Nejlepší hlášky

<a> Asi jsme líná generace
<a> Chtěl jsem si nainstalovat Half Life
<a> Vzpomněl jsem si že ho mám někde v posteli asi 2m ode mě
<a> A řekl jsem si "To je moc daleko"
<a> Tak jsem si to stáhl

Komentář: Lenost nejvyššího kalibru :D

<a> čus, hele to si vážně nemusela mladý řikat že při každym startu na dráze vypadává závodníkům na sekundu mozek
<b> :D sem to četla, tak sem jí chtěla upozornit do čeho jde :D, proč???
<a> protože teď už dvě hodiny sedí u kalkulačky, kalendáře a internetu, počítá kolik jsem jel za celej život závodů a tréninků a násobí to počtem jízd aby zjistila, kolik života sem strávil s vypadlym mozkem
<b> :D lol.. sorry no

Komentář: Plochá dráha :D

<a> Počítač mi píše něco o rybách.
<b> Cože?
<a> No, spustil jsem program a teď tu mám něco o rybách a když to odklepnu, tak se program nespustí.
<b> Spusťte program znovu a řekněte mi co je tam přesně napsáno.
<a> Je tady “Filé not found”.
<b> Chybí vám nějaký soubor, udělejte reinstalaci programu.
<c> Zajímavé, většina lidí pochopí jak udělat reinstalaci programu, ale triviální hlášku “file not found (soubor nenalezen)” nechápou.

Komentář: Problém s Windows 98

<a> Ok, tak sa maj zatial, idem sa najest...
<b> Boze, ty furt len zeres
<b> pocuj, kebyze si maz vybrat medzi najkrajsou zenou na svete a plnym stolom tvojich oblubenych jedal tak co si vyberies?
<a> No, vyberal by som podla toho, či by som mal prazdny zaludok, alebo plne vajcia...:D

<a> tvl, teď jsem dal pesti jednomu hovadu
<b> fakt?? co ti udělal?
<a> vletělo mi do ksichtu, tak jsem ho sejmul
<b> xD

<a> Cau
<a> mohl by jsi mi neco vytisknout?
<b> Čus
<b> nemam barvu :(
<b> možná tak modrou
<a> ja mam zase zlutou
<b> ještě někoho s červenou a dáme to dokupy

Komentář: CMYK?

<a> to je smesne... kdyz si vzpomenu ze me poslali do skoly o rok pozdeji z duvodu "nevyspelosti" nebo jak to bylo... tak se dnes i smeju :-)
<a> afk, bazen
...
<b> "afk, kojeni" by vzhledem k predchozimu melo vetsi grady

Komentář: Jabber

<a> "Markét: Je konec"
<a> Co asi myslela tim "Je konec"? a odlognutím?
<a> třeba jí jenom skončil ňákej film =D
<b> buďto, nebo ti dala kopačky
<a> nebo... věřim tý první možnosti =D
<b> =D
<b> Věř no
<a> A mobil nezvedá určitě proto, že její mladší bratr už šel spát =D

Komentář: <b> je optimista

<a> Víš moc dobře, jak by to skončilo. U sexu.
<a> Nebo u něčeho podobného...
<a> Třeba u teorie relativity.

<ona> Ahoj, tak co už si v tom Španělsku?
<on> Ano, před chvílí jsem dorazil
...
<ona> Se hrozně nudím, nic nepíšeš :(
<on> mne se nechce psat, nechces mi zavolat? :-)
<ona> nebude to do ciziny drahé?

Komentář: Chat na SKYPE

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.