pondeli (jsem nesel do skoly) rano jsem odhalil chybu programatoru a pak mi horela jedna deska, malem jsem uvaril 2 pracaky ten jeden mel takovych 80, malem jsem si zlomil nohu, kurvilo se mi pajeni nešlo vubec mi zapajet deska, cin nechytal (neboj bylo odmasteno, natrenou kalafunou atak tak jak to delam vzdy, lae ttentokrat to neslo) a jak jsem byl uz silne nasranej tak jsem spatne zapajel propojku a snazil se ji vyndat kdyz jsem ju zahrival pajku a uloupla se cesta, jeden cpu nprestal fungovat s jednim hodne dulezytym diagnostickym programem (jiny programy tam jeldou)
Komentář: takhle vypada u mě normalní den, nenormalní je ten když se mi daří
<Wuampir> hele znáš ten program fraps že?
<Gamerazor> jasan
<Wuampir> mno
<Gamerazor> dobrej soft
<Wuampir> a nevíš proč mi to nechce natáčet?
<Gamerazor> a máš puštěnej program ?
<Gamerazor> :-D
<Wuampir> nedělej ze mě debila :-D
<Gamerazor> jasně :-D i to se stava profikum
<Wuampir> a nevíš teda čím to může být?
<Gamerazor> to video?
<Gamerazor> ten program
<Wuampir> vždyt já ho mám
<Gamerazor> ja myslel že si ho smazal
<Gamerazor> :-D
<Gamerazor> to je domluva :-D
<Wuampir> hej fakt nedělej ze mě debila :-D myslíš že vymažu program a začnu natáčet videa? :-D
<Gamerazor> už to mam, až pustíš tu hru tak stiskny F13 :-D
<Gamerazor> ne že ho vymažeš a pak nově nainstaluješ :-D
<Wuampir> ok zkusím to
<Wuampir> mmt
<Wuampir> už to fakčíííí
<Gamerazor> jo pomoci F13???
<Wuampir> ne ale fakčí to :-D
<Wuampir> zase si ze mě udělal debila :-D
<Gamerazor> :-D
Komentář: nj
<a> ja spacham sebevrazdu... :-(
<b> jakym zpusobem?
<a> uvazoval jsem o skoku ze strechy... 18 pater... solidni beton dole... a ten výhled!
<b> 18 pater? to radsi ne, to mas cas se rozmyslet... cestou dolu :-) a to neni vhodny cas na zivotni bilanci :D
<a> to je fakt... a navic... kdo by to pak uklizel... radsi budu zit :D
<b> clovece rozmluvil jsem ti sebevrazdu :D jsem dobrej...
<a> to jo :D
Komentář: ICQ aneb rozmlouvame sebevrazdy
<Mach> hale jak mi kolega nazdilel mac adresu tak mi hrozne pada icq
<Mach> neslo by to nejak zachranit
Komentář: nepotrebuje
<a> no ono kupelna je mini, ale je to zbytocne sranie vikendu
<a> ja by som zavolal niekoho nech to spravi...
<a> lenze c to uz ma v rezii a nemam sancu
<b> pozname
<b> ked nasa mamina nieco reziruje
<a> mrham svoje kvalitne bunky zvyknute managovat firmu na malovanie kupelne
<a> no uznaj
<b> :)
<a> ale to je dan za zenu...
<a> nieco ako DZZ
<a> DPH
Komentář: bratranec ide malovat kupelnu
<Šlofík> si budu muset pročistit comp, už mi zbývá jen pár Mega
<mathy> chchi
<Šlofík> nj mám ho ještě na dřevěné uhlí :-D
<mathy> to máš dobrí já etě uhlí nevyzkoumal... jedině dříví
<Šlofík> a až to všechno dojde budeme namydlení... :-D
<mathy> budem muset přejít na vodu, slunce atd
<Šlofík> prostě alternativní zdroje
<mathy> jj
Komentář: čekají nás změny...
<a> co mame zitra ve skole
<b> co ja vim asi uceni...
Komentář: LoL demence :D
-!- jendall changed the topic of #RR to: installing OS on macicek in progress...
-!- Medwyn changed the topic of #RR to: Nazev macicek je neskutecne nesympaticky a odporny
<DrJ3kyll> Macicek? :)
-!- Medwyn changed the topic of #RR to: Nazev macicek je neskutecne nesympaticky a odporny (IMO)
<Skladpm> macicek je nejruleznejsi :)
<Skladpm> muzeme mu jedine jeste rikat milacku, broucku nebo jeste nejak takhle ;)
-!- jendall changed the topic of #RR to: Medwyn nevi co rika
-!- Skladpm changed the topic of #RR to: Medwyn nevi co rika; SPM dela carku |
-!- Skladpm changed the topic of #RR to: Medwyn nevi co rika; SPM dela carku |, tuvok taky dela carku |
Komentář: macicek = Sun Enterprise Server 250
<a> cau ukaž pls tento obrázok bratovi nech sa nesmeje taurkám
DCC SEND request sent to b: taurka.jpg
<b> nemas nejaky external link?
<a> co to?
<b> link na ten obrazok niekde na nete
<a> hm mam chod na blizzard.com a tam daj wowko BC a na hlavnej stranke trocha nižšie je
<b> lol... klikni na ten obrazok pravym a daj Kopirovat adresu obrazka
<a> tu neni nic take
<b> mas internet explorer?
<a> ano aj mozillu
<b> tak vo firefoxe to je
<b> alebo daj Zobrazit obrazok a skopiruj tu adresu co mas hore v paneli Adresa
<a> hm ukazuje mi to moje dokumenty ako adresu...
<b> ale ty si lol :D
<b> na ten obrazok co je na nete mas klikat :D
<a> upravit si motorku a nemit na ni papiry :D ješišiiii :D
<b> netlamuj
<a> ty mi rozhazujes rezim :D mam hrat a bavit se s holkama ne... s nejakum Unicovakem co nema papiry na fichtla :D
<b> :D :D tak to je dobra hlaška, jasne lamer :D
Komentář: kdyz nejsou $ tak nejsou