Nejlepší hlášky
* a Má rád jednoduché věci. Například ženy...
<b> tak za to tě ta tvoje buchta vykostí :D...
<a> jestli je muj status pravdivej, tak ji to nedojde
Komentář: Komentáře ke statusu na face
<a> prave jsem videl na lamerovi dokonalou reklamu:D bylo tam: mate cas travit 160 hodin denne hledanim nejlepsich nabidek na webu?:D
<Meawen> slnko mi svieti do očí ale hlavne že izba je orientovaná na východ :-D
<Shar> Jak to?
<Meawen> odráža sa od okna vedlajšieho baráku a následne od zrkadla :-)
Komentář: nj a presne mne do očí :-D
<ona> a kde vlasne bezis????za tym bude rande co
<on> ale rande to nie je
<on> je to iba taká krava
<on> nie je v tom nič citové
<ona> coo?????
<ona> to preco takto o nej hovoris????
<ona> a tak preco sa potom idete stretnut hmhmh
<on> čo je pravda nie je hriech
<ona> tak preco sa stretavas s holkou o ktorej si myslis ze je krava
<on> lebo musím ocino mi to vybavil
<ona> to ty si sa dal na zoznamku????
<ona> tyky fesak si nechava dohadzovat???
<ona> oci ti dohadzuje zeny????
<ona> aaaaaaaaaaaa
<ona> čoho sa este nedozijem
<on> ale keď ona to je naozaj krava
<on> a mlieko treba :D :D
<a> Cum by ses posral co se dneska stalo v praci
<a> Prisel nejakej anglican a rek ze chce zlaty stranky
<a> A zenska rekla ze nemame ze mame pouze bilej toaletak
<b> :D
Komentář: Yellow Pages vs Anglictina
<ona> co dělat s pomalým kompem? sekla se mi muzika
<on> restartovat?
<ona> už dobrý, ale asi je něco s tou virtuální pamětí
<ona> paní pěvkyně se zasekla uprostřed masivního vibráta a dost tím vyděsila
<ona> nebo se dostahovala aktualizace, to spíš
Komentář: chytrá holka :)
<a> Proč se všichni serete do hádky mezi Filipem a Kryglem .. není to snad jejich věc? omg ..
<b> Co tě to zajímá. To je naše věc.
<a> jaj... já nekouřím, nepiju, sexuálně nežiju
<a> no... dobře... tak piju no
Komentář: moc se omezuje :D
<user2> hm a jak naprogramovat takovou hru jak jsou divoke kmeny?
<Websupport-*****> Ak máš deväť rokov začal by som nejákým jazykom, skús html
<user2> jo..a cesina mi bude stacit?
<Websupport-*****> Na začiatok asi hej :)
Komentář: na začiatok asi hej...
<ona> máš to malé a měkké? nebo velké a tvrdé? nebo malé a tvrdé ? nebo velké a měkke?
<on> cože?
<ona> myslim počáteční písmenko v nicku jesli mas I i nebo Y y ?
<on> aha
Komentář: napadlo mě něco jiného než I i a Y y :D