Nejlepší hlášky
<Roman> co ma napadlo
<Roman> rusi nevedia povedat hmmmm
<Roman> ale gmmmmm
<Roman> nemaju h
<Viktor> ty vazne nemas co robit
Komentář: asi o pol tretej pri rozhovore o hadrcore porne...
<a> zdar budes dneska kolem ctvrte na telefonu?
<b> Procpak?
<a> jedu k Xxxxx nastavit wifinu a kdybych nahodou potreboval helfnout
<b> A co mu tam vlastne budes s tou wifinou delat?
<a> proste ji pripojim a zapnu
<b> Jako klienta nebo apcko?
<a> ap
<b> A routovat to bude kde?
<a> ze zasuvky vytahnu kabel strci do ap a zacnem vysilat - vidim to jak hurvinek valku
<a> bez hesla bez niceho
<b> No prave... Pokud je to tak, routovani a DHCP server bude nejspis na strane klienta. Vetsina apcek v zakladu routuje, tzn ho nejspis budes muset prepnout do rezimu Bridge a nastavit mu manualne IP (protoze pres ip pres DHCP by se ti pak blbe hledalo) a zaroven snizit rozsah adres pridelovanych DHCP na routeru aby nahodou nekomu nepridelil adresu toho APcka...
<a> jak se ti vzdycky povede ze me udelat totalniho debila?
<b> Mam proste talent :D
<a> vypínám se do režimu spánku.. zzzZZZ
<b> tobě už taky hrabe, vid? :-D
<c> a pak jsi ještě přemýšlel jestli se máš uložit nebo uložit jako že?
<a> jo to bylo ještě předtím než jsem se vypnul..
<d> a pod akym formatom si sa ulozil? :D
<c> jo no to by mě tež zajímalo :-D
<a> takový formát jaký jsem já ani neznáte :-P
<c> ty jsi formát jak prase :-D
<d> .pig :D
<c> <decko> dobře tyyy :-D
<a> myslim ze Buh existuje
<b> proc myslis?
<a> asi pred 2 tydny jsem cetl,ze se vetsina Evropskych statu potyka s nedostatkem vody
<a> no a Buh jim tyden na to prinesl povodne
<a> Čau
<b> Né, no nazdar.
<b> Nezkoušej na mě žádný klingonský triky ani fóry o skákajících okurkách, protože jsem na nervy a jen se naseru, ksicht mi rudne jak prdel aztéckýho náčelníka.
<a> hele potrebuju bud navod nebo znamyho co ten navod ma. potrebuju jednomu zmrdoj zlikvidovat kompa. nemuzu se k nemu dostat a ten zmrd mi dela do mlady. co mi doporucis?
<b> Kladivo.
<b> Partičku nabušenejch trojanů.
<b> Nebo se mu vyser na klávesnici a case si sám vzteky rozkope.
<a> a kde mam sehnat trojany?
<b> Napiš si inzerát do Kauflandu.
<a> dmnte!
<b> Tak na eBay. :D
<a> čau, hele nevíš odkud máme psát z tý češtiny?
<b> netuchám
...
<a> ahoj, prosimtě od čeho máme psát z češtiny?
<c> čau netušim
...
<a> ahoj, prosimtě nevíš z čeho máme psát z češtiny?
<d> nn
<a> err!
Komentář: když se píše písemka...
<a> jsem se na táboře, jak jsem měl ještě ty dlouhý vlasy, převlíkl za holku, byl jsem fakt kunda :D
<a> jdu na záchod a nějakej malej kluk zahlásí: "tykráso, ta holka má ptáka!" :D
<Barti> Tak jsem dneska položil na pult v obchodě pití a knížku, páč jsem měl plné ruce a paní, zakoukaná jinam instinktivně vzala knížku a jala se jí markovat. Když to nepípalo, tak začala věnovat pozornost tomu co opravdu držela v ruce. Společně jsme se zasmáli a šel jsem a stále jsem se jí smál, strčil jsem pití podpaží a odšrouboval knížku.
<a> tak změna plánu..srat ve 13.15 :)
<b> vysrat se můžeš kdy chceš, ale mohli bysme vyjít dřív :D Pája..