Nejlepší hlášky

<a> jsi tu?
<b> já byl srát
<a> aha. a jaky to bylo?
<b> no dobrý jako anální sex

Komentář: To mě nikdy nenapadlo

<dayvee> Bonus 333 Kč každý rok na váš účet
<dayvee> Pokud budete svůj účet od založení běžně používat a pravidelně alespoň jedenkrát měsíčně platit kartou u obchodníků nebo třeba dobíjet mobil v bankomatu, připíšeme Vám bonus v září přímo na účet.
<dayvee> aha... kazdej mesic aspon jednu platbu
<no_think> vidis :)
<dayvee> no ale to by se asi utahlo... platit ciga kartou ;-D
<no_think> ale to staci udelat tu platbu tedka v srpnu a dostanu pozejtri 3 kila :D
<dayvee> zkus to :-)
<no_think> jj ale nemam co koupit ted
<dayvee> skoda ze uz neni srpen
<dayvee> :-)
<no_think> nojo typico neni :D
<dayvee> lol :-D

Komentář: diskuse o vyhodach Komercni Banky

<a> ma napadlo, ze ho prezvonim a potom mi dojde, ze ovladac nema mobil

<Polina> Žádost o autorizaci. If you have a wish, add me to your Contact List.
<Polina> How are you? How are things?
<Jack> štranc ba toma katuš makároš...
<Jack> mara matroš kantoš?
<Jack> kantoš?
<Jack> matroš maš?
<Jack> hulinoš... superoš kant a z btrevkač... ;)

Komentář: když mě některý lidi otravují na ICQ... už se neozvala :D

<Gerbe> no nic du do kina
<Zet> hmm beztak s nejakou kockou :D
<Gerbe> jj :D si dobrej
<Zet> hmm tak az se budete libat, dej ji xD hudlana za "Zetka" ona uz bude vedet :D
<gerbe> ty si blbej

Komentář: asi sem blbej :D

<a> hm někdo mi tvrdil že na icq jde dát jen 250 lidí
<b> :-D
<a> spletl se
<a> už mám 263

Komentář: :D

<Shelly> jako bys nějakej potrat zažil :-D neboj, taky jsem ráda, že všichni kluci nejsou jako ty...
­<Marry> je mi to jasný, potom by tě totiž nikdo nechtěl :D
­<Marry> btw děláš jako kdyby ty jo... naposledy když rodila panna, svítila hvězda na západě :-D
­<Marry> totéž by platilo o potratu :-P
­<Marry> och jsem to ale hnusnej :-) promiň

Komentář: Že by další mesiáš?

<a> a co si bereš jen tak na lítání po kempu?
<b> křídla
<a> já to věděla
<b> co? že sem anděl?
<a> že napíšeš ňákou kravinu
<b> hele, krávy nelítaj! To by se... vznášela
<a> to neznamená že si kráva... a co si teda bereš?
<b> padák

Komentář: balíme na tábor...

<MasA> co ste meli k jidlu ze si jel pro nudle

Komentář: nou cement ;)

<a> muzes se mi pls podivat na ten obrazek jestli se da oriznout?

Komentář: njn...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.