Nejlepší hlášky

<a> kolko tam máš hodín?
<b> o sedem menej ako ty, rataj ked sa nudis
<a> zase tak sa nenudím .... máš tam 15:14????
<b> trefa
<a> boa dobrý som ... to sa o kolkej vraciaš zo čkoly?
<b> 15:35
<a> o 15:35 sa vraciaš zo školy a o 15:16 si na nete???? wtfail???
<b> nedela je
<b> ehm

Komentář: Študujem rok v USA a kamarát písal ako sa darí

<a> chachá, tak zítra si jdu pro to kombo na kytaru jak jsem ti říkal:)
<b> gratluji =) Na kolik tě to příjde?
<a> asi 9500
<b> Tak moc? a co je na tom tak drahého?
<a> no, výkon a lampy:)
<b> a to ti nevyjde levněji si tu lampu koupit zvlášť? nebo to je na tom koncertě taková tma, že si tam musíš svítit na struny?

<a> Do Chebu?
<b> treba tam .. je to hodne daleko?
<a> Nevíš kde je Cheb?
<a> Kousek od Aše
<b> jooo .. Aš znám .. Cheb je nejaka prdel u toho?

Komentář: Myslel jsem si, že si dělá srandu... nedělal...

<a> aaa, mám ruku v prdeli :(
<b> fuj buzno... ještě se s tím chlubit!
<a> ...co?
<a> joahá, já to nemyslel doslova, jen jsem si ji dneska narazil...

<a> jak je definována jednotka sily?:
<b> Tak že definiční plány americké NASY se vzbouřily proti Fár´n´hejtovi a teplota frontmana skupiny GayFloyd vzrostla na 4% tím pádem se naši nepřizpůsobivý spoluobčané rozhodly vyřešit jeho problémy tak že zapříčinily finanční krizi a krach firmy jménem ME-LU (MEga-LUbrikant)... tím pádem se v pornu přestal objevovat anál a má méně příznivců,což zapříčinilo že internet se začal brutálním způsobem spomalovat což vytočilo na světě tolik lidí že by to ani kolotoče nazvládali a tak krachly i kolotočáři tím pádem byli pouťe o chuzeny o zábavu a tak se všichni pouze ožíraly... tak bych sílu definoval já
<a> máš tu fyziku fakt rád že?
<b> moc :)

Komentář: a to v pololetí málem neprošel xD

<a> trada trada da da da tra tra datra da
<a> znas tu pisnicku?
<b> jasně
<b> tradada tra tatra da da tra da dá
<a> jj, spravne! nejvic dobra, ze?
<b> jj
<b> pořád poslouchám

<ona> To je ta vrtule, taková spirala...
<on> To je cívka.

<a> Člověče baví tě mít na každej den jinou holku?
<b> ne mě baví se s nima rozchazet

Komentář: :D

<a> ja nechci delat pichy pichy, ja chci delat tuly tuly :-)
<a> a to budu moci snad s tou blondyneckou
<b> :DDD
<a> ta je takova citliva

<a> Vole baba bez noh a přijela si sem nechat opravit boty.. jsem myslel, že si ze mě dělá prdel. Naštěstí to nemá pro sebe
<a> to poslední co jsem čekal že vytáhne z té kabele bylo boty..
<a> i zbraň nebo bombu sem čekal víc

Komentář: <a> je obuvník :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.