Nejlepší hlášky
<a> Asi jsme líná generace
<a> Chtěl jsem si nainstalovat Half Life
<a> Vzpomněl jsem si že ho mám někde v posteli asi 2m ode mě
<a> A řekl jsem si "To je moc daleko"
<a> Tak jsem si to stáhl
Komentář: Lenost nejvyššího kalibru :D
<a> čus, hele to si vážně nemusela mladý řikat že při každym startu na dráze vypadává závodníkům na sekundu mozek
<b> :D sem to četla, tak sem jí chtěla upozornit do čeho jde :D, proč???
<a> protože teď už dvě hodiny sedí u kalkulačky, kalendáře a internetu, počítá kolik jsem jel za celej život závodů a tréninků a násobí to počtem jízd aby zjistila, kolik života sem strávil s vypadlym mozkem
<b> :D lol.. sorry no
Komentář: Plochá dráha :D
<a> Počítač mi píše něco o rybách.
<b> Cože?
<a> No, spustil jsem program a teď tu mám něco o rybách a když to odklepnu, tak se program nespustí.
<b> Spusťte program znovu a řekněte mi co je tam přesně napsáno.
<a> Je tady “Filé not found”.
<b> Chybí vám nějaký soubor, udělejte reinstalaci programu.
<c> Zajímavé, většina lidí pochopí jak udělat reinstalaci programu, ale triviální hlášku “file not found (soubor nenalezen)” nechápou.
Komentář: Problém s Windows 98
<a> Ok, tak sa maj zatial, idem sa najest...
<b> Boze, ty furt len zeres
<b> pocuj, kebyze si maz vybrat medzi najkrajsou zenou na svete a plnym stolom tvojich oblubenych jedal tak co si vyberies?
<a> No, vyberal by som podla toho, či by som mal prazdny zaludok, alebo plne vajcia...:D
<a> tvl, teď jsem dal pesti jednomu hovadu
<b> fakt?? co ti udělal?
<a> vletělo mi do ksichtu, tak jsem ho sejmul
<b> xD
<a> Cau
<a> mohl by jsi mi neco vytisknout?
<b> Čus
<b> nemam barvu :(
<b> možná tak modrou
<a> ja mam zase zlutou
<b> ještě někoho s červenou a dáme to dokupy
Komentář: CMYK?
<a> to je smesne... kdyz si vzpomenu ze me poslali do skoly o rok pozdeji z duvodu "nevyspelosti" nebo jak to bylo... tak se dnes i smeju :-)
<a> afk, bazen
...
<b> "afk, kojeni" by vzhledem k predchozimu melo vetsi grady
Komentář: Jabber
<a> "Markét: Je konec"
<a> Co asi myslela tim "Je konec"? a odlognutím?
<a> třeba jí jenom skončil ňákej film =D
<b> buďto, nebo ti dala kopačky
<a> nebo... věřim tý první možnosti =D
<b> =D
<b> Věř no
<a> A mobil nezvedá určitě proto, že její mladší bratr už šel spát =D
Komentář: <b> je optimista
<a> Víš moc dobře, jak by to skončilo. U sexu.
<a> Nebo u něčeho podobného...
<a> Třeba u teorie relativity.
<ona> Ahoj, tak co už si v tom Španělsku?
<on> Ano, před chvílí jsem dorazil
...
<ona> Se hrozně nudím, nic nepíšeš :(
<on> mne se nechce psat, nechces mi zavolat? :-)
<ona> nebude to do ciziny drahé?
Komentář: Chat na SKYPE