Nejlepší hlášky
<a> jsi tu?
<b> já byl srát
<a> aha. a jaky to bylo?
<b> no dobrý jako anální sex
Komentář: To mě nikdy nenapadlo
<dayvee> Bonus 333 Kč každý rok na váš účet
<dayvee> Pokud budete svůj účet od založení běžně používat a pravidelně alespoň jedenkrát měsíčně platit kartou u obchodníků nebo třeba dobíjet mobil v bankomatu, připíšeme Vám bonus v září přímo na účet.
<dayvee> aha... kazdej mesic aspon jednu platbu
<no_think> vidis :)
<dayvee> no ale to by se asi utahlo... platit ciga kartou ;-D
<no_think> ale to staci udelat tu platbu tedka v srpnu a dostanu pozejtri 3 kila :D
<dayvee> zkus to :-)
<no_think> jj ale nemam co koupit ted
<dayvee> skoda ze uz neni srpen
<dayvee> :-)
<no_think> nojo typico neni :D
<dayvee> lol :-D
Komentář: diskuse o vyhodach Komercni Banky
<a> ma napadlo, ze ho prezvonim a potom mi dojde, ze ovladac nema mobil
<Polina> Žádost o autorizaci. If you have a wish, add me to your Contact List.
<Polina> How are you? How are things?
<Jack> štranc ba toma katuš makároš...
<Jack> mara matroš kantoš?
<Jack> kantoš?
<Jack> matroš maš?
<Jack> hulinoš... superoš kant a z btrevkač... ;)
Komentář: když mě některý lidi otravují na ICQ... už se neozvala :D
<Gerbe> no nic du do kina
<Zet> hmm beztak s nejakou kockou :D
<Gerbe> jj :D si dobrej
<Zet> hmm tak az se budete libat, dej ji xD hudlana za "Zetka" ona uz bude vedet :D
<gerbe> ty si blbej
Komentář: asi sem blbej :D
<a> hm někdo mi tvrdil že na icq jde dát jen 250 lidí
<b> :-D
<a> spletl se
<a> už mám 263
Komentář: :D
<Shelly> jako bys nějakej potrat zažil :-D neboj, taky jsem ráda, že všichni kluci nejsou jako ty...
<Marry> je mi to jasný, potom by tě totiž nikdo nechtěl :D
<Marry> btw děláš jako kdyby ty jo... naposledy když rodila panna, svítila hvězda na západě :-D
<Marry> totéž by platilo o potratu :-P
<Marry> och jsem to ale hnusnej :-) promiň
Komentář: Že by další mesiáš?
<a> a co si bereš jen tak na lítání po kempu?
<b> křídla
<a> já to věděla
<b> co? že sem anděl?
<a> že napíšeš ňákou kravinu
<b> hele, krávy nelítaj! To by se... vznášela
<a> to neznamená že si kráva... a co si teda bereš?
<b> padák
Komentář: balíme na tábor...
<MasA> co ste meli k jidlu ze si jel pro nudle
Komentář: nou cement ;)
<a> muzes se mi pls podivat na ten obrazek jestli se da oriznout?
Komentář: njn...