Nejlepší hlášky
<segra> to vis, znam pulku fetaku z Brna
<ja> jak to?
<segra> tak bydela jsem na Vinohradech
<ja> taky fakt
<segra> tam je po vecerech takovej klid, vsichni sedi doma a vari pernik
<a> Čtu knížku o XML
<a> DOM je definovaný s použitím jazyka IDL definovaného sdružením OMG
<a> Myslím, že to mnohé vysvětluje...
Komentář: Object Management Group
<Bořka> pojď dát CSS
<Duke> nejde mi net
<Bořka> ...
<Duke> kua teď mi to došlo :DD
<a> v bordelu můžeš střídat baby :-D
<b> no a i nějakou nemoc dostaneš jako bonus zdarma:-D
<b> bonus...a kterej se nevrací.. ale můžeš ho předat dál
<a> mno jako u pojišťovny
<a> můžeš bonus přenýst k jiný
<a> takže z toho plyne že pojišťovny jsou nemoci ....nebo pojišťovny jsou dě*ky -> umožňujou šíření
<b> no dovool
<a> a vy(zaměstnanci) ste šiřitelé nemocí (děv...) čím víc lidí nakazíte tím z toho máte větší radost
<a> Hele, víš, jak jsi na tom svým fóru umožnil mít tmavej styl?
<b> No? Co je s ním?
<a> Jsem zásadně proti tomu, je tam vidět můj doteď krásně neviditelnej bílej podpis!
<a> ale viacmenej je to jedno kto tam vo vlade kradne,len nech tam niesu madari :D
Komentář: kamosova hlaska pri baveni sa o politike xD
<ona> Dnes mi chlápek od O2 naznačil, že spím se svým šéfem. Kdyby tak věděl, že můj šéf je moje babička.
<Karel> Ty vole! Včera jsme málem vyhořeli!
<Adam> Cože? Co se stalo????
<Karel> Aaaaale moja mi ho kouřila a usnula u toho.. :D
<Adam> Debile! :D
Komentář: Po 5-ti letech manželství.... :D
<máma> doufám, že neexperimentuješ s drogama
<a> neboj, já vím co dělám :D :D