Nejlepší hlášky

<a> hele mam chybu ve vinech
<b> dou celej den bez problému? :D
<a> jj :D

Komentář: zajímavá chyba

<Simuśka> ok idem hrat sims pp
<Iwush> jasne baj
<Simuśka> tak uz som tu
<Simuśka> ty kokos moja sestra(9) je jaka retardovana
<Iwush> co urobila? :D
<Simuśka> vies ze ked das dvoch simikov aby sa spolu vyspali tak nad nimi je potom taky ohnostroj..?
<Iwush> no hej a co s tym? :D
<Simuśka> tak ona to chvilu hrala a dala ich nech sa spolu vyspia.. chvilu sa na nich kukala a potom zakricala: ,,Tati pod sa pozret jaky tam je ohnostroj"
<Iwush> jeziiis a co on na to? :D:D:D
<Simuśka> ale nic len sa zasmial a spytal sa ma preco som k tomu pornu pustila sestru :D

Komentář: Hardcore the Sims

<a> Teď přišel kocour úplně mokrý, nechápu co zas dělal.
<a> Přitom nikde není napuštěná voda.
<b> Vyválel se ve vlastní moči.
<a> Nevyválel, zaujala ho namočená čočka..
<b> Jen aby to nebyla pomočená čočka.
<a> To snad ne!

<a> Hele zapisoval kdo nepřišel?
<b> Ne v klidu, napsal jen ty co tam jsou..

Komentář: Měli jsme jít na procházku, holt vedení neví co s náma a volno nám nedají ..

* a poslouchá: The Cure "A night like this"
* a poslouchá: The Cure "Doing The Unstuck"
* a poslouchá: The Cure "lost"
* a poslouchá: The Cure "The Empty World"
* a poslouchá: The Cure "The same deep water as you"
* a sleduje: "Soccer Girls"
* a sleduje: "Mr*ani stoparek 6 houbarky české real.porno (jako rychlý prachy)"
* a sleduje: "Mr*ani stoparek,eeské porno-Klara (jako rychlý prachy)"
* a sleduje: Mr*ani stoparek-eeské real. porno Alena "u vody( jako rychlý prachy)"
* a sleduje: "Mr*ani stoparek--Tyna"
* a poslouchá: The Cure "Other Voices"

Komentář: To mate tak jak vam ICQ klient cte playing files

<TheBoner> ***@seznam.cz?
<Repik1992> do pici me se ta stranka nece otevrit
<TheBoner> lol...

<a> Zrovna se koukám na dokument o neandrtálcích.
<b> To je nějaké rodinné video?

<a> už jsem přestala psát vipadat s y, to je pokrok :D
<b> až na to, že vypadat se piše s y

<firma> Pane Xyz, jak máte otočenou střechu a jaký má sklon?
<zákazník Xyz> No, já nevím... jako soused.
<firma> Já ale nevím jakou střechu má soused.
<zákazník Xyz> No, přeci jako já.

Komentář: Co s takovým tvorem?

<Z> Hej neee...plival jsem krev....co mám dělat? :(
<O> Objednat rakev?...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.