Nejlepší hlášky

* a Má rád jednoduché věci. Například ženy...
<b> tak za to tě ta tvoje buchta vykostí :D...
<a> jestli je muj status pravdivej, tak ji to nedojde

Komentář: Komentáře ke statusu na face

<a> prave jsem videl na lamerovi dokonalou reklamu:D bylo tam: mate cas travit 160 hodin denne hledanim nejlepsich nabidek na webu?:D

<Meawen> slnko mi svieti do očí ale hlavne že izba je orientovaná na východ :-D
<Shar> Jak to?
<Meawen> odráža sa od okna vedlajšieho baráku a následne od zrkadla :-)

Komentář: nj a presne mne do očí :-D

<ona> a kde vlasne bezis????za tym bude rande co
<on> ale rande to nie je
<on> je to iba taká krava
<on> nie je v tom nič citové
<ona> coo?????
<ona> to preco takto o nej hovoris????
<ona> a tak preco sa potom idete stretnut hmhmh
<on> čo je pravda nie je hriech
<ona> tak preco sa stretavas s holkou o ktorej si myslis ze je krava
<on> lebo musím ocino mi to vybavil
<ona> to ty si sa dal na zoznamku????
<ona> tyky fesak si nechava dohadzovat???
<ona> oci ti dohadzuje zeny????
<ona> aaaaaaaaaaaa
<ona> čoho sa este nedozijem
<on> ale keď ona to je naozaj krava
<on> a mlieko treba :D :D

<a> Cum by ses posral co se dneska stalo v praci
<a> Prisel nejakej anglican a rek ze chce zlaty stranky
<a> A zenska rekla ze nemame ze mame pouze bilej toaletak
<b> :D

Komentář: Yellow Pages vs Anglictina

<ona> co dělat s pomalým kompem? sekla se mi muzika
<on> restartovat?
<ona> už dobrý, ale asi je něco s tou virtuální pamětí
<ona> paní pěvkyně se zasekla uprostřed masivního vibráta a dost tím vyděsila
<ona> nebo se dostahovala aktualizace, to spíš

Komentář: chytrá holka :)

<a> Proč se všichni serete do hádky mezi Filipem a Kryglem .. není to snad jejich věc? omg ..
<b> Co tě to zajímá. To je naše věc.

<a> jaj... já nekouřím, nepiju, sexuálně nežiju
<a> no... dobře... tak piju no

Komentář: moc se omezuje :D

<user2> hm a jak naprogramovat takovou hru jak jsou divoke kmeny?
<Websupport-*****> Ak máš deväť rokov začal by som nejákým jazykom, skús html
<user2> jo..a cesina mi bude stacit?
<Websupport-*****> Na začiatok asi hej :)

Komentář: na začiatok asi hej...

<ona> máš to malé a měkké? nebo velké a tvrdé? nebo malé a tvrdé ? nebo velké a měkke?
<on> cože?
<ona> myslim počáteční písmenko v nicku jesli mas I i nebo Y y ?
<on> aha

Komentář: napadlo mě něco jiného než I i a Y y :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.