Nejlepší hlášky
<b> vidim ze si rad :D
<a> uplne :D
<b> hehe... aj zvyskni :D
<a> a co som nejaka infantilna tanecnicka vo folklornom subore?
<Pabos> joa jeste co moje misto, jako kde sedim? doufam ze mi ho nekdo zased a ted budu sedet s muzikem nebo necim takovym... joa teda co lucka? udelala rep?
<Vorel> ehm, no jak si to uhádl? máme ve třídě tři nový lidi (jednoho 1/2 francouze, jednoho člověka co byl rok v Americe a jednu holku co opakuje) a máš bohužel pravdu: Lucka repec udělala a ty jsi napsanej s Mužíkem v první lavici...
<Pabos> pockej to si delas prdel
<Pabos> jura sedi s cervem a ja s muzikem jo? tak to je... zrada
<Pabos> hej, ted mi to rekni popravde... delas si p**el nebo ne?
<Vorel> ne
<Pabos> no... k**va
Komentář: Trest za pozdní návrat z prázdnin
<a> tak ale ved co sa kompiluje sa to niekam uklada nie?
<a> ci nahodne po disku?
Komentář: pozor! pri kompilaci se vam ukladaji nahodne soubory po disku...
* Ricardo je statny ze to fatal pochopil
* Ricardo je stastby
* fatal se smeje
<Ricardo> *** STASTBY
<Ricardo> ***** STASTNY
<fatal> LOOOOOOL
<Ricardo> krucinalfagot
<fatal> statny ricardo!
<fatal> to je nejaka telenovela? :-D
<Ricardo> fatal: ROFL
<Ricardo> ja z tveho komentare nemuzu
<fatal> ale nekecej, statny ricardo urcite muze. ledaze by byl pobliz statny alexandro...
<Ricardo> booze
<Ricardo> tohle je v prdeli
Komentář: Pokec v roomu "prdel"...
<in0x> čau, si tam? :D
<Sluníčko> baže...
<in0x> tož domluvme sa kdy mám teda dojet :D
<in0x> spoje mám najíté
<Sluníčko> klidně...
<Sluníčko> ale já s amosím jít vycvrnat... :D
<in0x> těch pár minut počkám... až se vrátíš, napiš
<Sluníčko> to bude sekunda :D
<Sluníčko> mmntík
<Sluníčko> mmntík fakt enom mmntík :D
<in0x> co prosímtě zas vymýšláš? :D
<Sluníčko> tu
<Sluníčko> já sem teprů odešla na ten hajzl :D
<in0x> už si?
<in0x> :D :D
<Sluníčko> jo... a le ešče počkajale už fakt enom chvílu... :D
<in0x> bože bože... :D
<Sluníčko> noo už... ale pomálu mně sa v rukavicách blbě píše...
<in0x> co děláš? :D
<Sluníčko> nic...
<Sluníčko> :D jako dycky...
<in0x> že máš rukavice... :D
<Sluníčko> tož je zima... :D
<in0x> mg... :D
Komentář: no comment :)
<Zuzka> hmm, mas icq 6.0?
<Dorka> was ist das??
<Zuzka> ake mas icq?
<Dorka> *********. preco???
<ona> ty hajzle tyus mne dal na lamera
<ona> tak spolu sme skončili
Komentář: kdepak neskončili...
<www.katus.cz> hele napadlo nás že by jsme vážně šli do školy v černym aspoň veršek černej připoj se pls
Komentář: A co to je ten hoax, mamí?
<Ltv.Winters> ukous jsem si nehet:(
<Ltv.Winters> P8280010.JPG
<SP1K3> fuj nechci to vidět xD
<Lady of Anillion> no co ty... :D
<Lady of Anillion> a galáni
<sarka> galáni?
<Lady of Anillion> :-D kluci
<sarka> aha :D no nic... ja je nějak neřešim sou mi jedno... mam spíš dobry kamoše
<Lady of Anillion> :-DDD kecas
<sarka> ne... fakt...
<Lady of Anillion> :) ok verim ti
<sarka> :D
<Lady of Anillion> :P no i kdyz :DDD
<sarka> ne fakt... a co ty a kluci máš nějakyho šamana?
<Lady of Anillion> :DDD šamana?
<Lady of Anillion> :DDDDDDDDDDD ŠAMANA?
Komentář: kamaradka chtěla napsat buď šampóna nebo šamana