Nejlepší hlášky

<ona> Ahoj miláčku, musím Ti neco říct
<on> Ahoj lásko, tak povídej
<ona> jsem těhotná :-)
<on> tak to gratuluju a kdo je otec?
<ona> jak jako kdo? přece Ty miláčku!
<on> DOPRDELE...

<jeeloo> Tak jak ti chutnala strava na palube Etihadu? :)
<Elius> Zkracena a nebo dlouha verze?
<jeeloo> Staci ve zkratce
<Elius> slint, slint, slint, chroup, chroup, mlask, polk,...,prd, prd, zblunk, zblunk
<jeeloo> Mno, jeste ze jsem nechtel popis hotelu teda :D
<Elius> Zkracena nebo dlouha verze? ;)
<jeeloo> Necham na tobe?
<Elius> *****

Komentář: Business class cestovatel :)

<a> všichni spějeme jen k 1 cíli, umřít
<WorMartiN> Cíl tomu říkáš? V tom případě já se od cíle co nejvíc snažím zdrhnout, což samozřejmě není možný, protože si mě k sobě táhne, ať dělám cokoliv, takže ve výsledku vypadám jako Jacksonův Moonwalker.

<a> Hele jdu slehnout cus...
<b> :D :D :D cus
<a> lehnout*

<a> zdar byl si neska ve škole?
<b> čus
<b> jo byl
<a> neměl třídná kecy?
<b> neměl ale kámo <c> dneska zase hlásil
<a> :D :D
<b> včera jak sme začli brát tu británii a učitelka se dneska ptala co tam je za měnu
<b> někdo řek že libra ale nemohli sme si vzpomenout jaký sou od libry drobný
<b> tak učitelka poradila že se tak jmenuje taky jeden obchod v česku
<b> a najednou se <c> probudil zvednul hlavu a do toho ticha jak sme přemejšleli zahlásil : jednota
<b> :D :D: D
<a> :D :D :D to je blázen :D

<a> zdar, hej jezdit na tábory někdy není špatné...
<b> proč?
<a> tož, děcka hrály ACTIVITY a jedna holka dostala na mluvení "Zločince"
<a> tak jim řekla - "Je to zloděj, ale jinak" a jeden desetiletý zařval - CIGÁN!

<ADMIN> heslo si muzes nechat na adrese http://****/user/passwordlost
<HRAC> to je k nicemu
<HRAC> pokazdy kdyz se prihlasim
<HRAC> za 2 mins me to kopne
<HRAC> a musim heslo posilat znova
<ADMIN> zmen si heslo na emailu, zmen si heslo na uctu a nemuze ho mit...
<HRAC> uz sem to delal asi 5x
<ADMIN> pokud nemas v pocitaci keyloger
<HRAC> psal mi nejaky slovak na skypu
<HRAC> vyptaval se na ucet
<HRAC> kolik mam lvl a veci
<HRAC> sem napsal ze low level ale ITEM veci
<HRAC> pak zacali problemy
<HRAC> blokl jsem si ho
<ADMIN> a proc to pises nejakymu slovakovi na skype ?
<ADMIN> tak holt nic, no... zkontroluj si pocitac antivirovym programem
<HRAC> to jsem zkousel,po 2 hodinach asi 1 trojan
<ADMIN> to by mohlo stacit... jak se jmenoval ten trojan ? :)
<HRAC> moment najdu
<HRAC> "keylog"

<a> brej den 8-)
<b> servus 8-)
<a> takze situace se ma takto 8-)
<b> povidej 8-)
<a> jak sem jim psal
<b> mnooo :-)
<a> Dobrý den ja p*ca sem se překlikl a u objednávky 012xxxxxxx, místo na zaslat dobírku sem dal na účet a ja nemam účet u banky tak vás prosím o zaslaní na DOBÍRKU. předem děkuji a prosím o odepsáni zda email chápete dekuji :-)
<b> lol :-D to si fakt napsal :-D
<a> tak odepsali 8-)
<b> a co :-)
<a> Dobrý den, objednávky na dobírku kvůli špatným zkušenostem nezasíláme, ale pokud jste o to tak hezky požádal, tak uděláme výjimku :) Cena dobírky je ovšem oproti 80,- u platby předem za cenu 140,- tak s tím prosím v ceně dobírky počítejte. S pozdravem...
<a> udelali pro nas vyjimku 8-)
<a> tak sem jim jeste napsal :-)
<a> tak to děkuji za vaši ochotu určitě budu počítat stou cenou 140,- a děkuji za zaslaní dobírkou. přeji krasný den...
<b> twl se tady tlemim jaxvin :-D 8-) prej hezky pozadal :-D
<a> :-D jo to ja umim :-D

<A> Čus, máš čas ?
<B> Sorry mám strašně moc práce, dodělávám spoustu věcí ve skluzu.:(
<A> Aha, tak já jdu pařit AOE II s někým jiným.
<B> Moment, AOE II? Kdy a kde ?

Komentář: Závislák :)

<a> Nejde o cíl, jde o cestu! :)
<b> Takže sex bez orgasmu? :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.