Nejlepší hlášky

<a> Podle toho kolikrát mě dneska uděláš ti budu vařit. 0-vůbec, 1-jen v neděli, 2-2x tejdně, 3-obden, 4-každej den.
<b> Pohoda zlato.
<a> Fajn, aspoň zhubneš.

Komentář: muž po 40

<a> Tak včera v čajovně taky paráda, nesu nabídník, dojdu do dýmkárny tam borec, cca 40, celý v růžovém. Tázavě se na něj dívám, jestli si je jistý, že je tu správně. On na mě: Růžová je barva mužů, to si pamatuj! Do dýmky jednu růžičku a jasmínový čajík :-)

Komentář: Ortodoxní muslimská čajovna

<a> musim jít koupit novej záchod
<b> proč, jsi ho rozbil?
<a> něco horšího
<b> co
<a> Je to fakt nechutný a říkám to jen tobě. nesmíš to nikomu říct.
<b> nikomu nic neřeknu
<a> včera jsem něco špatnýho sněd a dnes si to vybralo svou daň. Při cestě domů jsem dostal v tramvaji sračku. Si řikám, že to těch pár zastávek vydržim. Po chvilce křeče do břicha a tlak na svěrač. Pořád jsem si říkal, že příští zastávku vystoupim a pustim to někam do křoví, ale vždy když se zastavila, tak to přešlo. Takhle jsem přetrpěl, těch dlouhých 7 zastávek. Následoval můj rekordní sprint ke vchodu. Zamčeno, jak jinak. Pak rychlé rozhodnutí jestli po schodech nebo výtahem (5 pater). Risknul jsem výtah, ten zas v úplně nahoře. Křeče už se nedaly vydržet. Než se dveře od výtahu zavřely, už jsem 60x krát zmáčknul 5. patro. Svěrač už povoloval a já si sundaval kalhoty a chtěl se vysrat v něm, ale pak to zas přešlo. Vystřelil jsem do bytu, vletěl na záchod, sundal trenky, sednul na trůn a radoval jsem se, že jsem vyhrál nad tou zatracenou sračkou.
<b> takže v pohodě, ne?
<a> no já vůl jsem se eště natáhnul pro časák, co byl u dveří a tom sem posral celej záchod. Úplně, komplet všechno žlutohnědý.
<a> Sice jsem to už umyl, ale už nikdy na to nesednu
<b> to mi nikdo neuvěří :D

<Hummer> Nebuďte mě, pracuji!!

Komentář: co dodat

<Aleš> hej zkus smichat jelzina s mlíkem a pom.džusem a rákií(vínovice) a pár umělějch sladidel a olej
<Aleš> je to fakt zabijácký
<Radlánek> ucis se chemii?

Komentář: hahaha....

<Jirka> zejtra to vidim na homeworking a dodelavky vseho co potrebuju... od toho patku mi je fakt blbe, sobotu jsem prolezel a dneska se necejtim o moc lip
<Maduser> hele si klicova osoba, nemuzes jen tak lehnout :)
<Jirka> ja vim :)
<Maduser> umirat je povoleno az budeme mit implementacni fazi ze sebou, testovani bychom uz snad nejak zvladli

Komentář: Komunikace v ramci projektoveho tymu :)

<a> hejdude
<a> dám ti přátelskou radu... neformátuj si bootovací partition
<b> hejdude
<b> :D
<b> jak se ti to stalo?
<a> no... měl sem tam moc partišnů
<a> tak sem jednu smazal
<a> ale myslel sem si že bootovací nejni
<b> lol
<a> a navíc...
<a> <a> !koule mám smazat D: partition?
<a> <taxator> To si pis!
<b> xDDD

Komentář: ať žije jabber bot TaxatoR a jeho rozhodné náhodné odpovědi :)

<ona> teda, to mi nedelej :D ten prcek se ve me musel uplne obracet :D ale ma noveho tatinka, takze parada
<on> to neni mozny, ty se uplne vyzivas v dostavani lidi do takovych situaci ze?
<ona> vubec nee :D
<on> to vidim
<ona> :P
<on> me z tebe jednou trefi slak
<ona> ja sem cim dal tim horsi ze? :D
<on> ne, ty ses v tom cim dal tim lepsi :D
<ona> to me tesi ale :D
<on> me teda ne :D
<ona> ale uz bysme spolu meli zacit spat, ono je totiz takovy trochu divny, ze spolu cekame mimino a nespime spolu :D
* on je dead, touhle dobou na ceste do pekla
<ona> jezis, co sem ti udelala?:D

Komentář: pokusila se z něj udělat tátu

<Srani> cest,co dneska kutis?
<Rulis> zdar, utikam z domova :]
<Srani> skola?
<Rulis> yy
<Srani> a nejdes na pivo do budy?
<Rulis> OK

Komentář: útěk počká

<Chacal> Prevent these users from printing?
<Chacal> to mi zni jako zakazani, ale zas tak dobrej anglictinar nejsem
<maddoxik> Chacal: no pokud to je prazdny tak to nevadi... :-)
<Wilko> a jaksi som tam nestatne napisal moje meno bo som chcel kliknut 1.
<Wilko> len jaksi sa jedn krok vynchal
<Wilko> ze som to nepreklikol
<maddoxik> ale spis bych dal "allow these user to print" a tam napsal jmena useru :-)
<maddoxik> Wilko :))
<Wilko> tak som to chcel
<W!lk0> len som nepriklikol tu gulicku :-D

Komentář: CUPS...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.