Nejlepší hlášky
<on> ahoj? :-)
<on> pamatuješ si mě?
<ona> Ale jo asi jo :-)
<on> asi?
<ona> Nejsem si úplně jistá...
<on> fajn :-D kdopak bych mohl být?
<ona> ten co mě před léty lízal pod hradbama...
<on> :-D dobrá vzpomínka! Na to jsem úplně zapomněl.
<ona> Vidíš, a já si zase pamatuju jenom tohle.
<a> "Cize pojdeme nato takto: Prejdeme vstupnou branou, postavime sa do radu, kupime si pivo. Tak sa postavime do radu a kupime si pivo. Tak sa postavime do radu a kupime si pivo..."
<d> "Uz vidim, preco ti programy nejdu. Velmi pouzivas cykly."
Komentář: Rozhovor dvoch informatikov o dni otvorenych dveri v pivovare
<ON> asi budu muset vysprchovat ten koš
<JÁ> asi budeš muset, Davide
<JÁ> ale upozorňuju tě
<JÁ> jakožto guru v oboru uklízení
<JÁ> tady je pár rad
<JÁ> vždy se na dno něco přilepí, nesnaž se to osprchovat, nepůjde to
<JÁ> savem to nepustí
<JÁ> a drátěnkou už teprv ne
<JÁ> vezmi starou kreditku a odloupni to.
<JÁ> A jestli ti to připadá jako plíseň....
<JÁ> tak to bude pravděpodobně plíseň.
<JÁ> jo a měl bys to vydesinfikovat
<JÁ> teda až po tom, co to sloupneš
<JÁ> no a pak to nechat okapat, nebo to vytřít papírovou utěrkou
<JÁ> jojo, nechtěla bych vymejvat koš
<ON> do hajzlu
<ON> kdybych nebyl tak zbrklej
<ON> tak si teď nepřipadám jak kokot
<JÁ> zranilo tě to?
<ON> ne, jenom si teď čtu co všechno jsem udělal špatně
<ON> zkurvenej pytlík od čaje
<ON> samozřejmě minuta intenzivního sprchování horkou vodou
<ON> TY SRAČKO PROČ NEJDEŠ DOLU
<ON> jsem to vodpích čínskou hůlkou
<ON> takže jsem rovnou vyhodil i tu druhou
Komentář: I muži mají své dny..
<a> to není pravda...myšlenky LIDÍ jsou neslučitelné. NIKOLIV myšlenky toho náboženství, protože každé z nich je založené na tom, že se dá vyložit jak chce, ano v dnešním světě je to nemožné, ale kdyby nezávislý pozorovatel četl tóru, korán a bibli svázal by vše do jednoho a vůbec by se nad tím nepozastavil...
<b> a co jiného jsou myšlenky náboženství než myšlenky lidí? pokud teda člověk vážně nepočítá s tím, že přiletí Gabriel a nadiktuje ti svatý text při měsíčku za městem..
<a> ano vše kolem nás jsou myšlenky nějakého člověka = matrix :D
<b> nj ale kdo to náboženství vytvořil? Bůh?
<a> nějakej hodně dobrej programátor...
<a> říkej si mu třeba Bůh, třeba Vesmír, říkej si ji třeba příroda...
<b> Už vidim jak Steve Jobs v tom svym roláku s nadšením ukazuje.. iSlam
<a> ..... XXX je pratelsky server fungujicí od ...
<a> kapacita friend listu 50
<a> kapacita ignore listu 500
<a> dnes mam den kryplu! na co jsem hrabnul to se mi posralo pod rukama.
<b> treba ja ho mel taky a jako cpu to tu do nekoho? jdi se zahrabat ;-)
<a> ty vubec nevis co den krypla znamena. ja od rana nasral snad kazdyho na koho jsem se podival.
<b> jak ty muzes vedet jak spatnej den jsem mel ja? beztak jsem ho mel miiilionkrat horsi, jen nejsem takovy urvanec ;-P
-!- <a> was kicked from #místnost by <c>
<c> verdikt: vyhrál <a>
<a> Na hodinku ti zahltím net, večer chceme koukat na 2012.
<b> A nechceš si radši ty dva roky počkat...?
<a> cau,instalujem program a mi vyhodilo ze mam restartovat pocitac
<b> serus,no tak daj restartovat
<a> hehe,som dal a nic a nestalo:))
-!- <a> has left
<b> jasne ze nie :DDD
Komentář: IT profesional :D
<Já> Kdy jedeš do Prahy?
<On> Včera jsem tam byl.
<Já> Tvoje odpověď má nulovou informační hodnotu. Ptám se ještě jednou. Kdy jedeš do Prahy?
<On> Tenhle týden ne...
Komentář: Jasná otázka, jasná odpověď :-)