Nejlepší hlášky
<a> hele mam chybu ve vinech
<b> dou celej den bez problému? :D
<a> jj :D
Komentář: zajímavá chyba
<Simuśka> ok idem hrat sims pp
<Iwush> jasne baj
<Simuśka> tak uz som tu
<Simuśka> ty kokos moja sestra(9) je jaka retardovana
<Iwush> co urobila? :D
<Simuśka> vies ze ked das dvoch simikov aby sa spolu vyspali tak nad nimi je potom taky ohnostroj..?
<Iwush> no hej a co s tym? :D
<Simuśka> tak ona to chvilu hrala a dala ich nech sa spolu vyspia.. chvilu sa na nich kukala a potom zakricala: ,,Tati pod sa pozret jaky tam je ohnostroj"
<Iwush> jeziiis a co on na to? :D:D:D
<Simuśka> ale nic len sa zasmial a spytal sa ma preco som k tomu pornu pustila sestru :D
Komentář: Hardcore the Sims
<a> Teď přišel kocour úplně mokrý, nechápu co zas dělal.
<a> Přitom nikde není napuštěná voda.
<b> Vyválel se ve vlastní moči.
<a> Nevyválel, zaujala ho namočená čočka..
<b> Jen aby to nebyla pomočená čočka.
<a> To snad ne!
<a> Hele zapisoval kdo nepřišel?
<b> Ne v klidu, napsal jen ty co tam jsou..
Komentář: Měli jsme jít na procházku, holt vedení neví co s náma a volno nám nedají ..
* a poslouchá: The Cure "A night like this"
* a poslouchá: The Cure "Doing The Unstuck"
* a poslouchá: The Cure "lost"
* a poslouchá: The Cure "The Empty World"
* a poslouchá: The Cure "The same deep water as you"
* a sleduje: "Soccer Girls"
* a sleduje: "Mr*ani stoparek 6 houbarky české real.porno (jako rychlý prachy)"
* a sleduje: "Mr*ani stoparek,eeské porno-Klara (jako rychlý prachy)"
* a sleduje: Mr*ani stoparek-eeské real. porno Alena "u vody( jako rychlý prachy)"
* a sleduje: "Mr*ani stoparek--Tyna"
* a poslouchá: The Cure "Other Voices"
Komentář: To mate tak jak vam ICQ klient cte playing files
<TheBoner> ***@seznam.cz?
<Repik1992> do pici me se ta stranka nece otevrit
<TheBoner> lol...
<a> Zrovna se koukám na dokument o neandrtálcích.
<b> To je nějaké rodinné video?
<a> už jsem přestala psát vipadat s y, to je pokrok :D
<b> až na to, že vypadat se piše s y
<firma> Pane Xyz, jak máte otočenou střechu a jaký má sklon?
<zákazník Xyz> No, já nevím... jako soused.
<firma> Já ale nevím jakou střechu má soused.
<zákazník Xyz> No, přeci jako já.
Komentář: Co s takovým tvorem?
<Z> Hej neee...plival jsem krev....co mám dělat? :(
<O> Objednat rakev?...