Nejlepší hlášky
<a> Ahoj,neuveríš čo sa mi stalo.
<b> ???
<a> Cestoval som 5 ráno na prax vlakom, tak som si ľahol vyložil nohy a išiel spať
<b> ???
<a> no ale v tom prišiel policajt, a povedal: pokuta 200 sk máte peniaze pri sebe? Nemám, tak prosím občiansky preukaz.
<a> Tak som mu ho dal, a on sa naňho pozerá, a spíta sa: už ste mali 15?
<b> Lol, asi bol unavený :D
<a> hele newis odkud bych mohl stahnout windows 7 Build 7100 (RC) cz?
<b> z internetu
<a> Je to v prdeli, zase mi nefunguje net...
<b> Zkousel si restartovat PC?
<a> Jo zkousel, nejsem zas takovej debil ;)
<b> A nemas ho zablokovanej nejakym tlacitkem?
<a> Sry, jsem takovej debil...
Komentář: 2 dny bez PC...
<a> heh, to me rozesmalo, stahuju jeden prehravac a jak byva u downloadu napr. location: USA atd., tak tam meli: Not too far away. :D
<b> lol :))
<a> v 7:50 mame sraz s tridni u vratnice tusim...
<b> kde ?
<c> 49°13'31.184"N, 16°34'49.148"E
<Ahoj> , prosím nemáte někdo video s nejlepšímy góly z KIRIN Cupu 2011?
Komentář: všechny 3zápasy zkončily 0:0
<a> Není to Kal of Duty, ale Coll of Duty, to radši piš CoDčko, když jsi takovej retard a neumíš to napsat správně, když už teda "publikuješ".
<b> To má být Call of duty ty kreténe. Nejdřív se to nauč psát ty a pak někoho oprajuj.
<c> <c> Oprajuj? Ty máš teda co řikat.
<Migy> Dneska "House Párty"
<Já> Kdy a kde?
<Migy> Teď u mě...
<Já> A kolik vás tam je?
<Migy> No,jen já....
<a> I odpad může vnést světlo do vašeho domova
<b> copak, pácháš požár v odpadkovym koši?