Nejlepší hlášky

<a> zdar
<a> Tak co už máš nachystanou tu vodárnu na zítra?
<b> čau
<b> no mám ale mladá mi dala lepší nabídku
<a> si děláš prdel? jakou?
<b> řekla mi jenom "do tří mám volnej byt"
<b> sem nadrženej jak pes asi se na vodarnu vyseru :-D
<a> kua?
<a> To ne vole nesmíš se nechat zneužívat!
<a> bojuj!
<a> když tedka podlehneš tak už to s tebou pude jenom z kopce!
<a> překonej to nesmíš se poddat!
<a> Ser na to, pichej si co chceš hlavně mi zitra dones tu vodarnu :-D

<a> hej dneska jak bylo hezky, tak v tom parku bylo totalne cerno
<b> cerno?
<a> vsude samej cigan

Komentář: ...nám. 28 října, brno

<a> Obnovení záložek po náhlém spadnutí měly už ranné verze Firefoxu :)
<b> Protože taky pořád padal.
<a> Nechcete tento nesmysl podložit nějakým důkazem?
<b> Proč by implementovali funkci "obnovení otevřených záložek po pádu" do prohlížeče, který nepadá?

Komentář: Debata o IE a FF - na tom něco bude :D

<a> twe to je demence
<a> proč maj bundy zip?
<a> proč se to nedává do raru?
<b> ale ZIP je RAR e?
<a> iso bych tam dal
<a> bunda.iso
<b> kalhoty.rar
<a> ?
<a> xdD
<a> trenky.exe
<b> prdel.jpg ze?
<c> xD

<a> Jak víš že jsem kouzelník?
<b> Vzhledem k timu, že mi pořád vyhrožuješ zabitím bleskama, tak jsi buď kouzelník nebo elektrikář!

Komentář: DrD Online

<a> miluju můj mobil. dělá si ze mě takovou hezkou srandu.
<a> když jsem nestihl mámě vzít telefon, tak ukázal na displeji "Nepřijatý horor (1)"
<b> asi věděl co přijde :D

<a> ssh root@<b>
<a> /etc/init.d/mozog start
<b> A to proc?

<a> Přijel z Prahy strejda, tak máme doma veselo :D
<b> co zase provedl? :D
<a> Máti šla dneska na trvalou, no a víš sám, jak potom vypadá. Byly jsme na zahradě a někdo jí volal. Tak to vzala a jen jsem z mobilu slyšela "bééé bééé"... Kouknu k oknu a tam za záclonou stojí strejda, vytlemenej jak lečo :D Máti ho poslala do patřičných míst způsobem svým vlastním :D
<b> :D :D borec :D :D
<a> No to ale není všechno! Pak jí ještě udělil radu, aby nechodila kolem řeznictví, že prý skopový je dneska nedostatkový zboží :D :D

Komentář: Sourozenecká láska má pubertální nádech i po letech :)

<a> Tak a nyní si zahrajeme hru.Já řeknu nějaká písmena a vy z nich musíte sestavit větu nebo slovní spojení - ukázka :ELF-Ema louhuje fialky :D
<a> První: ŠÍP (í nemusí být dlouhé :)
<b> Šárka ignoruje Petru
<c> Šimon informuje paní
<d> Špatně investované peníze.. :D

Komentář: Když má člověk náladu.. :D

<a> jak ses dostal k tomu že si s ní budeš psat?
<b> napsal sem jí.. :D

Komentář: aha

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.