Nejlepší hlášky
<a> To byl včera brutus na tý kalbě kterou <c> pořádal...
<b> Jakto?...
<a> No... Ze začátku všechno OK, prostě kalba dle me gusta. Když bylo tak 11 večer, tak tam přišla <d>. Obarvená z blond na hnědo. No a sám víš jakej je <c> rejpal. Začal se tam s náma vybavovat jestli je obarvená i tam dole. Se tak o tom bavíme a najednou se zvedne podnapilej <e> a přez celou místost se zeptá <d> na její "přibarvení" :D...
<b> :D:D:D... Nene :D
<a> Ale to není všechno :D. Po její reakci: "Jako hnědá, jo?... No jsem", to završil <z>, který slyšel maximálně půl našeho rozhovoru:"Tak to se ale nesmíš utírat ze zádu dopředu"...
<a> V tu chvíli výbuch smíchu celého pokoje. A <d> jsme celej zbytek kalby neviděli.
<b> :D:D:D
<b> Až teď mě sere, že jsem tam nebyl :D
Komentář: JIný už to nebude :D
<a> Už mi hrabe. Sem chtěl na youtube zadat "system of a down" a napsal sem tam "system out println" :D
<a> Spousta holek říká, když se jde malovat, že jdou ze sebe udělat člověka. Jenže kolikrát to dopadne tak, že vypadají jak opice.
<a> Zjistil jsem jak získat nekonečně mnoho peněz!
<b> To by mě zajímalo...
<a> Takže dáme na hromádky každý 100 korun. Takže jich tam bude 200. Pak ti tu hromádku prodám za 150 korun. Oba vyděláme 50 korun!
<b> Debile...
<A> zejtra odjizdim daleko do divociny :-D
<B> Slysel jsem. bacha na domorodce- slysel jse, ze v Pardubkach hrozne jede pernik :D
<A> jj :-D kupodivu mi ho tam nikdo nenabizel...a to se zdrzuju dokonce na dvou nadrazich :-D
<B> tak to ten vylet mozna i prezijes.:)
<A> nastesti skoro hned jedu do vetsi divociny :-) je tam vice zelene a mene perniku :-D
<B> a ta zeme zaslibena zelenou oplyvajici je prosim kde?
<A> (jmeno vesnice)
<B> neznam. skoda. potom mi o tom musis povypravet:)
<A> asi 200 domorodcu :-)
<B> takze jedes poznavat venkov, lidi, kteri chlastaji samohonku, vlastni nejmin tri zbrane a obcas se vyspi s ovci :D hodn stesti...
<A> vis ze kdyz to podas takhle tak to zni docela nebezpecne? :-D
<B> to mam z televize... dostalo se mi dobre vychovy. :D
<A> a pocita se vzduchovka jako strelna zbran? :-D
<B> to zalezi. kdyz ji treba drzi nality chlapek ve srandovnich kalhotach uprostred pole a vyhlizi spacky, tak je to spis soucast scenerie... kdyz ji drzi nality chlapek v jakychkoliv kalhotach, miri na tebe a krici neco o zneucteni dcery, pak je to strelna zbran. :D
<A> prave jsem si poprskal monitor :-D
Komentář: <A> jede za pritelkyni do vychodnich cech
<a> Je jako moje pravá ruka. Nemusím se o nic starat jen řeknu a on to udělá.
<b> Takže ti i honí ? :-D
<a> obcas napisem aj uplnu chujovinu co nedava zmysel
<a> ale velmi rychlo sa otravim
<a> opravim
Komentář: Jak <a> z chyby k otravě přišel
<a> ako robite restarty VPS?
<b> vytiahnem virtualny el. kabel 230V
<b> :-)
<on> spi spi spi at te blechy kousu celounoc :ú
<on> nebo jak to k*rva je
<ona> (rofl)
<ona> tak ted me to rozesmalo ze neusnu
Komentář: Dobrou noc, ať tě blechy štípou celou noc i Vám :-D
<a> mam genialni napad
<a> stahnu si pro tracker, traktor a nejaky samply a budu delat hudbu
<a> a budu slavnej protoze se to bude vsem libit
<a> a zbohatnu
<a> a budu nejvetsi king
<a> a pak se vzbudim