Nejlepší hlášky
<f-007> hele stahuju hru Doom3 na PC a je to na 3 party jak se to pak da dohromady aby z toho byl jeden instal?
<jak.to> efko... že by extrahovat? o_O
<f-007> jak.to: no jo ale jak? :D
<f-007> nikdy jsem to nedelal :)
<buddyfriend> f: lol :D to si delas kozy?
<f-007> ne
<buddyfriend> tys nikdy neextrahoval zkomprimovanej soubor? o_O :D
<f-007> to jo, ale ne vic, je to na 3 party rozdelene :D
Komentář: expert pres WAREZ :-D
<zuziisek> ahoj adame mam pruser
<Eidi> Cau. Jo? To mas blby...
<zuziisek> hm cau
<Eidi> Tak lasko ja nevim, co ti mam na to rict.
<Eidi> Je to blby, ze mas pruser.
<zuziisek> hm cau ja du
<Eidi> Ale tak jako co to je?! :-D Ty mi napises, ze mas pruser a co ja s tim mam delat?
<zuziisek> no ja sem se spletla cau
<castro> láďo ty vole, utěsni okna a dveře, zalez pod stůl, a pokud můžeš, naposled si vyhoň čůráka. svět se hroutí
<Frosty> Co se děje omg?
<castro> spadnul google
Komentář: nakonec mu jenom blbnul net... ale vyděsil mě :D
<ona> klidně napište, škola počká
<on> zdar
<on> píču ti
<ona> čauky
<on> omg
<on> píšu ti
<ona> jo já to pochopila
<on> kdo dal ty blbý dvě písmena vedle sebe
<ona> nevim mužeš zkusit udělat novou klávesnici a prosadit jí
Komentář: Zrádne š a č... ;-)
<a> pesimista najde lajno a povie si, no do pici uz vidim ako do toho slapnem a budem smrdiet a ludia sa mi budu vyhybat. Optimista si povie... Jeeej tu niekde bude konik... no a ja, PP (paranoidny pesimista), si poviem ze ten kon mal sracku, ze ja zakopnem a padnem do toho hlavou, nakazim sa virusom, zacnu mi odpadavat udy, narastie mi druhy nos a nakoniec sa zo mna stane kon.
Komentář: ihhhhhaaa...
<a> a jeste jedna vec z ceho je velkej ping z ceho se zvecuje?
<b> spatne pripojeni k internetu
<a> a jak ho zlepsim
<b> To musi poskytovatel tveho internetu
<b> co mas za net?
<a> mozila firefox
<it> "no ty vole kolik jich bylo ? kdes je měl ? měl jsi je zamčený ? měl jsi je pojištěný ?"
<já> "blbče, baterie ležej zabalený ve skladu, ztratili se mi z databáze e-shopu, proč myslíš že volám programátorovi a né pojišťovákovi ?!"
<A> Sem šel na ten masopust za chleba
<B> Jak jako za chleba, co to je za blbost?
<A> No byl sem namazanej :D
<a> ted jsem nekde cet, ze ta panna co vypada jako opravdova zenska vyjde cca na 6tis dolaru
<b> nejakejch 120tis, nevyplati se ti spis nabalit opravdovou?
<c> to <b> mozna tak na rok..
<a> hmm, včera ke mě přišla přítelkyně po týdnu...
<b> A co? Jak to dopadlo?
<a> no řekla mi: zlatíčko, zítra je valentýn :)
<a> Odpověděl jsem jí, vím...
<b> ehm :-DD
<a> počkej, to není všechno...
<b> poslouchám.
<a> Tak mi říká, chtěla bych nějaký sladký dáreček :)
<a> tak jsem se hecl a vyčistil si zuby jahodovou pastou...
<b> looool :-D