Nejlepší hlášky
<a> A pro lidi co umí používat google bude logo zdarma!! Hlašte se!
<b> já umim používat google.
<a> Pokud ano tak kdo google realizoval?
<b> to nevim.
<a> Takže je vidět, že google používat neumíš..
<on> jo a mimochodem, šťastný nový rok :)
<ona> nechápu?? nový rok? vždyť je únor!
<on> podle čínskýho kalendáře :) rok králíka
<ona> počkej to mi chceš jako říct že vypadam jak králík nebo co?Tak to si u mě skončil chlapečku..
-!- <ona> has quit
<on> -.-
<a> Ale vsetko je len proces.. to mas jak so zenami.. elektrickovy system..vies aky to je?
<b> Nie :D
<a> Jedna odide, druha pride.
<b> Tak to potom asi stojim na zavretom kolajisku.
<a> Nie, ty cakas na autobusovej zastavke, chlape.
<tominek> http://***/film/228329-avatar/
<tominek> tem lidem mrda asi?
<tominek> jako divat se na modry lidi s ocasem jak se vlni v trave a sviti jim u toho prdele... jupiii
<PiT> xD
<Rewin> Vždyť je to Harry Potter!
<Orion> fakt?
<Orion> pane profesore! vas ptak!
<Orion> hori!!!
Komentář: Vždyt je to Harry Potter!
<a> Hej oni budou Vánoce, že?
<b> jo
<a> nesnášim ten svátek!
<b> proč? :-D
<a> stupidní strom... zase ho budu mít na balkoně 11 měsíců
Komentář: ICQ ;-)
<BD> už viem o jednej chybe tu na pc
<MD> ano?
<BD> ..nejde mi zapnúť, alebo neviem zapnúť bluetooth
<MD> nemáš bluetooth...
Komentář: sestra má nový notebook...
<a> tyvole.. Příjdu domů zkouřenej, stav mám že nemůžu mluvit, otevřu FB a tam mi vyskočí "uživately XY se líbí Váš stav."