Nejlepší hlášky
<a> zajimalo by me v cem kdo delate ty (a ted bacha prijde to slavne slovo) "UML" diagramy?
<b> 1) UTFG
<b> 2) ArgoUML
<b> 3) AutoDIA
<a> 1) UTFG... mohl by jsi mi to poslat prosimte na mail? dekuju
<b> děláš si pr*el? http://www.zkratky.cz/UTFG/15252
<a> aha a poslal bys mi to teda
<b> Nope a lamer.cz
Komentář: Druhák z VŠ na IT
<Rico> kdo jsi?
<Wodewer> čau, chceš proadit, jak jednoduše zjistit heslo na STEAM?
<Rico> kde jses o tom dozzvěděl?
<Wodewer> Jsem český admin STEAM community
<Rico> hm
<Rico> a daš mi ban
<Wodewer> Hele, nemusel bych ti ho dát, ale pod jednou podmínkou
<Rico> že nebudu krast steam?
<Wodewer> Každý udělá chybu, ale --- budeš mít podmínku, pro naši bezpečnost ne na 1 steam acc, ale na ip
<Rico> a kde jsi vzal moji ip?
<Wodewer> pokud udelas prohresek, dostanes ban
<Wodewer> NA IP!!!
<Rico> a kde ji vemeš?
<Wodewer> TAk, bud mi ji das ty, nebo ti dam ban na STEAM acc
<Rico> a kde zjistiš muj učet?
<Rico> já vím vy to zjistite jednoduše
<Rico> hele
<Wodewer> priste si vyplnuj email na icq a steam jinak!!! a zjistim too pravdu jednoduse
<Rico> já bych si steam koupil ale nwm kede
<Wodewer> muj icq client zjistil tvoji ip
<Rico> kde mi doporučuješ koupit steam?
<Rico> rofl
<Rico> tak mi ji pošli xD
<Wodewer> 85.71.47.75
<Wodewer> a) - dej mi celou tvoji ip, dostaneš ban na sTEAM účet a jakmile zjistíme, že máš nový, dostaneš ban na ip - požádáme poskytovatele tveho netu
<Rico> omg
<Rico> poradiš mi už kde si mužu objednat steam?
<Wodewer> kdekoliv
<Rico> kde nejlevněji?
<Wodewer> Smim vedet, kolik ti je let, protoze pokud mi nedas to ip, zacneme proti tobe nebo tvoji rodine trestni stihani!
<Rico> 15
<Rico> chceš moji ip?
<Rico> stačilo říct
<Wodewer> http://mojeip.cz/ - tady zkopiruj cele 3 radky - pokud nas podvedes, cekej dopis tvoji rodine a pokutu az ve vysi 10 000
<Rico> 213.192.4.194
<Wodewer> VSECHNY 3 radky
<Rico> a k čemu?
<Wodewer> abychom si te ulozili do databaze
<Wodewer> chces snad ten dopis a pokutu
<Rico> však jsem udělal chybu a už to nikdy neudělam, koupím si rači steam
<Wodewer> ano, ale muzes se opakovat
<Rico> Vaše IP adresa je : 213.192.4.194
<Rico> Vaše hostname je : verovicenet.cust.sloane.cz
<Wodewer> pokud mi das tu ip, nic se nestane
<Wodewer> a interni?
<Rico> Vaše interní IP adresa je: 127.0.0.1
<Wodewer> dobre
<Rico> spokojen?
<Rico> ok
<Wodewer> zadam to do databaze, pockej pul hodiny a overime jestlo je to tvoje prava ip
<Rico> je
<Wodewer> dobře, jakou hru by jsi tam potřeboval
<Rico> cs 1.6 bych chtěl a nejlevnější ovšem
<Wodewer> podivam se ti
<Rico> j, hele, moji ip jsi nevěděl že? a smím se zeptát kdo mě praskl? Frotty že ano? ale to je jedno já bych udělal to sáme ani se na něj nezlobím
<Wodewer> vedel
<Wodewer> ale nejsem zadnej admin xD
<Rico> lol xD
<Rico> tak kdo jsi?
<Wodewer> normalni hrac xD
<Rico> detail xD
<Rico> pošli mi ten odkaz na steam xD
<a> v Pečkách poznali že si ostravak?
<b> jo
<b> jen sem řekl jendo slovo :-D
<b> spíš větu
<a> :-D jakou? :-D
<b> Jsem z Ostravy a je mi XX let *jokingly*
<Lucík> a vůbec nebudu pít
<Lucík> já prostě vůbec nevím...
<DjRaines> fajn mam navrch
<Lucík> povídej
<DjRaines> jednu noc s tebou
<DjRaines> sranda simte
<Lucík> no to doufám
<DjRaines> bohuzel spatne
<Lucík> ?
<DjRaines> doufas
<Lucík> to neee
<Lucík> to nemůžu
<Lucík> bráško...
<Lucík> něco splnitelnýho
<DjRaines> co je na tom nesplnitelnyho?
<Lucík> ta noc
<DjRaines> klido muzem i pres den
<Lucík> jako sry, ale matka mě nepustí ani na noc k Lukášovi, natož s někým cizím
aha fajn no
<Lucík> a co přesně hodláš dělat
<DjRaines> aha, asi nepobrala
<Lucík> jako jasně pobrala
<Lucík> ale prostě ehm... nevěřím svým očím
<DjRaines> to mas blby, radsi zacni, jinak vodka ceka
<Lucík> tvl, to nemyslíš vážně...
<Lucík> že ne?
<DjRaines> myslim
<Lucík> ne
<DjRaines> jo
<Lucík> já sem mimo
<Lucík> chcu chlast
<Lucík> teď bych do sebe tu vodku kopla
<DjRaines> procpak?
<Lucík> jako hele... řekneš líbačku ne ptž máš Terez
<Lucík> a toto jo?
<DjRaines> njn
<DjRaines> si tu?
<Lucík> jo
<Lucík> ještě sedím na židli
<Lucík> pod stůl teprv zaletím
<DjRaines> tak co beres?
<Lucík> ehm...
<Lucík> musím se psem, promyslím si to a pak odpovím ju???
<DjRaines> zde?
<Lucík> jj
<DjRaines> odpoved?
<Lucík> ehm...
<Lucík> ...no asi bych to měla odmítnout... ale prostě vodku fakt ee
<DjRaines> takze?
<Lucík> hm no...
<Lucík> když já nevím
<DjRaines> ?
<Lucík> fakt bych to měla asi odmítnout, ale tak já to přijímám no...
Komentář: takhle dopadaj spory o chlast
<cor3l> hoj
<ajulka> čauky
<cor3l> jak se mas?
<ajulka> bylo dobře
<cor3l> bylo???
<ajulka> jj než si napsal
<a> TYVOLE
<a> ted sem si cistil tasku
<a> poprvy za tu dobu co ji mam
<a> hej woe
<a> tam byly ZVIRATA
<a> nekecam
<a> naky brouci
<a> TYVOLE
<a> sem na to cumel jak blazen
<b> :D lmao
<b> si znicil kolonii
<a> tam proste byla vrstva NECEHO
<a> a v tom byli brouci
<b> :D
<a> ja pouzivam totiz jenom jednu kapsu
<a> pac ty ostatni byly dost zamoreny
<b> kua twe fakt school bag je ekosystem
<b> co sjim to proved
<b> :D :D
<a> co jako je to muj school bag
<a> :D
<a> nebudou si ho brouci privlastnovat
<b> :D byl jejich od zacatku...
<b> tam byli pohrbeni jejich predci
<a> nebyl, ja sem je tam zaved
<a> :D
<b> :D ses mojzis pro brouky
<a> boze, to mi take vtipy uz neposielaj, som sa skoro postal :D
<b> este jedeeen... prosim :)
<a> no dobre, potom si musim vytlacit historiu :D
<b> :D
<b> podme na to
<b> 18rocny chalan /dedincan/ ide konecne na diskoteku. Mama mu povedala: "Synu, si uz velky, tak by si sebe mal najst konecne frajerku." Tak on sa vyobliekal - sako po otcovi, nohavice /tesilaky/ dvakrat zahne, topanky z tanecnej. A takto vystrojeny ide na diskoteku. A este jednu chybu mal, bol šušľavy /dve predne zuby nemal/. Pride ku prvemu dievcatu:"Šmiem pšošic? /smiem prosit?/ Ona pozrie nanho a vykrikne - zdrhne z diskoteky. A on sa seba pyta: "Ta šó, šako nove, nohašky nove, ta šó?" /tak čo, sako nové, nohavice nove, tak čo/ Pride ku druhej, situacia sa zopakuje: "Ta šó..." a ku tretej pride uz smutny, zroneny, hanblivy - "Šmiem pšošic?" uz len tak potichucky povie. A dievca zvreskne na celu diskoteku:"Aaaaaa!" A on plače a plače, ide na wc a hovori si: "Ta šó, šako nove, nohašky nove, ta šó?" A pride ku zrkadlu: "Jááj, pišo viši z nohaviši."
<a> tak toto som necakal :D :D :D
<a> kde ty na tie vtipy chodis?
<b> mama :D rodinny vtip
Komentář: Ale fakt to mam od mamy!
<crs> preklep :o)
<pav> kde?
<crs> nevim
<pav> To jsme sli letos do letniho kina, stalo 70 kc/film, no a tak nam se nechtelo platit, tak jsme vzdycky chodili ze strany a tam jsme sedeli a jednou si tam na nas ten chlap pockal a rikal: Bavi vas to me takhle obelhavat? a ja jsme mu na to odpovede "KDE?"
<crs> :oDD to me se ptal kamos kolik je hodin ja sem otevrel penezenku podival sem se do ni a rekl nemam
<a> ty vole a mě dnesly vzbudili ty parchanti vylízaný co se shlukujou před barákem
<a> dohoromady maj IQ asi 76 ale takový pazvuky nevypouštíme ani když jsme hrozně vyndaný
<a> jsem říkal proč si ty rodiče museli dělat ty děti když byli na sračku pak to tady takhle vypadá
<b> :-D vole to sou nejaky kreteni nebo jeste neco horsiho?
<a> no tak naštěstí kreténi... pač maj zřejmě jeden mozek dohromady a ta co ho měla mít dneska tam není tak je to zabitý :-D
<b> vole takze neco jako poloopice s velice nizkym IQ vekem 10- a maximalne vyvinutymi hlasivkami? :)
<a> jo i vzhled by tomu odpovídal a ta co má toho psa jak chodí po meste a vtírá se a zpívá si přitom tak ta má už i papíry
<a> bohužel na hlavu
<b> aha :-D tyjo a tyhle urvany kreteni bydlej u tebe v baraku?
<a> no tka bohužel a tedky si přinesli takovou věc na jejíž jedný straně je mikrofon a na druhej reprák a hrajou si na táboření. ty vole to je zas víkend :-D
Komentář: Kámoš popisuje na ICQ své ranní zážitky