Nejlepší hlášky

<Slyfox> mam plán
<Slyfox> rodiče mi nechtěj dovolit aby u nás spala holka
<Slyfox> tak řeknu že jsem gay
<Slyfox> a nedovolej mi kluky ale holky jo..:D

<A> Vašku, spíš?
<B> spíš ne

<Mido> zdar, cos vyváděl? :-D:-D
<> automat na jízdenky mě nečekaně udeřil svou boční stěnou přímo do pěsti
<Mido> a byl ten automat pod vlivem? :-D:-D
<> ne, ale byl děsně nasranej, protože se celý den rýsoval s deskriptivou a pak zjistil, že to má celý blbě....ale nezlobím se na něj, i automaty občas mají své dny

Komentář: Proč že máš zavázanou tu ruku??

<ona> Bububu
<on> strasit muzes ja se tak lehko nevylekam :D
<ona> Dobre :D
<on> Bububu ale plati na maly deti na vetsi potom BAF a na poradny chlapi musis Hele pyco :D
<ona> Jo pozoor!
<on> ne ne to je kdyz des po silnici a proti tobe se riti auto
<ona> Boze muj...:d
<on> tohle se zase zvolava pri soulozi :D
<ona> Staci jo?
<on> tak tohle je po soulozi :D

<A> Šla jsem s <B> na kožní,čekaly jsme tam asi 20 minut a v čekárně nikdo nebyl,ještě jsme t'ukali na dveře a nic..přišel tam jeden chlap a ptal se nás jestli dneska ordinuje a že spěchá a nemá čas tak dlouho tam být..
<A>Tak <B> zavolal na její číslo..a řekl ji "jestli se může objednat"
<A> A ona řekla že dneska má plno.
<B> Tak proč tedkom stojím v čekárně ?
<A> Doktorka celá rozcuchaná otevřela dveře...

Komentář: Nejspíš si chtěla udělat den volna ;)

<a> čau, tak už jsi doma jo? jak bylo?
<b> čus, jj, jsem. tam bylo dobře, ale hned doma jsem se nasral.
<a> ?
<b> ale otec zase...nemohl se přihlásit do internet bankingu, tak odnesl pc do práce, k nějakýmu odborníkovi
<a> tak to chápu, taky bych nechtěl, aby se mi v tom někdo hrabal
<b> ať se klidně hrabe, neměl jsem v tom nic závadnýho. akorátže, ten kokot to projel antivirem, ten našel v dokumentech heykir, c99 atd. tak je smazal. nemusel vedět co to je, to chápu. stejně jsem je už dlouho nepoužil a kdyžtak se dají sosnout znova
<a> jenže ho nějakým způsobem napadlo, že tyhle viry nejdou smazat jen tak, že jsou svinsky odolný a takový věci. tak to celý reinstaloval...bez zálohy! jen aby opravil internet banking! takže neroztřizený fotky, nainstalovaný programy, veškerý nastavení - všechno v místech kam slunce nesvítí. ještě že zálohuju
<b> hh, tak to je borec, asi hodně zkušenej
<a> a nejlepší na tom je, že ten ib nefugoval kvůli rozbitý čtečce na tu přihlašovací kartu....

<a> Ségruše tu teď ze spaní vykřikla: "Já svačím!"
<b> loool, zeptej se, co má dobrýho! :D

<Lucka> ty mas porad stesti
<Boy> I am lucky boy :)
<Boy> To je hezkej dvojsmysl :)
<Boy> I am Lucky boy :)
<Lucka> :D 1 ano
<Lucka> ale 2 asi ne
<Boy> Protoze 1. vylucuje 2.
<Lucka> coze??

Komentář: Hehe

<Rum> moment přesun do vany :p
<Rum> Změna stavu: se odhlásil/a.
<Rum> Změna stavu: se přihlásil/a a je nyní Online
<Rum> greetings from bathroom :p
<Bender> Erm...
<Bender> Welcome :P
<Rum> já se lek, co to bude :P
<Bender> Nooo... možná by sis měl vypnout webcam ;)
<Rum> heej.. jako .. :D
<Bender> Vyděsil ses aspoň? :D
<Rum> to bylo hnusný :-D
<Rum> jooo :D

<a> tak se pochlub rodičům...třeba za to dostaneš nějaký finanční benefit :D
<b> no to určitě :D dneska jsem dostala seřváno, že se nemám co učit, když je potřeba UVAŘIT ZELÍ :D

Komentář: Debata o získaných zápočtech

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.